Wólczańska 188

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wólczańska, oferowane bezpośrednio przez

3D Development

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Wólczańska 188

Wólczańska 188

8 zdjęć

Wólczańska 188
Wólczańska 188
Wólczańska 188
Wólczańska 188
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2024

Powierzchnie

48 - 77/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

4 - 5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Kaliska - 1819 m

Przystanek Tramwajowy - 254 m

Przystanek Autobusowy - 34 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

24 placówki medyczne, 49 placówek edukacyjnych, 84 kawiarnie i restauracje, 45 sklepów, 54 obiekty sportowe, 29 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 308 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Wólczańska 188 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Wólczańska 188 logo

WÓLCZAŃSKA 188 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. To idealna propozycja dla osób lubiących wielkomiejski styl oraz ceniących łatwy dostęp do szerokiej gamy udogodnień i doskonale rozwiniętej infrastruktury. Budynek zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi trendami, z myślą o osobach, które poszukują funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni do życia. 84 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 26 do 88 m2, zaspokoi odmienne potrzeby klientów. W ofercie znajdują się mieszkania typu „studio”, kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe, a dla większych rodzin – przestronne mieszkania z trzema sypialniami. Wszystkie apartamenty zaprojektowane zostały z najwyższą starannością, z dbałością o ergonomię oraz funkcjonalność. Duże okna oraz szerokie balkony zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. W budynku znajdzie się również 6 lokali usługowych, a także garaż podziemny z 65 miejscami postojowymi. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano cztery osobne klatki schodowe z niezależnymi windami. Dzięki wyjątkowej lokalizacji oraz współczesnej architekturze, inwestycja doskonale wpisuje się w oczekiwania klientów. Swoje lokum znajdą tu zarówno osoby poszukujące wymarzonej przestrzeni do życia jak i idealnego miejsca na firmowe biuro. Wólczańska 188 to także atrakcyjna propozycja dla inwestorów poszukujących sposobu na bezpieczną lokatę kapitału.

Inwestycja Wólczańska 188 znajduje się na Katedralnej, ul. Wólczańska 188 (0.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez 3D Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 188 w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 77 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców 3D Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wólczańska 188?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wólczańska 188 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1819 metrów od inwestycji Wólczańska 188 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wólczańska 188 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 188 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Łódzka - Kampus A w odległości 106 m, Politechnika Łódzka - Kampus B w odległości 345 m, Wyższe Seminarium Duchowne w odległości 349 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wólczańska 188 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: REN-VIT w odległości 46 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 78 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wólczańska 188 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 44 m znajduje się Piekarenka, w odległości 104 m znajduje się Jaś i Małgosia, w odległości 136 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 188 w odległości 180 m znajduje się Bombonierka, w odległości 196 m znajduje się Lodowisko miejskie „Bombonierka”, w odległości 238 m znajduje się Koło Wrotki.

Data publikacji: 22.02.2021
Data aktualizacji: 22.02.2024
Wólczańska 188 logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Legionów 61/U7, 91-070 Łódź

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: