Osiedle Botanik Plus

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez 3KLUCZE s.c.

Lublin, ul. Altanowa 8

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1617 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Botanik Plus

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Leonówka vol. 2

  Chrzanowscy Development

 • Kameralny Sławin etap V
  od: 7 250 zł/m2

  Immobilia Polska

 • Kameralny Sławin Etap II i III
  od: 6 350 zł/m2

  Immobilia Polska

Opis Inwestycji

Botanik Plus to budynek wielorodzinny zlokalizowany przy ul. Altanowej, na Botaniku. Na czterech kondygnacjach powstaną 24 lokale mieszkalne o różnorodnych układach i powierzchniach od 34 do 64 m² . Do wyboru będą mieszkania 2 i 3 pokojowe z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią. Dla dodatkowej wygody mieszkańców na każde z pięter będzie można dojechać dwoma cichobieżnymi windami. Poza miejscami postojowymi w garażu podziemnym przygotowano także miejsca parkingowe naziemne do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. Cały teren budowy zostanie odpowiednio zagospodarowany. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach przewidziano plac zabaw. Inwestycja wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją. Rozbudowana sieć komunikacyjna zapewnia szybki oraz komfortowy dojazd do Centrum miasta, natomiast sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego i terenów zielonych sprzyja aktywności fizycznej. Botanik Plus to doskonała propozycja dla singli, par, jak również rodzin z dziećmi. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, restauracje, przedszkola, przychodnie, punkty usługowe.

Inwestycja Osiedle Botanik Plus znajduje się w Lublinie, ul. Altanowa 8 (3.8 km od centrum Lublina), sprzedaż prowadzi 3KLUCZE s.c.

Inwestycja Osiedle Botanik Plus jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Botanik Plus pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Botanik Plus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle Botanik Plus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6731 - Tarasowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botanik Plus znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Artystów w odległości 100 m, Przedszkole Prywatne "Chatka Puchatka" w Lublinie w odległości 100 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Mieszko" w Lublinie w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Botanik Plus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 190 m, AB Centrum Medyczne Relaksowa w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Botanik Plus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Stokrotka, w odległości 210 m znajduje się Zieleniak u Magdy, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botanik Plus w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 480 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.03.2020
Data aktualizacji: 14.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: