Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kamienica Staromiejska
  Oferta archiwalna
  „Kamienica Staromiejska” to obiekt tylko z 12 lokalami mieszkalnymi, trzykondygnacyjny, kryty skośnym dachem, charakteryzuje się nowoczesną architekturą i energooszczędnością, W piwnicy zlokalizowano podziemny garaż. Na każdej kondygnacji istnieją cztery lokale mieszkalne o różnych powierzchniach od 40,2 m2 do 52,9 m2. Kamienice otacza bezpieczny, zamknięty teren, wewnętrzna infrastruktura i

  Kamienica Staromiejska

  ul. Szkolna , Śrem(22.2 km od Poznania)
  Aljas Development S.C.

Nowe mieszkania Śrem – oferta deweloperska

Śrem to miasto w województwie wielkopolskim, położone w zakolu Warty. Choć samo miasto nie jest duże, posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę, która umożliwia mieszkańcom codzienne funkcjonowanie bez konieczności dojazdów. Miasto jest otoczone przez zieleń, dzięki czemu można w nim ciekawie spędzać czas na świeżym powietrzu. To idealne miasto do zamieszkania na stałe, zwłaszcza że mieszkań w ofercie deweloperskiej stale przybywa. Jak wygląda lokalny rynek pierwotny?

Nowe mieszkania od dewelopera – Śrem i okolice

Rynek mieszkań pierwotnych w Śremie przeżywa duże ożywienie. Spore zainteresowanie nieruchomościami w obrębie miasta i okolic wpływa na aktywność firm deweloperskich, które cyklicznie oddają do sprzedaży nowe lub planowane inwestycje. Wśród mieszkań na sprzedaż znajdują się przede wszystkim niewielkie lokale 2-pokojowe oraz dedykowane większym rodzinom przestronne mieszkania 3 i 4-pokojowe. Mieszkania usytuowane są najczęściej w stosunkowo niskiej zabudowie, która zazwyczaj nie przekracza 5 kondygnacji. Kameralna architektura dobrze koresponduje z charakterem miasteczka i jego oryginalną zabudową.

W nowych inwestycjach standardem jest przeszklona winda i balkon lub taras przynależne do każdego z lokali. W ofercie można także znaleźć mieszkania, które mają niewielki ogródek oraz domy jednorodzinne lub zabudowie szeregowej z większą powierzchnią działki. W towarzystwie budynków znajdują się place zabaw dla dzieci oraz zielone skwery z ławeczkami. Teren wokół nowych osiedli jest zazwyczaj ogrodzony i oświetlony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i komfortu wśród mieszkańców.

Zaletą nowych osiedli jest atrakcyjna architektura i wysoka jakość użytych materiałów, co sprawia, że budynki ładnie się prezentują. Nowe osiedla zlokalizowane są w różnych częściach miasta, często w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnych terenów rekreacyjnych i oplatających okolicę ścieżek rowerowych. Bogata oferta dedykowana jest singlom, parom, rodzinom z dziećmi i seniorom.

Ile kosztują mieszkania na sprzedaż w Śremie?

Mieszkania na sprzedaż w Śremie plasują się w średnim pułapie cenowym dla województwa wielkopolskiego oraz odpowiadają cenom mieszkań w miastach o podobnej wielkości w innych częściach Polski. Nowe lokale są znacznie tańsze niż w oddalonym o 40 minut jazdy Poznaniu, przez co mogą stanowić atrakcyjną ofertę dla osób pracujących w stolicy województwa. Na cenę rynkową nieruchomości w Śremie wpływa dokładna lokalizacja inwestycji, wielkość mieszkania oraz standard budynku. Mieszkanie można nabyć w korzystnej cenie, decydując się na zakup lokalu w przedsprzedaży lub śledząc promocje deweloperów. Stabilny wzrost cen nieruchomości w całym województwie sprawia, że zakup mieszkania w Śremie z pewnością będzie dobrą inwestycją.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Śremie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Śremie

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski ze stolicą w Poznaniu, które jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Wielkopolskie to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: