Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Śrem

30 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 530 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Śrem Park
  gotowe
  Osiedle w parku w Śremie to nowa inwestycja Everest Development, która stanowi nowocześnie zaprojektowany wielorodzinny budynek mieszkalny, zlokalizowany w otoczeniu natury. 108 przestronnych i komfortowych mieszkań, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu optymalną funkcjonalność w aranżacji. Są to mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 28,53 do 69,08 m2, a także

  Śrem Park

  od 5 459 /m2
  ul. Chełmońskiego, Śrem(22.6 km od Poznania)
  Everest Development
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Śrem

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kamienica Staromiejska
  Oferta archiwalna
  „Kamienica Staromiejska” to obiekt tylko z 12 lokalami mieszkalnymi, trzykondygnacyjny, kryty skośnym dachem, charakteryzuje się nowoczesną architekturą i energooszczędnością, W piwnicy zlokalizowano podziemny garaż. Na każdej kondygnacji istnieją cztery lokale mieszkalne o różnych powierzchniach od 40,2 m2 do 52,9 m2. Kamienice otacza bezpieczny, zamknięty teren, wewnętrzna infrastruktura i

  Kamienica Staromiejska

  ul. Szkolna, Śrem(22.2 km od Poznania)
  Aljas Development S.C.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Śrem – oferta deweloperska

Śrem to miasto w województwie wielkopolskim, położone w zakolu Warty. Choć samo miasto nie jest duże, posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę, która umożliwia mieszkańcom codzienne funkcjonowanie bez konieczności dojazdów. Miasto jest otoczone przez zieleń, dzięki czemu można w nim ciekawie spędzać czas na świeżym powietrzu. To idealne miasto do zamieszkania na stałe, zwłaszcza że mieszkań w ofercie deweloperskiej stale przybywa. Jak wygląda lokalny rynek pierwotny?

Nowe mieszkania od dewelopera – Śrem i okolice

Rynek mieszkań pierwotnych w Śremie przeżywa duże ożywienie. Spore zainteresowanie nieruchomościami w obrębie miasta i okolic wpływa na aktywność firm deweloperskich, które cyklicznie oddają do sprzedaży nowe lub planowane inwestycje. Wśród mieszkań na sprzedaż znajdują się przede wszystkim niewielkie lokale 2-pokojowe oraz dedykowane większym rodzinom przestronne mieszkania 3 i 4-pokojowe. Mieszkania usytuowane są najczęściej w stosunkowo niskiej zabudowie, która zazwyczaj nie przekracza 5 kondygnacji. Kameralna architektura dobrze koresponduje z charakterem miasteczka i jego oryginalną zabudową.

W nowych inwestycjach standardem jest przeszklona winda i balkon lub taras przynależne do każdego z lokali. W ofercie można także znaleźć mieszkania, które mają niewielki ogródek oraz domy jednorodzinne lub zabudowie szeregowej z większą powierzchnią działki. W towarzystwie budynków znajdują się place zabaw dla dzieci oraz zielone skwery z ławeczkami. Teren wokół nowych osiedli jest zazwyczaj ogrodzony i oświetlony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i komfortu wśród mieszkańców.

Zaletą nowych osiedli jest atrakcyjna architektura i wysoka jakość użytych materiałów, co sprawia, że budynki ładnie się prezentują. Nowe osiedla zlokalizowane są w różnych częściach miasta, często w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnych terenów rekreacyjnych i oplatających okolicę ścieżek rowerowych. Bogata oferta dedykowana jest singlom, parom, rodzinom z dziećmi i seniorom.

Ile kosztują mieszkania na sprzedaż w Śremie?

Mieszkania na sprzedaż w Śremie plasują się w średnim pułapie cenowym dla województwa wielkopolskiego oraz odpowiadają cenom mieszkań w miastach o podobnej wielkości w innych częściach Polski. Nowe lokale są znacznie tańsze niż w oddalonym o 40 minut jazdy Poznaniu, przez co mogą stanowić atrakcyjną ofertę dla osób pracujących w stolicy województwa. Na cenę rynkową nieruchomości w Śremie wpływa dokładna lokalizacja inwestycji, wielkość mieszkania oraz standard budynku. Mieszkanie można nabyć w korzystnej cenie, decydując się na zakup lokalu w przedsprzedaży lub śledząc promocje deweloperów. Stabilny wzrost cen nieruchomości w całym województwie sprawia, że zakup mieszkania w Śremie z pewnością będzie dobrą inwestycją.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Śremie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Śremie

W Śremie dostępne są 32 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Śremie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 39 do 69 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 5 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 20 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 5 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Śremie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Śremie dostępne w sprzedaży kosztuje 219 626 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Śremie wynosi 5 530 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Śremie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Śrem - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Śremie oddali do użytku 32 lokale mieszkalne. 32 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 32 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 32 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Śremie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 8 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 2 lokale
 • mieszkania na niskich piętrach - 18 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 6 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Śremie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023