Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wyszków

14 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty nad Bugiem - etap II
  3 kw. 2023
  „Apartamenty nad Bugiem” to jeden z najnowocześniejszych projektów na wyszkowskim rynku mieszkaniowym. Doskonała lokalizacja bisko centrum miasta Wyszkowa, w strefie zieleni oraz nad samą rzeką Bug, stanowi jeden z najważniejszych atutów dla jego mieszkańców.Na kondygnacjach 0,+1, +2, +3 +4 znajdują się 83 lokale mieszkalne o powierzchni od 34 do 92 m2. Inwestycja graniczy bezpośrednio z obszarem Natura 2000 doliny rzeki Bug. Budynek II etapu zostanie połączony z budynkiem I etapu w jeden zamknięty obiekt.Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów postawiliśmy na najlepsze materiały oraz wiele udogodnień, czyniąc mieszkanie w naszych apartamentach wyjątkowo luksusowym. Oferujemy zarówno mieszkania małe od 34 m2, o zwiększonej wysokości aż do większych przeszklonych apartamentów trzy i czteropokojowych ( największy 4-pokojowy lokal ma powierzchnię użytkową 92 m2 i jest zlokalizowany na trzecim i czwartym piętrze budynku), idealnych dla rodzin z dziećmi. Rozkład mieszkań umożliwia ich ciekawą aranżację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Mieszkania w zależności od metrażu posiadają dostęp do przestronnych tarasów lub balkonów. Nasza inwestycja to doskonałe miejsce do relaksu, zapewnia również swobodę swoim mieszkańcom. Trzy przestronne klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy. W kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca postojowe dla pojazdów, do których bezpośredni zjazd zapewniają windy zlokalizowane w dominantach.Dzięki specjalnej konstrukcji oraz wysokiej klasie materiałów budowlanych i stolarki okiennej „Apartamenty nad Bugiem” będą zapewniały swoim mieszkańcom doskonały widok z okien m. in. na rzekę Bug, most kolejowy nad rzeką. Użycie materiałów budowlanych o najwyższej jakości czynić go będzie trwałym i prestiżowym budynkiem miasta przez długie lata. Osiedle będzie obiektem zamkniętym, dostępnym z zewnątrz wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.Nasze atuty:• Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum miasta (bliskość parku, placówek użyteczności publicznej• Osiedle położone nad rzeką Bug. Odległość do rzeki – 300 metrów• Wysoki standard realizacji inwestycji, funkcjonalny układ i prestiżowa architektura budynku• Nowoczesne, przestronne wnętrza i wiele funkcjonalnych udogodnień, w tym udogodnienia dla osób niepełnosprawnych• Możliwość indywidualnego przearanżowania pomieszczeń• Dogodny dojazd

  Apartamenty nad Bugiem - etap II

  od 6 500 zł/m2
  ul. 3-go Maja 45 , Wyszków(35 km od Warszawy)
  Real Investment

Nowe mieszkania w Wyszkowie pod Warszawą

Wyszków to malowniczo położona miejscowość w województwie mazowieckim i siedziba powiatu wyszkowskiego. Znajduje się w pobliżu Puszczy Kamienieckiej, Puszczy Białej, Doliny Dolnego Bugu i Międzyrzecza Łomżyńskiego. Jednym z głównych atutów miasta jest bliskość Warszawy – miejscowości te dzieli 52 km. Do stolicy można dotrzeć samochodem w około 40 minut. Wyszków ma własną obwodnicę, będącą częścią drogi ekspresowej S8. Przez miasto przebiega również droga międzynarodowa E67, droga wojewódzka 618 oraz dwie drogi krajowe –nr 8 i 62. Znajduje się tu również stacja kolejowa, a niedaleko są położone 2 lotniska – Okęcie i Modlin.

Miejscowość dzieli się na liczne osiedla: Osiedle Zapole, Osiedle Na Skarpie, Osiedle 3 maja, Osiedle 11 listopada, Osiedle Kościuszki, Osiedle Matejki, Osiedle Młodych, Osiedle Nad Bugiem, Osiedle Norwida, Osiedle Ogródki, Osiedle Huckie, Osiedle Polonez, Rybienko Leśne, Rybienko Łochowskie, Zakręzie, Centrum, Klin i Latoszek.

Lokalizacja atrakcyjna dla inwestorów

 Wyszków uchodzi za atrakcyjne miejsce dla inwestorów. W ostatnim czasie swoje siedziby założyło tutaj wiele firm, m.in. z branży drukarskiej, handlowej, żywieniowej i przemysłu ciężkiego. Miasto należy do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dynamicznie się rozwija i inwestuje w unowocześnianie lokalnej infrastruktury. Na obszarze miejscowości znajduje się sporo atrakcyjnych, niezagospodarowanych terenów inwestycyjnych.

Wyszków – nowe mieszkania dla rodzin i pracowników

Powstające w Wyszkowie nowe mieszkania cieszą się sporym zainteresowaniem pracowników, którzy dojeżdżają do pracy w Warszawie. Często przeprowadzają się tutaj również mieszkańcy Ostrołęki i Łomży, którzy chcą być bliżej stolicy.

Na lokalnym rynku pierwotnym przeważają lokale 3-pokojowe, których metraż wynosi około 50-70 m2. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania 2-pokojowe w centrum, które błyskawicznie znajdują nowych nabywców. Dominuje kilkukondygnacyjna zabudowa wielorodzinna i powstają liczne mieszkania w nowym budownictwie. W Wyszkowie występuje spora konkurencja pomiędzy deweloperami. Skutkuje to rozbudowaną ofertą nowoczesnych lokali oraz atrakcyjnymi cenami – znacznie niższymi w porównaniu do Warszawy. Deweloperzy chętnie tutaj inwestują ze względu na korzystne położenie miasta, niewysoki koszt nabycia gruntów oraz możliwość szybkiego uzyskania pozwolenia na budowę.

Dlaczego warto zamieszkać w Wyszkowie?

Jest to nowoczesne, atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Do jego walorów zalicza się rozbudowana infrastruktura społeczna, zdrowotna, rekreacyjna, kulturalna, sportowa i edukacyjna, w tym liczne przedszkola publiczne i niepubliczne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Wyszkowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Wyszkowie

W Wyszkowie dostępnych jest 16 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Wyszkowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 61 do 76 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (12 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Wyszkowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty w Wyszkowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: