Osiedle Mała

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRycbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Segmenty Marysieńki(0.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty
 • Lisia Aleja(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 133/m2
  Lisia Aleja
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 49
  Powierzchnia: 88 - 90 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Kasbud Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Mała to zespół 14 segmentów (parter + piętro + poddasze) z przynależnym balkonem, ogródkiem i wiatą garażową. Każdy segment ogrodzony z własną furtką i bramą wjazdową. Chodnik i podjazd wyłożone kostką brukową. Powierzchnia domów to 95 m2 + około 30 m2 na poddaszu do własnej adaptacji.OPIS INWESTYCJISegmenty mają doskonałe układy przestrzenne, dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Ogromnym atutem jest dostępność wszystkich miejskich mediów oraz bezczynszowy charakter naszego osiedla. Inwestycja znajduje się bezpośrednio przy oświetlonej, asfaltowej drodze gminnej, w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie Puszczy Słupeckiej.Standard wykończenia:Parking dla samochodu wykonany z kostki brukowejBudynki są ogrodzoneKonstrukcja tradycyjna murowana z cegłyElewacja zewnętrzna: styropian 12 pokryty tynkiem akrylowymStrop na parterze terriva, na piętrze konstrukcja drewnianaDach pokryty blacho dachówkąPodłączone instalacje: wodna, gazowa i elektrycznaKanalizacja miejskaPiecyk gazowy kondensacyjnyKaloryferyStolarka okienna PCVDrzwi zewnętrzne staloweParapety z konglomeratuTynk gipsowyPosadzki cementowePodłączenie do TVRozkład pomieszczeńParter:Pokój dzienny 29,41 mkw.Kuchnia 9,6 mkwKomunikacja 2,37 mkwWC 1,78 mkwWiatrołap 2,16 mkwPomieszczenie gospodarcze 2,17 mkwPiętro:Sypialnia 12,86 mkwSypialnia 13,46 mkw.Sypialnia/Garderoba 7,59 mkwŁazienka 5,9 mkwKorytarz 5,43 mkwSchody 1,99 mkwdodatkowo z obu sypialni wyjście na balkonPoddaszePowierzchnia open space około 30 mkw, prowadzą na nie pełnowartościowe schody z klatki schodowej.Inwestycja ukończona- segmenty gotowe do zakupu.Oferta od dewelopera- nie płacisz 2% podatku PCC.

Inwestycja Osiedle Mała znajduje się w Markach, ul. Mała 45 (2.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rycbud.

Inwestycja Osiedle Mała została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mała pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rycbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
cegła
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe
Balkony
jest
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
wszystkie media miejskie, okablowanie do alarmu, domofonu
Ogrzewanie
gazowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Mała

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Mała mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Osiedle Mała znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Graniczna 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Mała składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 14.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie