Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Aleja Parkowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Osiedle Szymanowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Wieliczka, ul. Osiedle Szymanowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 71 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleja ParkowaAleja Parkowa

14 zdjęć

Aleja Parkowa
Aleja Parkowa
Aleja Parkowa
Aleja Parkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24): Do każdego mieszkania przynależy jedna komórka lokatorska

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca) w cenie 25 000 zł : zewnętrzne
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc) w cenie 49 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Na ogrodzonym terenie osiedla bezpieczny plac zabaw w otoczeniu zieleni. Zewnętrzne miejsca postojowe dla mieszkańców oraz dodatkowe miejsca parkingowe wzdłuż projektowanej drogi.

Całość inwestycji dopełniają elementy małej architektury oraz oświetlenie zewnętrzne.

Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, zachęcając do spędzenia wolnej chwili na świeżym powietrzu w przyjaznym otoczeniu w gronie najbliższych.

Funkcjonalne wnętrza:

Przedsięwzięcie zakłada budowę nowoczesnego czterokondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego. Każda kondygnacja składała się z mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Łącznie powstaną 23 lokale mieszkalne o powierzchni od 61 m2 do 72 m2 oraz lokal usługowy 62 m2. Wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadały balkony. Dodatkowym atutem mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze jest przynależny strych.

Przemyślany rozkład pomieszczeń gwarantuje komfort i funkcjonalność niezależnie od metrażu. W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze mieszkania - idealne na start jak i przestronne lokale mieszkalne dla rodzin z dziećmi.

Z myślą o wygodzie przyszłych nabywców budynek został wyposażony w windę, komórki lokatorskie, garaż podziemny 20 – stanowiskowy.

Aleja Parkowa to inwestycja do budowy której wykorzystano materiały najwyższej jakości gwarantujące solidność wykonania.

Jasna kolorystyka elewacji, nowoczesna bryła budynku połączone z funkcjonalnym przestronnym wnętrzem, a także doskonałe zagospodarowanie terenu sprawiają, że inwestycja ma niepowtarzany charakter. Doskonała lokalizacja umożliwia zamieszkanie w centrum miasta a zarazem w otoczeniu zieleni.

Aleja Parkowa to inwestycja, która została stworzona z myślą o człowieku i jego potrzebach. Wyróżnia ją zrównoważony bilans pomiędzy tym co konieczne a tym co przyjemne.

Inwestycja Aleja Parkowa znajduje się w Wieliczce, ul. Osiedle Szymanowskiego (1.4 km od Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Aleja Parkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleja Parkowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca) w cenie 25 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc) w cenie 49 000 zł

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie Do każdego mieszkania przynależy jedna komórka lokatorska.

Lokalizacja inwestycji

Aleja Parkowa to unikalny projekt w skali regionu. Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki dojazd zarówno do centrum Wieliczki jak i do Krakowa. Jej nietypowy charakter podkreśla otaczająca zieleń. W bliskiej odległości znajduje się droga krajowa nr 94 wraz z dogodnym wyjazdem na węzeł autostrady A4.

Dużym atutem inwestycji jest wysoko rozwinięta lokalna infrastruktura. W bliskiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, supermarkety, centrum medyczne, apteka. Lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto z krytym basenem, Małopolska Arena Lekkoatletyczna, Ekologiczny Park Grabówki, Park Adama Mickiewicza, Park Linowy, Rowerowe Miasteczko Ruchu Drogowego, SkatePark.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Parkowa?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Parkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 810 metrów od inwestycji Aleja Parkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Park tor 3.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Parkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Parkowa znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole samorzadowe nr 4 w odległości 210 m, przedszkole w odległości 265 m, Niepubliczne przedszkole Puchatkowo w odległości 276 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleja Parkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Solimed w odległości 203 m, POZ w odległości 581 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medcor" w odległości 745 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Parkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 246 m znajduje się Intermarché Super, w odległości 297 m znajduje się Żabka, w odległości 338 m znajduje się Złoty Kłos.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Parkowa w odległości 274 m znajduje się boisko / kort, w odległości 324 m znajduje się SkatePark Wieliczka, w odległości 336 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.07.2022
Data aktualizacji: 11.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023