>

Architekt

>

Galerie Venis
Galerie Venis logo
Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

Galerie Venis

Design inspirowany marzeniami
header
Oferta
Pakiety wykończenia
Galeria
Opinie
Kontakt
  3 pakiety wykończeniowe
  Gwarantowana cena
  Gwarantowany termin realizacji
  2 lata gwarancji
  Ubezpieczenie

Szczegóły oferty

 • Lokalizacje

  Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

 • Opieka architekta

  Nasze oddziały zasilają zgrane zespoły architektów i architektek. Kluczowe dla nas jest podejście holistyczne, dlatego gwarantujemy, że każdy projekt znajduje się pod opieką dedykowanego architekta, który prowadzi przedsięwzięcie od początku do końca. Wiemy, że proces wykończenia wnętrza jest często stresujący dla nowych posiadaczy mieszkań, dlatego najważniejsze jest dla nas, by doradca jak najbardziej odciążył Państwa i sprawił, że tworzenie wymarzonego domu będzie po prostu niezwykle przyjemną przygodą. Nasi architekci są dodatkowo szkoleni na zagranicznych wyjazdach na targi designu i do fabryk w których produkowane są nasze materiały premium. Dzięki temu wszyscy specjaliści w naszych biurach projektowych są w stanie świadomie doradzić Państwu w czasie procesu personalizacji projektu i sprawić, że Państwa mieszkanie będzie wykończone na najwyższym poziomie.

 • Ekipa budowlana

  Współpracujemy na stałe ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, które zapewnią ekspresową i płynną pracę przy procesie wykończeniowym.

 • Nadzór budowlany

  W naszym zespole działa team koordynatorów prac wykończeniowych, którzy nadzorują ekipy budowlane i dbają o przyjemny przebieg procesu oraz są w kontakcie z klientami.

 • Sprzątanie mieszkania

  Mieszkanie przed odbiorem jest zawsze sprzątane, aby Państwa pierwsze chwile w nowym domu były jak najbardziej przyjemne!

Informacje o Galerie Venis

Galerie Venis to firma z 30-letnim doświadczeniem, która oferuje najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz usługi projektowe. Jedną z głównych działalności design studio jest realizacja pakietów wykończeniowych mieszkań, których zadaniem jest odciążenie klienta oraz oszczędność jego czasu i pieniędzy. Kompleksowa współpraca pakietowa z Galeriami Venis gwarantuje ekspresową przemianę pustej przestrzeni w dom marzeń. Z okazji jubileuszu, marka przygotowała innowacyjny pakiet GV Design, który daje klientom szansę na stworzenie spersonalizowanego wnętrza z jakościowych materiałów w dobrej cenie. W tej ofercie można znaleźć również inne opcje współpracy takie jak najbardziej przystępny pakiet Optimal Selection oraz idealny do projektów niestandardowych Pakiet Freestyle. Wszystkie rozwiązania opierają się na szerokiej selekcji produktów najlepszych europejskich marek wybranych przez specjalistów Galerii Venis i koordynowane są przez dedykowanego architekta z biura projektowego.

Pakiety wykończenia wnętrz

  Pakiet GV DESIGN
  Pakiet GV DESIGN

  Dzięki tej ofercie uzyskasz spersonalizowany projekt przygotowany pod okiem naszych architektów, możliwość wspólnej selekcji oraz wykończenie przestrzeni w najwyższym standardzie.

  1 682 zł/m2
  Pakiet OPTIMAL SELECTION
  Pakiet OPTIMAL SELECTION

  Najbardziej przystępna oferta oparta na wyselekcjonowanych produktach z pakietu GV Design i obejmująca pełne wsparcie naszego teamu architektonicznego.

  1 440 zł/m2
  Pakiet GV FREESTYLE
  Pakiet GV FREESTYLE

  Decydując się na GV Freestyle mogą Państwo korzystać bez ograniczeń z pełnej oferty materiałów Galerii Venis.

  840 zł/m2

Galeria zrealizowanych projektów

Pakiet GV FREESTYLE

Pakiet GV FREESTYLE img

Pakiet GV DESIGN

Pakiet GV DESIGN img

Pakiet GV DESIGN

Pakiet GV DESIGN img
Pakiet GV DESIGN img
Pakiet GV DESIGN img
Pakiet OPTIMAL SELECTION img
Pakiet GV FREESTYLE img

Opinie klientów

Galerie Venis logo

Zapytaj o pakiet wykończeniowy

Skontaktuj się z nami. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wybierz miasto

Interesuje mnie

Administratorami Twoich danych osobowych są: Property Group sp. z o.o. i firma wykończeniowa, której dotyczy zapytanie.

Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022Nagroda Forbes 2021Nagroda Digital Excellence Awards 2022Nagroda Laur Klienta 2023Nagroda Dobry Pracodawca 2023Nagroda Gazele Biznesu 2023