Juno Lake II

Apartamenty na sprzedaż ul. Młodkowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Juno

Mrągowo, ul. Młodkowskiego 40

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Juno Lake II

8 zdjęć

Juno Lake II
Juno Lake II
Juno Lake II
Juno Lake II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 141 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (150 miejsc) : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Budujemy Wasze marzenia i nowe miejsce na ziemi

Marzysz o miejscu w którym poczujesz komfort, bezpieczeństwo, a wschód słońca łączy się z błękitem tafli wody?

Juno Lake II stanowi zwieńczenie Twoich poszukiwań. Wyjątkową inwestycje, zlokalizowaną bezpośrednio przy jeziorze Juno i pośród dziewiczych lasów Warmii i Mazur zaprojektowano z dbałością o każdy szczegół i przeznaczono dla osób ceniących komfort, relaks ale także szukających dobrej zabawy i wrażeń.

Juno Lake II to kompleks apartamentów w Mrągowie z prywatną plażą, molo oraz bogatą infrastrukturą rekreacyjną.

Osiedle zostało doskonale wkomponowane w okoliczny krajobraz. Najnowocześniejszy design budynków wyróżnia się na tle innych mrągowskich inwestycji. Bezpieczne i ogrodzone osiedle oraz oryginalne wykończenie części wspólnych sprawią, że osiedle Juno jest najlepszym wyborem podczas poszukiwania nowego mieszkania na Mazurach.

W ofercie posiadamy apartamenty 1, 2 i 3-pokojowe o pow. 27 – 58 m2 z możliwością połączenia ich w jeszcze większe metraże. Przyszli właściciele mieszkań zlokalizowanych na parterze będą mogli korzystać z przynależnego własnego ogródka o pow. od 25 do nawet 60m2.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

W Juno rozwiniesz żagle.

Juno Lake II to wybór dla osób ceniących prywatność i aktywny wypoczynek. Wyjątkowo piękne tereny wołają o uprawianie aktywności na świeżym powietrzu. Bezpośredni dostęp do jeziora, liczna liczba ścieżek, dróg i zielonych szlaków zachęca do zwiedzania okolic podczas spacerów, joggingu i jazdy na rowerze.

Bliskość wody, terenów zielonych i jednocześnie szybki dojazd do centrum miasta

– to jakość, którą oferujemy Ci na osiedlu Juno Lake II

Cały teren osiedla będzie oświetlony i starannie zagospodarowany – zadbamy o istniejący drzewostan oraz, charakterystyczną dla tego miejsca, naturalną zieleń, podbijając jej urodę poprzez dodatkowe nasadzenia. Przygotujemy tu także plac zabaw.

Inwestycja Juno Lake II znajduje się w Mrągowie, ul. Młodkowskiego 40 (2.8 km od centrum Mrągowa), jest realizowana przez Apartamenty Juno.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 141 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Juno Lake II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Juno przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (150 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Mrągowo to jeden z najważniejszych ośrodków wczasowych nad polskimi jeziorami. Region stanowi szczególnie atrakcyjne miejsce dla inwestorów i dla osób pragnących wypoczywać w pobliżu plaży. Bliskość jezior, czyste powietrze i woda oraz okoliczna natura pozwalają wyciszyć się i cieszyć urokami Mazur o każdej porze roku.

O tym, że inwestycja Juno Lake II w Mrągowie może być doskonałą opcją decydują między innymi dostępne tu formy rozrywki. Do głównych atrakcji należą:

bezpośredni dostęp do spokojnego, przejrzystego i pełnego ryb jeziora Juno

rozrastająca się infrastruktura rekreacyjna, w tym wakepark, sąsiadujący z osiedlem obiekt rekreacyjny z kortami tenisowymi, profesjonalnym boiskiem do koszykówki, siatkówki plażowej, wellness, czy muzeum zabytkowych samochodów marki Mercedes Benz

zabytki w pobliskich miejscowościach, na przykład Wilczy Szaniec i zamek w Kętrzynie, czy Twierdza Boyen w Giżycku

możliwość uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, kajakarstwo, a zimą narciarstwo na Górze Czterech Wiatrów czy tenis w sąsiadującym krytym korcie

Mazury od zawsze przyciągały ludzi kreatywnych, szukających niezapomnianych przeżyć. Region oferuje idealne warunki dla miłośników festiwali, żeglarstwa, wędkarstwa, pieszych wycieczek i jazdy konnej. Dojazd do centrum Mrągowa zajmuje 5min dzięki temu dostępność sklepów oraz lokali usługowych, w tym restauracji, kawiarni, szkoły, przedszkola, banki, centra medyczne i biznesowe są w zasięgu ręki.

Powiat mrągowski – powiat w Polsce (województwo warmińsko-mazurskie) utworzony w 1999 w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Mrągowo.W skład powiatu wchodzą:    gminy miejskie: Mrągowo    gminy miejsko-wiejskie: Mikołajki    gminy wiejskie: Mrągowo, Piecki, Sorkwity    miasta: Mrągowo, Mikołajki

Powiat mrągowski leży w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego. Graniczy z pięcioma powiatami. Od północy sąsiaduje z powiatem kętrzyńskim, od północnego wschodu z giżyckim, od południowego wschodu z piskim, od południa i południowego zachodu ze szczycieńskim, a od zachodu z olsztyńskim. Obszar powiatu ma owalny kształt, zbliżony do koła. Największa rozciągłość terenu z północy na południe wynosi 41,9 km, natomiast z zachodu na wschód 42 km. Powierzchnia powiatu wynosi 1065,23 km² Siedzibą władz powiatowych jest Mrągowo leżące w północno-zachodniej części powiatu nad jeziorem Czos.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Juno Lake II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Juno Lake II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 650 metrów od inwestycji Juno Lake II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Data publikacji: 09.08.2022
Data aktualizacji: 05.04.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: