Nova Targowa budynek B

Mieszkania na sprzedaż ul. Targowa, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Tarnobrzeg, ul. Targowa 11
Nova Targowa budynek B

7 zdjęć

Nova Targowa budynek B
Nova Targowa budynek B
Nova Targowa budynek B
Nova Targowa budynek B

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nova Targowa budynek B dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.16
3
61,4 m²
Parter
B.31
3
58,72 m²
Parter
B.54
3
69,17 m²
Parter
B.01
4
81,85 m²
Parter
B.03
4
76,95 m²
Parter
B.18
3
61,4 m²
Parter
REZERWACJA

Opis Inwestycji

Nova Targowa to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Targowej i Tracza w Tarnobrzegu. Położenie budynków to niewątpliwe ich bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania.

Etap II inwestycji to czteropiętrowy budynek, w którym zaprojektowano łącznie 75 lokali mieszkalnych w metrażach od 34 mkw do 82 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze od strony wschodniej będą miały ogródki, a pozostałe lokale oraz te zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne i przestronne balkony.

Charakterystyka budynku

Budynek „B”: 75 lokali mieszkalnych, budynek czteroklatkowy, winda

W kondygnacji podziemnej znajdzie się winda oraz wielostanowiskowy garaż podziemny. Mieszkańcy będą mieli także dostęp do komórek lokatorskich oraz pomieszczeń technicznych, które z pewnością sprawdzą się idealnie jako spiżarnie lub magazynki.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na placu zabaw. Wszystko w otoczeniu przyjemnej zieleni.

Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter miejsca. Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynek wyróżni się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynku zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Inwestycja Nova Targowa budynek B znajduje się w Tarnobrzegu, ul. Targowa 11 (8.9 km od Sandomierza), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Nova Targowa budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Targowa budynek B w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 59 do 82 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 69 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 82 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania - jedna komórka lokatorska.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: do każdego mieszkania - jedna komórka lokatorska
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 59 do 82 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tarnobrzeg położony jest w województwie podkarpackim. Leży wzdłuż prawego brzegu Wisły, obok Sandomierza. Zajmuje 85,4 km2 powierzchni miasta, którą zamieszkuje ok. 47 tysięcy osób. W tym rejonie przebiega Szlak Architektury Drewnianej - jest to tzw. trasa tarnobrzesko-niżańska. W pobliżu mieści się także jezioro z plażą miejską oraz kąpielisko Zalew Gorzyce - akwen posiada wiele atrakcji wodnych i udogodnień, które pozwolą na miły odpoczynek. Jeśli chodzi o instytucje kulturalne, to na terenie miasta funkcjonuje sieć bibliotek publicznych oraz Tarnobrzeski Dom Kultury, w którym odbywają się spektakle teatralne oraz projekcje filmowe. Ponadto organizowane są koncerty muzyki poważnej przez Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzeg.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 723, która łączy Sandomierz z Tarnobrzegiem, natomiast droga wojewódzka nr 758 biegnie przez Iwanisk, Klimontów oraz Koprzywnicę. Przez część miasta przebiega także droga krajowa nr 9, która prowadzi z Radomia do Rzeszowa. Jeśli chodzi o transport publiczny, to w pobliżu usytuowany jest Dworzec PKP oraz Dworzec PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Targowa budynek B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Targowa budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Nova Targowa budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Targowa budynek B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa budynek B znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 4 w odległości 80 m, Niepubliczna Szkoła Policealna w Profesjonalnej Szkole Biznesu w odległości 160 m, Profesjonalna Szkoła Biznesu w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Targowa budynek B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Wojewódzki w odległości 230 m, Centrum Medyczne "Puls" w odległości 340 m, Centrum Medyczne BOREK w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Targowa budynek B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Skalski, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Targowa budynek B w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.07.2018
Data aktualizacji: 15.01.2022
Wikana S.A. logo

Wikana S.A.

Magdalena Drewniak

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Targowa 11 38-400 Tarnobrzeg

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: