Patio Praga

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAneo Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Praska Moderna(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding
 • Apartamenty Targowa(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Targowa 10 (3.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Targowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 23 - 51 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 34 oferty
  BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Wileńska Express(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Wileńska (3.9 km od centrum Warszawy)
  Wileńska Express
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 150 m2
  Liczba pokoi: 5
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Patio Praga to kameralny budynek o prostej i eleganckiej architekturze z podwórkiem, będącym strefą zieleni zagospodarowaną wyłącznie dla mieszkańców. W inwestycji stanowiącej jeden 5 piętrowy budynek znajdzie się łącznie 49 mieszkań jedno, dwu i trzy pokojowych o metrażach od 26 do 61 m2. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony a na parterze indywidualne ogródki. Na kondygnacji podziemnej zlokalizowane zostały miejsca parkingowe dla samochodów, pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz komórki lokatorskie. Wejście do budynku stanowi reprezentacyjny hol z portiernią. Od strony ulicy znajdą się lokale usługowe.Patio Praga to miejsce dla ludzi szukających atrakcyjnej i niebanalnej lokalizacji, stawiających na wygodę życia w centrum miasta, chcących połączyć zakup mieszkania z dobrą inwestycją.

Inwestycja Patio Praga znajduje się na Starej Pradze, ul. Brzeska 10 (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Aneo Development.

Inwestycja Patio Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Patio Praga pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 61 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aneo Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (22).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Patio Praga

- Doskonały dostęp do środków transportu miejskiego. Dojazd do Śródmieścia Warszawy zajmuje mniej niż 10 minut. - Okolica ciekawa historycznie i kulturowo. Bogata w miejsca do spędzenia wolnego czasu m.in. lokalne centra handlowe (C.H Wileńska), restauracje, kawiarnie, muzea - W odległości niespełna 1 km od inwestycji znajdują się Park Praski z ogrodem zoologicznym oraz Stadion Narodowy i Park Skaryszewski z atrakcyjnym zapleczem sportowym. - Miejsce dobre inwestycyjne dzięki bliskości centrum miasta i łatwym dostępie do usług. - Lokalizacja budynku w obszarze objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 r. Program rewitalizacji obejmuje swym zakresem szereg działań w obszarze poprawy przestrzeni publicznej, kultury, sportu, aktywności lokalnej, modernizacji budynków, w tym przy ul. Brzeskiej.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Patio Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Patio Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kijowska 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Praga znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Medyczna Szkoła Policealna Nr 3 im. dr Andrzeja Krocina w Warszawie w odległości 60 m, Akademia Realizacji Dźwięku w Warszawie w odległości 160 m, Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Patio Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Endoterapia w odległości 60 m, Przychodnia lekarska w odległości 180 m, Centrum Medyczne w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Patio Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Avon, w odległości 220 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Praga w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2017

Data aktualizacji: 01.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie