Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kopernika 16

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mikołaja Kopernika, oferowane bezpośrednio przez

DOLMAT Inwestycje S.A.

Oleśnica, ul. Mikołaja Kopernika 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 32 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kopernika 16Kopernika 16

16 zdjęć

Kopernika 16
Kopernika 16
Kopernika 16
Kopernika 16

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (121): Powierzchnia: ok. 3 m2 i 4,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc) : W garażu podziemnym miejsca postojowe pojedyncze i podwójne zależne, możliwość zakupu więcej niż 1 miejsca postojowego do mieszkania
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc) : Miejsca ogólnodostępne dla osiedla

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

I Etap inwestycji Kopernika 16 to 2 budynki: A i B tworzące kształt litery V. Nowoczesna architektura zwraca uwagę swoim regularnym kształtem. Kolorystyka budynku utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości do grafitu. Balkony i loggie zamknięte balustradami ze szklanymi wypełnieniami. Budynek posiada pięć kondygnacji nadziemne i dwie podziemne. Wyróżnikiem inwestycji są duża ilość przeszkleń zarówno w mieszkaniach jak i na klatkach schodowych.

MIESZKANIA

W Kopernika 16 osiedla mamy do zaoferowania 123 mieszkania. o pow. od ok. 27 m2 do ok. 102 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię albo taras. Mieszkania są doświetlone i funkcjonalne. Wyjątkową ofertę stanowią mieszkania położone na 4-tym piętrze – niepowtarzalne na pozostałych kondygnacjach z dużymi tarasami i w większości pięknym widokiem.

ATRAKCYJNE CZĘŚCI WSPÓLNE

GARAŻ PODZIEMNY

Oba budynki są całkowicie podpiwniczone i każdy ma 2 poziomy garażu na kondygnacji podziemnej ( łącznie 149 miejsc postojowych). W garażu podziemnym zaprojektowaliśmy 127 komórek lokatorskich o pow. po ok. 3m2 lub 4,5m2.

Cichobieżne windy

Dbając o komfort naszych przyszłych mieszkańców w inwestycji zamontujemy cichobieżne, energooszczędne i nowoczesne windy, które prowadzić będą na wszystkie kondygnacje, również do garażu podziemnego.

MONITORING

Chcąc zaspokoić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów zaprojektowaliśmy instalację monitoringu wejścia do budynku oraz wjazdy do garażu.

PODWYŻSZONY STANDARD DEWELOPERSKI MIESZKAŃ

STOLARKA OKIENNA

Zastosowaliśmy bardzo duże okna na inwestycji. Okazałe przeszklenia to niewątpliwie atut każdego wnętrza. Okna wpuszczą dużo naturalnego światła i dodadzą charakteru mieszkaniom.W budynku zaprojektowaliśmy również wentylację mechaniczną, która zapewni całodobową wymianę powietrza.

Dla podwyższenia komfortu i bezpieczeństwa w mieszkaniach na parterze montujemy rolety zewnętrzne - podczas letnich upałów ochronią przed nagrzewaniem pomieszczeń i pozwolą utrzymać komfortową temperaturę. Atutem rolet jest skuteczne zaciemnienie pomieszczeń, które zapewnią bezpieczeństwo i intymność.

ROZBUDOWANA ELEKTRYKA

W każdym pokoju zaprojektowaliśmy gniazda RTV-SAT/Internet.

Inwestycja Kopernika 16 znajduje się w Oleśnicy, ul. Mikołaja Kopernika 16 (17.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez DOLMAT Inwestycje S.A.

Inwestycja Kopernika 16 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kopernika 16 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOLMAT Inwestycje S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

W inwestycji znajduje się 121 komórek lokatorskich Powierzchnia: ok. 3 m2 i 4,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

UROKLIWA SPOKOJNA OKOLICA – OLEŚNICA - SERBINÓW

DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY

Inwestycja KOPERNIKA 16 zlokalizowana we wschodniej części Oleśnicy, z szybkim dojazdem do S8 przez Spalice. Nasza inwestycja ulokowana została w otoczeniu innych 4-piętrowych budynków mieszkalnych, harmonijnie rozmieszczonych w otoczeniu zieleni.

DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Idealna do rodzin z dziećmi ze względu na zaplecze oświatowe w okolicy – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka przy ul. Kleeberga, Pozytywny Żłobek w Oleśnicy, U Kubusia Puchatka. Tuż obok inwestycji placówka Master Med który świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, a także specjalistycznej.

DLA AKTYWNYCH

Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki terenom zielonym – Park Mikołaja Kopernika, bogata oferta placów zabaw przy ul. Wileńskiej ( korty tenisowe, boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci, plac do tresury psów, skatepark). Dzięki rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych lokalizację pokochają aktywni.

KOMUNIKACJA

Dogodne połączenia komunikacyjne dzięki bliskości budowanej obwodnicy wschodniej i doskonałym dojazdem do S8. Osiedle posiada również bardzo dobre połączenie z centrum Wrocławia.

Inwestycja zlokalizowana zaledwie 2 km od oleśnickiego Rynku. Darmowa komunikacja miejska dla wszystkich.

DLA MIŁOŚNIKÓW WIELKOMIEJSKICH WYGÓD

Atutem inwestycji jest bliskość Inter Marche, PSB DOLMAT-u, Biedronki czy Pogodne Centrum. W sąsiednim hotelu Garden codziennie można zjeść niedrogi lunch, blisko do cukierni. 5 minut samochodem do krytego i otwartego basenu w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji znajdziemy małe sklepy spożywcze, cukiernię i restaurację.

Oleśnica to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim. Nazwa miasta pochodzi od nazwy drzewa - olchy. Oleśnica posiada bogatą historię. Już pod koniec XIII wieku działa tam mennica. Dodatkowym autem regionu było jej położenie na szlaku z Wrocławia do Wielkopolski. Rozkwit miasta nastąpił w 2 połowie XIX wieku. Ulokowany tam został garnizon wojskowy, a także przeprowadzona została strategiczna linia kolejowa łącząca Wrocław z Górnym Śląskiem. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wrocławskiego. Obecnie stanowi odrębną jednostkę, jednakże jego położenie w niedalekiej odległości od stolicy Dolnego Śląska przyczynia się ku stałemu rozwojowi.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kopernika 16?

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe - nr 8 i nr 25 oraz wojewódzkie: 340 i 451. Komunikację miejską w Oleśnicy obsługuje od 2008 roku firma Polbus-PKS. W jej ramach funkcjonują cztery linie komunikacji miejskiej. Ponadto, w mieście znajduje się duży dworzec autobusowy, skąd dojechać można do głównych miast Polski. W Oleśnicy znajdują się również dwie stacje kolejowe. Są one częścią dużego węzła kolejowego. Krzyżują się tu linie z Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego i z Katowic przez Lubliniec, Kluczbork.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kopernika 16 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1597 metrów od inwestycji Kopernika 16 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oleśnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kopernika 16 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernika 16 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 234 m, Żłobek, Przedszkole 'Zielona Żabka' w odległości 456 m, II Liceum Ogólnokształcące w odległości 508 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kopernika 16 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mastermed w odległości 118 m, Powiatowy Zespół Szpitali im. Józefa Dietla w odległości 738 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 758 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kopernika 16 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 249 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 263 m znajduje się Dino, w odległości 318 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernika 16 w odległości 84 m znajduje się boisko / kort, w odległości 107 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 01.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023