Wólczańska 188

6 zdjęć

Wólczańska 188
Wólczańska 188
Wólczańska 188
Wólczańska 188

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 188 dostępnych jest 20 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (20)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 308 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 77 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Wólczańska 188 znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Wólczańska 188 logo

WÓLCZAŃSKA 188 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. To idealna propozycja dla osób lubiących wielkomiejski styl oraz ceniących łatwy dostęp do szerokiej gamy udogodnień i doskonale rozwiniętej infrastruktury. Budynek zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi trendami, z myślą o osobach, które poszukują funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni do życia. 80 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 26 do 88 m2, zaspokoi odmienne potrzeby klientów. W ofercie znajdują się mieszkania typu „studio”, kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe, a dla większych rodzin – przestronne mieszkania z trzema sypialniami. Wszystkie apartamenty zaprojektowane zostały z najwyższą starannością, z dbałością o ergonomię oraz funkcjonalność. Duże okna oraz szerokie balkony zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. W budynku znajdzie się również 6 lokali usługowych, a także garaż podziemny z 65 miejscami postojowymi. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano cztery osobne klatki schodowe z niezależnymi windami. Dzięki wyjątkowej lokalizacji oraz współczesnej architekturze, inwestycja doskonale wpisuje się w oczekiwania klientów. Swoje lokum znajdą tu zarówno osoby poszukujące wymarzonej przestrzeni do życia jak i idealnego miejsca na firmowe biuro. Wólczańska 188 to także atrakcyjna propozycja dla inwestorów poszukujących sposobu na bezpieczną lokatę kapitału.

Inwestycja Wólczańska 188 znajduje się na Katedralnej, ul. Wólczańska 188 (0.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez 3D Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 188 w sprzedaży jest 20 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 77 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 77 m2 (16 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców 3D Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wólczańska 188?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wólczańska 188 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Wólczańska 188 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwańska - Wólczańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wólczańska 188 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 188 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w odległości 120 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Łodzi w odległości 120 m, BPR Consulting Paulina Zastróżna w odległości 160 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 188 w odległości 240 m znajduje się Koło Wrotki, w odległości 240 m znajduje się Lodowisko miejskie "Bombonierka", w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 22.02.2021
Data aktualizacji: 23.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Katedralnej

Oferty na Katedralnej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: