Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Lawendowe OgrodySPRZEDANA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów Spółka Komandytowa

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż domów w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 5 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Bruzdowa (1,5 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Bruzdowa znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa (8,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Glif Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Bruzdowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 5 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 5 nowych domów o powierzchniach od 207 do 208 m2.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa (8,6 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Domów: 5
 • Powierzchnia: 207 - 208 m2
 • Liczba pokoi: 5
Glif Sp. z o.o. Domy spełniające kryteria

Osiedle Willanovia (3,0 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Willanovia znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Pałacowa (10,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Willanovia jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 68 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 39 nowych domów o powierzchniach od 141 do 214 m2.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Pałacowa (10,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 559 zł/m2
 • Termin oddania: 1 kw. 2018
 • Liczba Domów: 39
 • Powierzchnia: 141 - 214 m2
 • Liczba pokoi: 5
Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. Domy spełniające kryteria

Segmenty Jeziorowa (3,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Segmenty Jeziorowa znajduje się w Zerzniu, ul. Jeziorowa 58 (8,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Terra Development . Inwestycja Segmenty Jeziorowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 11 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 9 nowych domów o powierzchniach od 148 do 213 m2.

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa 58 (8,6 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Domów: 9
 • Powierzchnia: 148 - 213 m2
 • Liczba pokoi: 5
Terra Development Domy spełniające kryteria

Lawendowe Ogrody to osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położone na terenie 1,7 ha w Starym Wilanowie. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji domy o powierzchni użytkowej 344 m2 oraz działkę od 600 do 830 m2. Domy posiadają duży garaż na dwa samochody (ponad 40 m2), a także okablowanie pod indywidualny alarm wewnętrzny i zewnętrzny oraz system video-domofonów.

Inwestycja jest odpowiednim miejscem dla osób, które cenią bezpieczeństwo i spokojną okolicę. Lawendowe Ogrody to eleganckie, zamknięte osiedle dwupiętrowych domów, położonych w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy, Wilanowie przy ul. Bruzdowej 84.

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest w Wilanowie Zawadach przy ul. Bruzdowej 84. Lawendowe Ogrody są idealnym miejscem dla ludzi otwartych i aktywnych. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych takich jak: Golf Park Wilanów, stadnina koni, Sinnet Tennis Club, Kahuna Squash Welles, Sinus Sport Club, etc.

Dodatkowym atutem lokalizacji inwestycji jest bliskość różnorodnych placówek dydaktycznych, w tym przedszkoli oraz szkół państwowych i prywatnych, m.in.: Kids Academy, The British School, International European School Warsaw oraz American School of Warsaw.

W pobliżu Wilanowa znajduje się bogactwo terenów zielonych, takich jak: Rezerwat leśny Morysin, Park Natoliński, Park Kabacki i Ogród Botaniczny w Powsinie. Możliwość codziennego odpoczynku podczas spacerów lub wycieczek rowerowych doceni każdy kto lubi aktywnie spędzać czas z rodziną.

Budowa osiedla rozpoczęła się we wrześniu 2008r. i jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2012 roku.

Inwestycja Lawendowe Ogrody znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 84 (10 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów Spółka Komandytowa.

Inwestycja Lawendowe Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lawendowe Ogrody pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 344 metrów kwadratowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Murowana z elementami żelbetowymi.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe drewniane w profilu SOFT-LINE impregnowane i lakierowane farbami akrylowymi w kolorze brązowym dopasowanym do koloru wstawek drewnianych w elewacji, okucia obwiedniowe, szyby zespolone niskoemisyjne (standard U=1,1 W/m2K 4/16Argon/4).
Sufity:
Gipsowe kategorii III jednokrotnie malowane farbą akrylową w kolorze białym. Na poddaszu sufit podwieszany na konstrukcji aluminiowej gipsowo-kartonowy mocowany do krokwi lub płatwi lub dodatkowej konstrukcji drewnianej lub aluminiowej.
Posadzka:
Wylewki cementowe zatarte.
Wyposażenie kuchni:
Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka z wyprowadzeniem podłączenia wody do kostkarki, kuchnia elektryczna trójfazowa).
Dach:
Dach wielospadowy kalenicowy o nachyleniu 40 º, więźba dachowa drewniana zabezpieczona
p. pożarowo i p. grzybicznie oparta na słupach drewnianych i ścianach konstrukcyjnych budynku.
Wyposażenie łazienki:
Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (umywalka, miska WC, wanna, ewentualnie natrysk, bidet). Bez białego montażu.
Parapety zewnętrzne:
Wykonane z blachy powlekanej w kolorze dopasowanym do kolorystyki budynku. W części parterowej systemowe kształtki klinkierowe uzupełnione blachą powlekaną.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe drewniane lub z kompozytów drewnianych częściowo przeszklone antywłamaniowe.
Balkony:
Balkony i tarasy wykończone płytkami gresowymi antypoślizgowymi mrozoodpornymi w kolorze odpowiadającym elewacji budynku. Balustrady zewnętrzne stalowe ze stali nierdzewnej wypełnione szkłem bezpiecznym. Na tarasie nad garażem usytuowana pergola w konstrukcji drewnianej impregnowana, lakierowana lakierami transparentnymi w kolorze dostosowanym do stolarki okiennej.
Parapety wewnętrzne:
Kamienne, lub drewniane dopasowane do stolarki okiennej.
Ogrzewanie:
Z własnej kotłowni.
Ściany:
Murowane z pustaka ceramicznego „Porotherm” lub „Max”, nadproża żelbetowe
lub z belek systemowych typu L.
Instalacje:
• elektryczna – oświetlenie terenu,
• kanalizacyjna – przyłącze do kanalizacji miejskiej,
• wodociągowa – przyłącze do wodociągu miejskiego,
• gazowa – przyłącze do sieci miejskiej.
• telekomunikacyjna – przyłącze do sieci zewnętrznej.
• instalacja kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego – wideodomofon przy bramie wjazdowej.
Elewacja:
Parter – płytki klinkierowe, częściowo tynk silikatowy np. „Kreisel”, „Terranova”.
Kolor ceramiki i tynku jasnobeżowy.
• Piętra – tynk mineralny lub akrylowy z wstawkami drewnopodobnymi z płyt HPL
w kolorze stolarki (brązowy). Kolor tynku biały lub jasnobeżowy.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Lawendowe Ogrody

Inwestycja zlokalizowana jest w Wilanowie Zawadach przy ul. Bruzdowej 84.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna. W odległości 800 metrów od inwestycji Lawendowe Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZAŚCIANKOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lawendowe Ogrody znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 416 w odległości 950 m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Artplants. Rośliny ozdobne, drzewa, krzewy w odległości 1 300 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:10

Data aktualizacji: 17 maja 2017 13:13

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów Spółka Komandytowa

Znajdziemy dla Ciebie