+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Mrągowo

89 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 13 119 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Promenada Park
  2 kw. 2024
  W sercu Mazur, w Mrągowie, nad brzegiem jeziora Czos, powstanie prestiżowy apartamentowiec. Kameralne i idealnie wkomponowane w krajobraz apartamenty będą rozpieszczać najbardziej wymagających klientów. Promenada Park została zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie życia w otoczeniu natury, bez rezygnowania z wygody życia w mieście. Kupując apartament premium, z widokiem na jezioro Czos,

  Promenada Park

  od 11 500 /m2
  ul. Giżycka , Mrągowo(1.2 km od centrum)
  Promenada Park
 • Nowe Nikutowo
  4 kw. 2023
  Nowe Nikutowo łączy doskonałą lokalizację z szeregiem przemyślanych nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zapewnienie Ci maksymalnego komfortu codziennego życia. Dzięki kilku wariantom układów i powierzchni lokali, łatwo wybierzesz mieszkanie, spełniające wszystkie Twoje oczekiwania. Możesz zdecydować się na popularne lokale dwu lub trzypokojowe (ok. 44-55 m²), duże rodzinne apartamenty – 70

  Nowe Nikutowo

  od 6 900 /m2
  ul. Wojska Polskiego 56A , Mrągowo(2.5 km od centrum)
  Modal

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Promenada Park
  Oferta archiwalna
  W sercu Mazur, w Mrągowie, nad brzegiem jeziora Czos, powstanie prestiżowy apartamentowiec. Kameralne i idealnie wkomponowane w krajobraz apartamenty będą rozpieszczać najbardziej wymagających klientów. Promenada Park została zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie życia w otoczeniu natury, bez rezygnowania z wygody życia w mieście. Kupując apartament premium, z widokiem na jezioro Czos,

  Promenada Park

  ul. Giżycka , Mrągowo(1.2 km od centrum)
  Mazuria Apartments
 • Oficerska
  Oferta archiwalna
  Największym atutem budynku jest jego położenie. Z jednej strony ścisłe centrum miasta, z drugiej jezioro- to możliwe tylko tu! Bliskie sąsiedztwo jeziora Czos, miejskiej promenady oraz domków jednorodzinnych zapewni Państwu ciszę i spokój mimo lokalizacji niemal w samym sercu miasta. Dodatkowym atutem budynku jest wyposażenie w windę, komórki lokatorskie oraz podziemny garaż wielostanowiskowy.

  Oficerska

  od 3 900 /m2
  ul. Oficerska , Mrągowo(0.5 km od centrum)
  Budextan Jerzy Tanajewski

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania – Mrągowo na Mazurach

 Mrągowo to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, położone na Mazurach – na Pojezierzu Mrągowskim. Ze względu na urokliwą lokalizację miejscowość cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób szukających mieszkania na własny użytek, a także inwestorów postrzegających zakup nieruchomości w tym mieście jako atrakcyjną formę ulokowania kapitału. Co warto wiedzieć o tutejszym rynku nieruchomości? Jak wyglądają nowe mieszkania w Mrągowie? Na jakim poziomie kształtują się ceny? Przeczytaj.

W lokalizacji obowiązuje nieformalny podział na 7 osiedli mieszkaniowych: Nikutowo, Metalowców, Medyk – z dominującą zabudową jednorodzinną; Mazurskie, Grunwaldzkie, Brzozowe i Parkowe – tu przeważa zabudowa wielorodzinna w formie kilkupiętrowych bloków z wielkiej płyty.

Skomunikowanie miejscowości

W Mrągowie krzyżują się drogi prowadzące do Kętrzyna, Olsztyna, Giżycka, Augustowa i Szczytna. Głównymi szlakami komunikacyjnymi są drogi krajowe DK16 i DK59, a także drogi wojewódzkie DW600 i DW591. Przejście graniczne w Bezledach jest oddalone o 70 km, a najbliższe lotnisko Olsztyn Mazury o 60 km.

W miejscowości funkcjonuje 5 linii autobusowych komunikacji miejskiej – nr 1, 2, 3, 4 i 5. Przystanki znajdują się m.in. przy ul. Młynowej, Wileńskiej, Giżyckiej, Przemysłowej, Lubelskiej, Młodkowskiego, Kormoranów i Łabędziej.

Mrągowo: czy warto tutaj inwestować?

Mrągowo jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia biznesu. Na jego terenie znajduje się podstrefa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorcy mogą korzystać z dobrze uzbrojonych terenów inwestycyjnych przy ul. Giżyckiej i Przemysłowej, zwolnień z podatku dochodowego oraz wsparcia Zespołu ds. Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta.

Na terenie miejscowości swoje siedziby mają firmy m.in. z branży spożywczej, odzieżowej, meblarskiej, okiennej, spedycyjnej, a także przemysłu paliwowego, samochodowego i maszyn rolniczych. Nie brakuje tu miejsc pracy, a rynek jest otwarty na nowe biznesy.

Mieszkania Mrągowo – rynek pierwotny

W ostatnich latach nowe mieszkania w Mrągowie powstają m.in. przy ul. Piaskowej, Młodkowskiego, Giżyckiej, Oficerskiej, Wojska Polskiego, Wolności i Królewieckiej. Deweloperzy najczęściej budują nieruchomości w niskiej zabudowie wielorodzinnej. Dominują nieduże lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe o powierzchni około 40-70 m². W krótkim czasie znajdują one nabywców.

W Mrągowie budowane są także nowoczesne apartamentowce dla najbardziej wymagających klientów, schludnie wkomponowane w krajobraz. To luksusowe inwestycje, które przyciągają przestronnymi mieszkaniami o powierzchniach od około 40 do nawet 80 m2, i gwarancją najwyższego komfortu życia w otoczeniu natury. W tego typu inwestycjach deweloperskich zastosowano szereg proekologicznych rozwiązań i technologii, m.in. parkingi podziemne z ładowarkami do aut elektrycznych, zielone dachy. Wszystko po to, by żyć w harmonii z naturą.

Nowe mieszkania w Mrągowie – ceny

Nowe mieszkania na sprzedaż w Mrągowie, zwłaszcza kameralne apartamenty, są często kupowane w celach inwestycyjnych. Przyciągają one osoby zainteresowane zakupem lokalu jako formą ulokowania kapitału bądź pod najem sezonowy. Ceny luksusowych apartamentów na Mazurach klasyfikowane są jako wysokie, jednak wciąż stanowią bardzo dobrą inwestycję.
Za mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane w pewnej odległości od jezior trzeba zapłacić kilkukrotnie mniej. Ceny tego typu nieruchomości są wyraźnie niższe niż w oddalonym o 60 km Olsztynie.

Różnice cen nowych mieszkań w Mrągowie są znaczące – przed podjęciem o nabyciu lokalu, warto dobrze poznać rynek i dokładnie przemyśleć lokalizację.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Mrągowie?

Warto kupić nowe mieszkanie w Mrągowie ze względu na rozwiniętą infrastrukturę. W mieście znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Do dyspozycji mieszkańców jest także szpital, przychodnie, poradnia lekarska oraz kilkanaście aptek.

Lokalizacja słynie z organizacji cyklicznych wydarzeń kulturalnych. Do jej zalet można również zaliczyć bogactwo terenów zielonych, rekreacyjnych i obiektów sportowych, w tym boisk, kortów tenisowych oraz sal gimnastycznych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie warmińsko-mazurskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Mrągowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Mrągowie

W Mrągowie dostępnych jest 89 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Mrągowie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 35 do 79 m², w tym:

 • kawalerki - 6 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 64 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 12 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 7 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Mrągowie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Mrągowie dostępne w sprzedaży kosztuje 276 670 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Mrągowie wynosi 13 119 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Mrągowie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Mrągowo - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Mrągowie nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec II kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Mrągowie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 8 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 81 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 13 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Mrągowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: