Wólczańska 188

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wólczańska, oferowane bezpośrednio przez 3D Development

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Wólczańska 188

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Wólczańska 188

6 zdjęć

Wólczańska 188
Wólczańska 188
Wólczańska 188
Wólczańska 188

Najbliższe inwestycje

 • Art Modern
  od: 8 000 zł/m2

  Art Modern

  OPG Property Professionals

  Lokal użytkowy Górniak, Górna, Łódź
  ul. Wróblewskiego 6/8
  1.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 245 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Murapol Nowa Przędzalnia

  Murapol Nowa Przędzalnia

  Murapol S.A.

  Lokal użytkowy Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Wróblewskiego 19A
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 31-653 m2
  • Lokali użytkowych: 15
 • Stacja Łódź - etap III
  od: 5 285 zł/m2
  Pod wynajem

  Stacja Łódź - etap III

  Artcem Sp.j.

  Lokal użytkowy Rokicie, Górna, Łódź
  ul. Wieniawskiego 5
  2.4 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 51 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

Wólczańska 188 logo

WÓLCZAŃSKA 188 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. To idealna propozycja dla osób lubiących wielkomiejski styl oraz ceniących łatwy dostęp do szerokiej gamy udogodnień i doskonale rozwiniętej infrastruktury. Budynek zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi trendami, z myślą o osobach, które poszukują funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni do życia. 80 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 26 do 88 m2, zaspokoi odmienne potrzeby klientów. W ofercie znajdują się mieszkania typu „studio”, kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe, a dla większych rodzin – przestronne mieszkania z trzema sypialniami. Wszystkie apartamenty zaprojektowane zostały z najwyższą starannością, z dbałością o ergonomię oraz funkcjonalność. Duże okna oraz szerokie balkony zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. W budynku znajdzie się również 6 lokali usługowych, a także garaż podziemny z 65 miejscami postojowymi. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano cztery osobne klatki schodowe z niezależnymi windami. Dzięki wyjątkowej lokalizacji oraz współczesnej architekturze, inwestycja doskonale wpisuje się w oczekiwania klientów. Swoje lokum znajdą tu zarówno osoby poszukujące wymarzonej przestrzeni do życia jak i idealnego miejsca na firmowe biuro. Wólczańska 188 to także atrakcyjna propozycja dla inwestorów poszukujących sposobu na bezpieczną lokatę kapitału.

Inwestycja Wólczańska 188 znajduje się na Katedralnej, ul. Wólczańska 188 (0.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez 3D Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 188 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli 3D Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 275 do 308 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wólczańska 188?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wólczańska 188 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Wólczańska 188 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwańska - Wólczańska.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wólczańska 188 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa w odległości 100 m, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa w odległości 120 m, Diason w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wólczańska 188 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Piekarenka, w odległości 110 m znajduje się Jaś i Małgosia, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 188 w odległości 240 m znajduje się Koło Wrotki, w odległości 240 m znajduje się Lodowisko miejskie "Bombonierka", w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 22.02.2021
Data aktualizacji: 10.05.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: