Viniarnia Home

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEBF Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Właśnie rozpoczęliśmy naszą najnowszą inwestycję pod nazwą ViniarniaHOME.  Przy ul. Moniuszki w Zielonej Górze powstanie nowoczesny  budynek o bardzo  interesującej architekturze. Największą zaletą  tej inwestycji jest lokalizacja. Położenie w centrum Zielonej Góry w niedalekiej odległości od Starego Rynku będzie idealne dla osób ceniących dostęp do miejskiej infrastruktury. W I etapie proponujemy 127  mieszkań w sześciokondygnacyjnym budynku z podziemną halą garażową (garaże w cenie brutto od 27.060,00 zł).  Na parterze budynku mieścić się będą również lokale usługowe.  Ilość mieszkań: 127 lokali o zróżnicowanym metrażuMetraż: od 38,61m2 (2 pokoje z aneksem kuchennym) do 129,08 m2 (4 pokoje z kuchnią i antresolą)Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefoniaMateriał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian gr. 15cm, tynki mineralne Cena brutto: - 3800zł/m2  – mieszkania na parterze -  od 3850zł/m2  do 3950 zł/m2   – mieszkania na piętrach Termin realizacji: listopad 2012r.

Inwestycja Viniarnia Home znajduje się w Zielonej Górze, ul. Moniuszki (0.5 km od Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera EBF Development.

Inwestycja Viniarnia Home została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Viniarnia Home pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBF Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Viniarnia Home

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Viniarnia Home mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Viniarnia Home znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Viniarnia Home składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Odido, w odległości 490 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Viniarnia Home w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.02.2012

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie