Villa Forest

Oferta archiwalna

Łódź, Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Wałbrzyska 127

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 783 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Forest

3 zdjęcia

Villa Forest
Villa Forest
Villa Forest

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 272 do 278 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Stropy: Monolityczne żelbetowe. Tynk gipsowy, lub cienkowarstwowa szpachla gipsowa.

Dach

Konstrukcja dachu: płyta monolityczna grubości 18cm ocieplona warstwą styropianu pokryty 2 x papą termozgrzewalną. W części frontowej (przełamany dach mansardowy kryty blachą): o konstrukcji drewnianej.

Stolarka okienna

Okna aluminiowe o współczynniku U<0.9 W/m2/K w systemie ALUPROF, w kolorze matowym RAL 7038

Drzwi zewnętrzne

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe w klasie odporności na włamanie RC4, akustyka Rw 42Db, z 2 zamkami z okładziną DĄB SONOMA wyposażone w wizjer i próg (do montażu przez klienta).

Balkony

Wylewane żelbetowe, z powierzchnią zacieraną na ostro balustrady ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo lub aluminiowe z wypełnieniem szkłem bezpiecznym

Posadzka

Styropian grubości min. 30mm, wylewka betonowa lub anhydrytowa o grubości min. 50 mm.

Ściany

Ściany zewnętrzne: Ściany żelbetowe lub murowane z pustaka ceramicznego, docieplenie styropian, tynk zewnętrzny mineralny lub silikonowo -silikatowy, tynk wewnętrzny gipsowy Ściany działowe: Murowane z pustaka ceramicznego 11,5 P+W. Tynk gipsowy. W łazienkach tynk gipsowy tylko na suficie.

Instalacje

Instalacja C.O. Instalacja ogrzewania podłogowego z dodatkowymi podejściami pod grzejniki łazienkowe (zakup i montaż po stronie klienta). Źródło ciepła – pompa ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną o mocy min. 15 kW. Piony i poziomy instalacji ogrzewania: cienkościenne rury stalowe łączone metodą zaprasowywania polietylen dla odcinków układanych w warstwach posadzkowych. Indywidualne opomiarowanie ogrzewania; dostęp do ciepłomierzy z klatki schodowej. Instalacja wod-kan Piony i poziomy instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji: polipropylen łączony metodą zgrzewania polietylen dla odcinków układanych w warstwach posadzkowych. Indywidualne opomiarowanie zimnej i ciepłej wody użytkowej; wodomierze o zdalnym odczycie montowane w szachtach lub lokalach. Instalacja kanalizacji sanitarnej w systemie kielichowym z rur PCV lub PP. Instalacja oświetlenia – punkty zakończone kostką. Indywidualne liczniki energii elektrycznej. Tablica rozdzielcza w lokalu. Moc zasilania każdego lokalu 12 kW. Podejście zasilania 3F w kuchni. Instalacja telefoniczna, RTV i domofonowa - 1 gniazdo telefoniczne z możliwością podłączenia Internetu, 1 gniazdo telewizyjne z dostępem do telewizji naziemnej, 1 gniazdo z możliwością podłączenia telewizji kablowej i Internetu, 1 stacja domofonowa wew. przy drzwiach wejściowych.

Ogrzewanie

Pompa ciepła

Wentylacja

Instalacja Wentylacja grawitacyjna indywidualna dla pomieszczeń: kuchnia - 2 kratki wentylacyjne (1 kratka wentylacja bytowa, 2 kratka podłączenie do indywidulanego przewodu okapowego) łazienka - 1 kratka wentylacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc) : 60 000 zł/brutto.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Forest logo

Apartamenty Villa Forest

Korzystając z doświadczeń zebranych w trakcie realizacji wcześniejszych projek­tów mieszkalnych przygotowaliśmy dla Państwa kameralny budynek z 10 aparta­mentami. Zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu do Lasu Łagiewnickiego jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia chcących pozostać w bliskiej odległości od centrum miasta.

Inwestycja Villa Forest znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Wałbrzyska 127 (6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Abart Development.

Inwestycja Villa Forest została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Forest nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Abart Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Las Łagiewnicki

Położony jest w północno-wschodniej części Łodzi. Uznawany za największy las w granicach miasta. Las Łagiewnicki to rezerwat przyrody z licznymi gatunkami roślin, bogatej faunie oraz ponad stoma gatunkami drzew i krzewów. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, na długie spacery i podziwianie natury w jej najczystszej postaci.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Forest?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Forest mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Villa Forest znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Forest w odległości 370 m znajduje się Basen, w odległości 470 m znajduje się GOLF - Pierwszy Łódzki Klub Golfowy.

Data aktualizacji: 02.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Julianowie-Marysinie-Rogach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: