Nova Targowa budynek B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Targowa, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Tarnobrzeg, ul. Targowa 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 996 ofert w najbliższej okolicy!

Nova Targowa budynek B

7 zdjęć

Nova Targowa budynek B
Nova Targowa budynek B
Nova Targowa budynek B
Nova Targowa budynek B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Opis Inwestycji

Nova Targowa to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Targowej i Tracza w Tarnobrzegu. Położenie budynków to niewątpliwe ich bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania.

Etap II inwestycji to czteropiętrowy budynek, w którym zaprojektowano łącznie 75 lokali mieszkalnych w metrażach od 34 mkw do 82 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze od strony wschodniej będą miały ogródki, a pozostałe lokale oraz te zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne i przestronne balkony.

Charakterystyka budynku

Budynek „B”: 75 lokali mieszkalnych, budynek czteroklatkowy, winda

W kondygnacji podziemnej znajdzie się winda oraz wielostanowiskowy garaż podziemny. Mieszkańcy będą mieli także dostęp do komórek lokatorskich oraz pomieszczeń technicznych, które z pewnością sprawdzą się idealnie jako spiżarnie lub magazynki.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na placu zabaw. Wszystko w otoczeniu przyjemnej zieleni.

Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter miejsca. Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynek wyróżni się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynku zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Inwestycja Nova Targowa budynek B znajduje się w Tarnobrzegu, ul. Targowa 11 (8.9 km od Sandomierza), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Nova Targowa budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Targowa budynek B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania - jedna komórka lokatorska.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: do każdego mieszkania - jedna komórka lokatorska
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Tarnobrzeg położony jest w województwie podkarpackim. Leży wzdłuż prawego brzegu Wisły, obok Sandomierza. Zajmuje 85,4 km2 powierzchni miasta, którą zamieszkuje ok. 47 tysięcy osób. W tym rejonie przebiega Szlak Architektury Drewnianej - jest to tzw. trasa tarnobrzesko-niżańska. W pobliżu mieści się także jezioro z plażą miejską oraz kąpielisko Zalew Gorzyce - akwen posiada wiele atrakcji wodnych i udogodnień, które pozwolą na miły odpoczynek. Jeśli chodzi o instytucje kulturalne, to na terenie miasta funkcjonuje sieć bibliotek publicznych oraz Tarnobrzeski Dom Kultury, w którym odbywają się spektakle teatralne oraz projekcje filmowe. Ponadto organizowane są koncerty muzyki poważnej przez Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzeg.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 723, która łączy Sandomierz z Tarnobrzegiem, natomiast droga wojewódzka nr 758 biegnie przez Iwanisk, Klimontów oraz Koprzywnicę. Przez część miasta przebiega także droga krajowa nr 9, która prowadzi z Radomia do Rzeszowa. Jeśli chodzi o transport publiczny, to w pobliżu usytuowany jest Dworzec PKP oraz Dworzec PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Targowa budynek B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Targowa budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Nova Targowa budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Targowa budynek B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa budynek B znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 4 w odległości 80 m, Niepubliczna Szkoła Policealna w Profesjonalnej Szkole Biznesu w odległości 160 m, Profesjonalna Szkoła Biznesu w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Targowa budynek B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa budynek B w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.07.2018
Data aktualizacji: 01.04.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: