Kopernika 16

16 zdjęć

Kopernika 16
Kopernika 16
Kopernika 16
Kopernika 16

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kopernika 16 dostępnych jest 49 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (49)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, loggia, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada (121): Powierzchnia: ok. 3 m2 i 4,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc): W garażu podziemnym miejsca postojowe pojedyncze i podwójne zależne, możliwość zakupu więcej niż 1 miejsca postojowego do mieszkania.
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc): Miejsca ogólnodostępne dla osiedla.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 49 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 102 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 314 420 do 720 461 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 8 185 zł.

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem płatności: 80/10/10.

Warunki rezerwacji:

umowa deweloperska.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości od 10 do undefined zł/m².

Opis inwestycji

I Etap inwestycji Kopernika 16 to 2 budynki: A i B tworzące kształt litery V. Nowoczesna architektura zwraca uwagę swoim regularnym kształtem. Kolorystyka budynku utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości do grafitu. Balkony i loggie zamknięte balustradami ze szklanymi wypełnieniami. Budynek posiada pięć kondygnacji nadziemne i dwie podziemne. Wyróżnikiem inwestycji są duża ilość przeszkleń zarówno w mieszkaniach jak i na klatkach schodowych.

MIESZKANIA

W Kopernika 16 osiedla mamy do zaoferowania 123 mieszkania. o pow. od ok. 27 m2 do ok. 102 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię albo taras. Mieszkania są doświetlone i funkcjonalne. Wyjątkową ofertę stanowią mieszkania położone na 4-tym piętrze – niepowtarzalne na pozostałych kondygnacjach z dużymi tarasami i w większości pięknym widokiem.

ATRAKCYJNE CZĘŚCI WSPÓLNE

GARAŻ PODZIEMNY

Oba budynki są całkowicie podpiwniczone i każdy ma 2 poziomy garażu na kondygnacji podziemnej ( łącznie 149 miejsc postojowych). W garażu podziemnym zaprojektowaliśmy 127 komórek lokatorskich o pow. po ok. 3m2 lub 4,5m2.

Cichobieżne windy

Dbając o komfort naszych przyszłych mieszkańców w inwestycji zamontujemy cichobieżne, energooszczędne i nowoczesne windy, które prowadzić będą na wszystkie kondygnacje, również do garażu podziemnego.

MONITORING

Chcąc zaspokoić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów zaprojektowaliśmy instalację monitoringu wejścia do budynku oraz wjazdy do garażu.

PODWYŻSZONY STANDARD DEWELOPERSKI MIESZKAŃ

STOLARKA OKIENNA

Zastosowaliśmy bardzo duże okna na inwestycji. Okazałe przeszklenia to niewątpliwie atut każdego wnętrza. Okna wpuszczą dużo naturalnego światła i dodadzą charakteru mieszkaniom.W budynku zaprojektowaliśmy również wentylację mechaniczną, która zapewni całodobową wymianę powietrza.

Dla podwyższenia komfortu i bezpieczeństwa w mieszkaniach na parterze montujemy rolety zewnętrzne - podczas letnich upałów ochronią przed nagrzewaniem pomieszczeń i pozwolą utrzymać komfortową temperaturę. Atutem rolet jest skuteczne zaciemnienie pomieszczeń, które zapewnią bezpieczeństwo i intymność.

ROZBUDOWANA ELEKTRYKA

W każdym pokoju zaprojektowaliśmy gniazda RTV-SAT/Internet.

Inwestycja Kopernika 16 znajduje się w Oleśnicy, ul. Mikołaja Kopernika 16 (17.4 km od Wrocławia), jest realizowana przez DOLMAT Inwestycje S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kopernika 16 w sprzedaży jest 49 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 102 metrów kwadratowych, w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 47 m2 (3 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 50 m2 w cenie od 314 420 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 76 m2 w cenie od 397 859 zł (31 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 102 m2 w cenie od 545 259 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców DOLMAT Inwestycje S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc) w cenie 0
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc) w cenie 0

W inwestycji znajduje się 121 komórek lokatorskich Powierzchnia: ok. 3 m2 i 4,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

UROKLIWA SPOKOJNA OKOLICA – OLEŚNICA - SERBINÓW DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY Inwestycja KOPERNIKA 16 zlokalizowana we wschodniej części Oleśnicy, z szybkim dojazdem do S8 przez Spalice. Nasza inwestycja ulokowana została w otoczeniu innych 4-piętrowych budynków mieszkalnych, harmonijnie rozmieszczonych w otoczeniu zieleni. DLA RODZIN Z DZIEĆMI Idealna do rodzin z dziećmi ze względu na zaplecze oświatowe w okolicy – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka przy ul. Kleeberga, Pozytywny Żłobek w Oleśnicy, U Kubusia Puchatka. Tuż obok inwestycji placówka Master Med który świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, a także specjalistycznej. DLA AKTYWNYCH Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki terenom zielonym – Park Mikołaja Kopernika, bogata oferta placów zabaw przy ul. Wileńskiej ( korty tenisowe, boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci, plac do tresury psów, skatepark). Dzięki rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych lokalizację pokochają aktywni. KOMUNIKACJA Dogodne połączenia komunikacyjne dzięki bliskości budowanej obwodnicy wschodniej i doskonałym dojazdem do S8. Osiedle posiada również bardzo dobre połączenie z centrum Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana zaledwie 2 km od oleśnickiego Rynku. Darmowa komunikacja miejska dla wszystkich. DLA MIŁOŚNIKÓW WIELKOMIEJSKICH WYGÓD Atutem inwestycji jest bliskość Inter Marche, PSB DOLMAT-u, Biedronki czy Pogodne Centrum. W sąsiednim hotelu Garden codziennie można zjeść niedrogi lunch, blisko do cukierni. 5 minut samochodem do krytego i otwartego basenu w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji znajdziemy małe sklepy spożywcze, cukiernię i restaurację.

Oleśnica to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim. Nazwa miasta pochodzi od nazwy drzewa - olchy. Oleśnica posiada bogatą historię. Już pod koniec XIII wieku działa tam mennica. Dodatkowym autem regionu było jej położenie na szlaku z Wrocławia do Wielkopolski. Rozkwit miasta nastąpił w 2 połowie XIX wieku. Ulokowany tam został garnizon wojskowy, a także przeprowadzona została strategiczna linia kolejowa łącząca Wrocław z Górnym Śląskiem. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wrocławskiego. Obecnie stanowi odrębną jednostkę, jednakże jego położenie w niedalekiej odległości od stolicy Dolnego Śląska przyczynia się ku stałemu rozwojowi.

Komunikacja

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe - nr 8 i nr 25 oraz wojewódzkie: 340 i 451. Komunikację miejską w Oleśnicy obsługuje od 2008 roku firma Polbus-PKS. W jej ramach funkcjonują cztery linie komunikacji miejskiej. Ponadto, w mieście znajduje się duży dworzec autobusowy, skąd dojechać można do głównych miast Polski. W Oleśnicy znajdują się również dwie stacje kolejowe. Są one częścią dużego węzła kolejowego. Krzyżują się tu linie z Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego i z Katowic przez Lubliniec, Kluczbork.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kopernika 16?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kopernika 16 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kopernika 16 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oleśnica - ul. Sucharskiego II.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kopernika 16 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernika 16 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "U Kubusia Puchatka" w odległości 130 m, SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 6 IM. KORCZAKA w odległości 350 m, Policealne Studium Zawodowe ALFA w Oleśnicy w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kopernika 16 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Dino, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernika 16 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 24.11.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Oferty w Oleśnicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: