Na Lotnisku 1

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 195 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Na Lotnisku 1

Najbliższe inwestycje

 • Lotniczówka(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Życzkowskiego 5 (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 214 netto/m2
  Lotniczówka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 196 - 412 m2
  Cordia Polska
 • Osiedle Botanika(2.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Tomickiego (5.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 800/m2
  Osiedle Botanika
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 76 - 143 m2
  Stylhut Sp. z o.o.
 • Sołtysowska Perła(2.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 1 (4.8 km od centrum Krakowa)
  Sołtysowska Perła
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 379 m2
  Architecture Vento

Opis Inwestycji

Inwestycja posiada ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Oferujemy gotowe mieszkania doskonałe pod względem inwestycyjnym. Przemyślany projekt daje możliwość w ramach jednego mieszkania wydzielić i wynająć kilka odrębnych lokali.Zainwestuj bez ryzyka. Nieruchomość w dobrej lokalizacji to pewny zysk!Inwestycja os. Na Lotnisku 1 - to nowoczesny 10-piętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany w rejonie ul. Broniewskiego i Urbanowicza. Kompleks obejmuje mieszkania w metrażach od 19 do 135 m² z możliwością podziału i łączenia, oraz przestrzeń o przeznaczeniu handlowo– usługowym na poziomie parteru i pierwszego piętra.Dla wygody mieszkańców budynek będzie posiadał wózkownie, komórki lokatorskie i miejsca postojowe zarówno przed budynkiem jak i w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Niewątpliwym atutem inwestycji jest wspaniała lokalizacja uwzględniająca zarówno bliskość do bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej pozwalającej szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta jak też bliskość niezaprzeczalnej zielonej atrakcji tej części miasta jakimi są Planty Bieńczyckie czyli teren rekreacyjny o powierzchni prawie 17 ha wraz licznymi alejkami spacerowymi oraz placami zabaw.Oferowane lokale usługowe mają powierzchnię od 45 do 182 m² z możliwością ich łączenia i dzielenia. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dla lokali usługowych zaprojektowane zostały odrębne klatki schodowe wraz windami co skutecznie oddziela część mieszkalną od usługowej. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie. Ze względu na wspaniałe walory widokowe lokale mieszkalne trzech ostatnich kondygnacji posiadają duże przeszklenia oraz indywidualne tarasy.

Inwestycja Na Lotnisku 1 znajduje się w Bieńczycach, ul. Broniewskiego (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Na Lotnisku 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Na Lotnisku 1 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 57 metrów kwadratowych w cenie od 5 350 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Wykonane będą tynki ścienne na istniejących ścianach, bez tynków na suficie bez sufitów podwieszanych. Wykonanie sufitów podwieszonych jest po stronie Nabywcy.
Stolarka okienna
Zamontowana będzie ślusarka aluminiowa zewnętrzna /stolarka PCW zewnętrzna.
Drzwi zewnętrzne
Zamontowane będą drzwi wejściowe z korytarza do lokalu (w przypadku lokali na Ip.)
Instalacje
Instalacja elektryczna - doprowadzenie zasilania do lokalu, montaż tablicy 4x18 z wyłącznikiem głównym. Rozprowadzenie po lokalu jest po stronie Nabywcy. Instalacje słaboprądowe ( internet, telefon i telewizja) - doprowadzenie teletechniki do lokalu (bez gniazd). Podłączenie przez Operatora w tym montaż gniazd jest po stronie Nabywcy. Instalacja wentylacji - doprowadzenie instalacji do lokalu - bez rozprowadzenia. Instalacja wod.-kan. - piony i poziomy doprowadzone do miejsc, przeznaczonych na na węzły sanitarne. Bez urządzeń i białego montażu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena 35 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Na Lotnisku 1

W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura miejska tj. przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, Dom Handlowy Wanda i Centrum Handlowe Czyżyny oraz przychodnie zdrowotne. Bliskość tych placówek powoduje, że mieszkanie w naszej inwestycji będzie komfortowe i wygodne.

Bieńczyce to XVI dzielnica Krakowa. W jej skład wchodzą osiedla: Albertyńskie, Jagiellońskie, Kalinowe, Kazimierzowskie, Kościuszkowskie, Na Lotnisku, Niepodległości, Przy Arce, Strusia, Wysokie, Złotej Jesieni. Na obszarze znajduje się kilka terenów zielonych - Park Zalew Nowohucki, Planty Bieńczyckie, ROD Hutnik, które umożliwiają spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzielnica Bieńczyce to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub dla osób starszych. Szerokie zaplecze handlowo- usługowe ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Komunikacja

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem, kilka linii tramwajowych i autobusowych umożliwi dojazd do każdego miejsca w Krakowie. Dla zmotoryzowanych mieszkańców wygodą może być bliskość Alei Andersa i Jana Pawła II.

W odległości 300 metrów od inwestycji Na Lotnisku 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DH Wanda.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Na Lotnisku 1 znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 27 w odległości 150m, III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w odległości 200m, Szkoła Podstawowa Nr 101 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się WANDA. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się REMEDIUM. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się WITUCHOWSKA-OKULARCZYK B., MGR. APTEKA. LEKI GOTOWE I RECEPTUROWE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Teatr Wagabunda, w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA, w odległości 1100 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Studio Ruchu PRESTIGE, w odległości 850 m znajduje się Siłownia Gladiator, w odległości 1250 m znajduje się ACTIVE NIUTON Siłownia-Fitness.

Data publikacji: 22.04.2016

Data aktualizacji: 30.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie