Villa Forest

Mieszkania na sprzedaż ul. Wałbrzyska, oferowane bezpośrednio przez Abart Development

Łódź, Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Wałbrzyska 127

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Forest

6 zdjęć

Villa Forest
Villa Forest
Villa Forest
Villa Forest

Najbliższe inwestycje

 • Przystań Arturówek
  od: 6 855 zł/m2

  Przystań Arturówek

  Artcem Sp.j.

  Mieszkanie Łagiewniki, Bałuty, Łódź
  ul. Przepiórcza / Łagiewnicka
  7.2 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 84-114 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 4
 • Arturówek Apartamenty
  od: 7 300 zł/m2

  Arturówek Apartamenty

  Komfort Home

  Mieszkanie Julianów-Marysin-Rogi, Bałuty, Łódź
  ul. Strusia 27
  6.3 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 50-129 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 3-5
 • Fiołkowa 10

  Fiołkowa 10

  Inwest DFB & TEO s.c.

  Mieszkanie Julianów-Marysin-Rogi, Bałuty, Łódź
  ul. Fiołkowa 10
  5.9 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 133-149 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 4-5

Opis Inwestycji

Villa Forest logo

Apartamenty Villa Forest

Korzystając z doświadczeń zebranych w trakcie realizacji wcześniejszych projek­tów mieszkalnych przygotowaliśmy dla Państwa kameralny budynek z 10 aparta­mentami. Zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu do Lasu Łagiewnickiego jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia chcących pozostać w bliskiej odległości od centrum miasta.

Inwestycja Villa Forest znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Wałbrzyska 127 (6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Abart Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Forest nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Abart Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 272 do 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Stropy: Monolityczne żelbetowe. Tynk gipsowy, lub cienkowarstwowa szpachla gipsowa.

Dach

Konstrukcja dachu: płyta monolityczna grubości 18cm ocieplona warstwą styropianu pokryty 2 x papą termozgrzewalną. W części frontowej (przełamany dach mansardowy kryty blachą): o konstrukcji drewnianej.

Stolarka okienna

Okna aluminiowe o współczynniku U<0.9 W/m2/K w systemie ALUPROF, w kolorze matowym RAL 7038

Drzwi zewnętrzne

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe w klasie odporności na włamanie RC4, akustyka Rw 42Db, z 2 zamkami z okładziną DĄB SONOMA wyposażone w wizjer i próg (do montażu przez klienta).

Balkony

Wylewane żelbetowe, z powierzchnią zacieraną na ostro balustrady ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo lub aluminiowe z wypełnieniem szkłem bezpiecznym

Posadzka

Styropian grubości min. 30mm, wylewka betonowa lub anhydrytowa o grubości min. 50 mm.

Ściany

Ściany zewnętrzne: Ściany żelbetowe lub murowane z pustaka ceramicznego, docieplenie styropian, tynk zewnętrzny mineralny lub silikonowo -silikatowy, tynk wewnętrzny gipsowy Ściany działowe: Murowane z pustaka ceramicznego 11,5 P+W. Tynk gipsowy. W łazienkach tynk gipsowy tylko na suficie.

Instalacje

Instalacja C.O. Instalacja ogrzewania podłogowego z dodatkowymi podejściami pod grzejniki łazienkowe (zakup i montaż po stronie klienta). Źródło ciepła – pompa ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną o mocy min. 15 kW. Piony i poziomy instalacji ogrzewania: cienkościenne rury stalowe łączone metodą zaprasowywania polietylen dla odcinków układanych w warstwach posadzkowych. Indywidualne opomiarowanie ogrzewania; dostęp do ciepłomierzy z klatki schodowej. Instalacja wod-kan Piony i poziomy instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji: polipropylen łączony metodą zgrzewania polietylen dla odcinków układanych w warstwach posadzkowych. Indywidualne opomiarowanie zimnej i ciepłej wody użytkowej; wodomierze o zdalnym odczycie montowane w szachtach lub lokalach. Instalacja kanalizacji sanitarnej w systemie kielichowym z rur PCV lub PP. Instalacja oświetlenia – punkty zakończone kostką. Indywidualne liczniki energii elektrycznej. Tablica rozdzielcza w lokalu. Moc zasilania każdego lokalu 12 kW. Podejście zasilania 3F w kuchni. Instalacja telefoniczna, RTV i domofonowa - 1 gniazdo telefoniczne z możliwością podłączenia Internetu, 1 gniazdo telewizyjne z dostępem do telewizji naziemnej, 1 gniazdo z możliwością podłączenia telewizji kablowej i Internetu, 1 stacja domofonowa wew. przy drzwiach wejściowych.

Ogrzewanie

Pompa ciepła

Wentylacja

Instalacja Wentylacja grawitacyjna indywidualna dla pomieszczeń: kuchnia - 2 kratki wentylacyjne (1 kratka wentylacja bytowa, 2 kratka podłączenie do indywidulanego przewodu okapowego) łazienka - 1 kratka wentylacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc): 45 000 zł/brutto.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, pompa ciepła
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Las Łagiewnicki Położony jest w północno-wschodniej części Łodzi. Uznawany za największy las w granicach miasta. Las Łagiewnicki to rezerwat przyrody z licznymi gatunkami roślin, bogatej faunie oraz ponad stoma gatunkami drzew i krzewów. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, na długie spacery i podziwianie natury w jej najczystszej postaci.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Forest?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Forest mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Villa Forest znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łagiewnicka - Sowińskiego.

Data publikacji: 14.07.2021
Data aktualizacji: 15.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: