Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Oleśnica

49 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 456 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Kopernika 16
  2 kw. 2023
  I Etap inwestycji Kopernika 16 to 2 budynki: A i B tworzące kształt litery V. Nowoczesna architektura zwraca uwagę swoim regularnym kształtem. Kolorystyka budynku utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości do grafitu. Balkony i loggie zamknięte balustradami ze szklanymi wypełnieniami. Budynek posiada pięć kondygnacji nadziemne i dwie podziemne. Wyróżnikiem inwestycji są duża ilość przeszkleń zarówno w mieszkaniach jak i na klatkach schodowych.MIESZKANIAW Kopernika 16 osiedla mamy do zaoferowania 123 mieszkania. o pow. od ok. 27 m2 do ok. 102 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię albo taras. Mieszkania są doświetlone i funkcjonalne. Wyjątkową ofertę stanowią mieszkania położone na 4-tym piętrze – niepowtarzalne na pozostałych kondygnacjach z dużymi tarasami i w większości pięknym widokiem.ATRAKCYJNE CZĘŚCI WSPÓLNEGARAŻ PODZIEMNYOba budynki są całkowicie podpiwniczone i każdy ma 2 poziomy garażu na kondygnacji podziemnej ( łącznie 149 miejsc postojowych). W garażu podziemnym zaprojektowaliśmy 127 komórek lokatorskich o pow. po ok. 3m2 lub 4,5m2.Cichobieżne windyDbając o komfort naszych przyszłych mieszkańców w inwestycji zamontujemy cichobieżne, energooszczędne i nowoczesne windy, które prowadzić będą na wszystkie kondygnacje, również do garażu podziemnego.MONITORINGChcąc zaspokoić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów zaprojektowaliśmy instalację monitoringu wejścia do budynku oraz wjazdy do garażu.PODWYŻSZONY STANDARD DEWELOPERSKI MIESZKAŃSTOLARKA OKIENNAZastosowaliśmy bardzo duże okna na inwestycji. Okazałe przeszklenia to niewątpliwie atut każdego wnętrza. Okna wpuszczą dużo naturalnego światła i dodadzą charakteru mieszkaniom.W budynku zaprojektowaliśmy również wentylację mechaniczną, która zapewni całodobową wymianę powietrza.Dla podwyższenia komfortu i bezpieczeństwa w mieszkaniach na parterze montujemy rolety zewnętrzne - podczas letnich upałów ochronią przed nagrzewaniem pomieszczeń i pozwolą utrzymać komfortową temperaturę. Atutem rolet jest skuteczne zaciemnienie pomieszczeń, które zapewnią bezpieczeństwo i intymność.ROZBUDOWANA ELEKTRYKAW każdym pokoju zaprojektowaliśmy gniazda RTV-SAT/Internet.

  Kopernika 16

  od 6 900 zł/m2
  ul. Mikołaja Kopernika 16 , Oleśnica, oleśnicki(17.4 km od Wrocławia)
  DOLMAT Inwestycje S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Villa Luna
  Oferta archiwalna

  Villa Luna

  Ul. Wikliniarska 12 , Oleśnica, oleśnicki(15.3 km od Wrocławia)
  Piopus Piotr Pustuła
 • Rezydencja Milano
  Oferta archiwalna
  „Rezydencja Milano” to czteropiętrowy apartamentowiec, w którym proponujemy Państwu mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o metrażu od 28 m² do 83 m², lokale usługowe w parterze oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Budynek podzielony jest na dwie części obsługiwane przez dwie klatki schodowe - każda wyposażona w windę obsługującą garaż podziemny i każdą kolejną kondygnację. Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska. Zagospodarowanie działki w ponad 50 miejsc postojowych gwarantuje swobodę parkowania samochodów zarówno przyszłych właścicieli jak i ich gości.Rozkład mieszkań jest bardzo ciekawy – każde z dużym ok. 10 m² tarasem od strony południowej budynku z widokiem na zieleń miejską.Mieszkanie w „Rezydencji Milano” to pewność dobrego wyboru.

  Rezydencja Milano

  od 3 900 zł/m2
  ul. Wojska Polskiego , Oleśnica, oleśnicki(17 km od Wrocławia)
  Milano Development Sp. z o.o.

Oleśnica to miasto w województwie dolnośląskim, w aglomeracji wrocławskiej. Zajmuje powierzchnię 20,96 km², a zamieszkuje ją 37 109 mieszkańców (dane z czerwca 2020 roku). Przez Oleśnicę prowadzi droga ekspresowa S8, która stanowi również obwodnicę miasta. 

Jak wyglądają nowe mieszkania w Oleśnicy? Czy to przyjazne miejsce do zamieszkania?

Co oferuje mieszkańcom Oleśnica?

Oleśnica to stosunkowo nieduże miasto, jednak tutejszym mieszkańcom niczego nie brakuje. Przebiegająca tędy trasa S8 pozwala na szybki dojazd do pobliskiego Wrocławia, ale także na dalsze podróże - do Łodzi, Warszawy czy Białegostoku. Ze stacji kolejowych Oleśnica i Oleśnica Rataje odjeżdżają pociągi w kierunku Poznania, Koszalina czy Katowic. Ponadto z dużą częstotliwością kursują autobusy do sąsiedniego Wrocławia, a po samej Oleśnicy można przemieszczać się 5 liniami autobusowymi, którymi przejazd jest dla wszystkich pasażerów bezpłatny. Dodatkowo w mieście działa sieć stacji rowerowych Oleśnicki Rower Miejski (OLBIKE).

W Oleśnicy funkcjonuje kilka przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich - licea, technika czy szkoły zawodowe. Cyklicznie odbywają się tutaj imprezy kulturalne jak Dni Oleśnicy – Święto Miasta Wież i Róż czy Oleśnica Rock Festival. Na co dzień działa wiele klubów sportowych, więc miłośnicy aktywności znajdą tu coś dla siebie - od piłki nożnej, przez judo i taekwondo, aż po hokej i tenis stołowy. 

Oleśnica - oferta dla turystów

Siedziba powiatu oleśnickiego to nie tylko świetne miejsce do zamieszkania, ale również turystyczna destynacja na wakacje. Co ciekawego można zobaczyć w Oleśnicy? Miasto posiada pokaźną kolekcję zabytków. Duża część z nich znajduje się w obrębie murów obronnych, a do najcenniejszych zaliczyć można Bramę Wrocławską, Bazylikę świętego Jana Apostoła oraz najpopularniejszy z zabytków - Zamek Książąt Oleśnickich. Poza murami obronnymi warto zobaczyć neorenesansowy budynek Sądu Rejonowego z 1896 roku, dawne Kasyno Oficerskie, Wieżę Ciśnień z roku 1897 czy zespół koszar (pięć budynków koszarowych, magazyn, stołówka i kuchnia, wartownia, ujeżdżalnia - obecnie hala sportowa, trzy stajnie - obecnie garaże i warsztaty, cztery budynki gospodarcze, ogrodzenie z bramami). Ponadto w mieście znajduje się kilka pomników oraz Miejsca Pamięci Narodowej. Turyści chętnie odwiedzają też oleśnickie tereny zielone jak Park nad Stawami czy Park Książąt Oleśnickich.

Nowe mieszkania Oleśnica - jak się tu buduje?

W Oleśnicy powstają nowe osiedla. Deweloperzy stawiają na dosyć kameralną, niską zabudowę. Nowoczesne bloki mają ciekawy design i wszelkie potrzebne funkcjonalności. Mieszkańcy mogą liczyć na podziemne miejsca garażowe i naziemne miejsca postojowe, prywatne komórki lokatorskie, rowerownię, a także rozbudowane place zabaw dla najmłodszych. Mieszkania posiadają przestronne balkony, tarasy oraz ogródki.

Nowe nieruchomości w Oleśnicy oferują lokale o różnych metrażach - od kompaktowych kawalerek w granicach 30 m², aż do przestronnych mieszkań nawet po 100 m². Wybór jest także ogromny pod względem układu i rozmieszczenia pomieszczeń. Nowe mieszkania w Oleśnicy mogą być zatem atrakcyjne zarówno dla młodych singli, jak i rodzin z kilkorgiem dzieci - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Informacje o Oleśnicy

W Oleśnicy dostępnych jest 49 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Oleśnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 102 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (3 mieszkania).
 • 2-pokojowe (3 mieszkania).
 • 3-pokojowe (31 mieszkań).
 • 4-pokojowe (12 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Oleśnicy nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Oleśnicy kosztuje 314 420 zł.

Oferty w Oleśnicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: