Willa Haven

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez Calor Developer

pucki, Jastarnia, ul. Ogrodowa 136

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 170 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Haven

16 zdjęć

Willa Haven
Willa Haven
Willa Haven
Willa Haven

Opis Inwestycji

Willa Haven logo

Willa Haven składa się z 14 mieszkań o powierzchni od 43,20 m2 do 78,09 m2. Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zaspakajać pragnienie komfortu i wygody.

Łącząc efektowną architekturę oraz jakość wykonania inwestycja Willa Haven zyskuje miano prestiżowej.

„Willa Haven” to niepowtarzalna lokalizacja inwestycyjna. To idealne miejsce dla rodzin, umożliwiające odpoczynek z dala od codziennej rutyny. Niewątpliwym plusem dla właściciela jest możliwość całorocznego mieszkania i odpoczynku w nadmorskim klimacie. W lato mieszkańcy mogą spędzać czas z rodziną na powietrzu - w przygotowanym miejscu na grillowanie, a w okresie zimowym wypoczywać korzystając z relaksującej sauny.

Inwestycja Willa Haven znajduje się w Jastarni, ul. Ogrodowa 136 (12.3 km od Władysławowa), została zrealizowana przez Calor Developer.

Inwestycja Willa Haven została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Haven nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Calor Developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 14 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
- podłogi drewniane w pokojach - zabudowa kuchenna z osprzętem - wykończona łazienka wraz z armaturą - ogrzewanie podłogowe - klimatyzacja indywidualna w wybranych pomieszczeniach - drzwi wewnętrzne - rolety zewnętrzne - system Fibaro - inteligentny dom

Konstrukcja budynku

fundamenty,ściany piwnic, garażu - żelbetowe wylewane stropy - żelbetowe zespolone typu FILIGRAN, strop nad piwnicą izolacja wg systemu FACETT

Dach

Dachówka ceramiczna płaska "Creaton Domino"

Elewacja

tynk cienkowarstwowy w technologii „lekko- mokrej” na styropianie wraz z elementami wykończeń z drewna egzotycznego

Stolarka okienna

okna aluminiowe trójszybowe z nawiewnikami higrosterowalnymi i roletami zewnętrzymi* sterowanymi na przełącznik. * rolety zewnętrzne we wszystkich oknach za wyjątkiem okien dachowych na 1 piętrze frontowej części budynku.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do budynku aluminiowe z samozamykaczem otwierane kluczem z wkładką systemową (inteligentny klucz) Dzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe AP30, wyposażone w zamek typu Gerda i zamek patentowy, portal drzwiowy

Balkony

zgodnie z projektem budowlanym, balustrady ze stali nierdzewnej, szkło bezpieczne grafitowe

Ściany

Ściany kondygnacji SILKA - murowane. Ściany międzymieszkaniowe SILKA E24S.

Parapety zewnętrzne

z płyt granitowych w kolorystyce dopasowanej do elewacji

Parapety wewnętrzne

drewniane

Instalacje

1. instalacja c.o., zimnej i ciepłej wody użytkowej, 2. indywidualne opomiarowanie mediów -liczniki ciepłej i zimnej wody oraz ciepłomierze, 3. instalacja elektryczna- oświetlenie, gniazda wtykowe, w tym instalacja trójfazowa do kuchenek elektrycznych ( dotyczy lokali mieszkalnych), 4. instalacja teletechniczna- wideodomofon, telefon, Internet, 5. instalacja elektryczna- oświetlenie z czujnikami ruchu, gniazda wtykowe ( dotyczy części wspólnych), 6. kanalizacja deszczowa, 7. kanalizacja sanitarna, 8. instalacja przeciwpożarowa, 9. instalacja detekcji tlenku węgla (dotyczy części garażowej), 10. instalacja wentylacji mechanicznej w garażach, mieszkaniach, komunikacji, 11. instalacja odgromowa, 12. instalacja zasilania dźwigów, 13. instalacja oświetlenia zewnętrzna budynku, 14. klimatyzacja indywidualna.

Ogrzewanie

Kotłownia gazowa, ciepła woda i c.o. rozliczane indywidualnie. W mieszkaniach ogrzewanie podłogowe.

Wentylacja

W części mieszkalnej - mechaniczna ze sterowaniem wilgotnościowym, dodatkowo indywidualna klimatyzacja w wybranych pomieszczeniach. W garażach - wentylacja mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Łazienka wykończona wraz z armaturą

Wyposażenie kuchni

Kuchnia wykończona wraz z osprzętem

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc).
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, sauna, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest 300 m od morza, przy ulicy Ogrodowej 136 - tuż przy wejściu na plażę nr 44. Dodatkowo, sąsiedztwo zatoki daje możliwość aktywnego spędzania wakacji wszystkim miłośnikom sportów wodnych. Na miejscu można skorzystać m.in. z windsurfingu, kitesurfingu, katamaranów, czy wakeboardingu.

Jastarnia to miasto położone w województwie pomorskim, na Mierzei Helskiej. Znajduje się w odległości 13 km od Helu i 22 km od Władysławowa. Jego powierzchnia wynosi 4,31 km2 i liczy ok. 4 tysięcy mieszkańców. Jastarnia jest kurortem nadmorskim z pięcioma letnimi kąpieliskami wodnymi. Na jego terenie znajduje się port morski Jastarnia nad Zatoką Pucką oraz trzy przystanie morskie dla rybaków. Jastarnia jest jedną z najpiękniejszych miejscowości letniskowych północnej Europy. Piękne i piaszczyste plaże zarówno północna, jak i południowa zaspokoją największych miłośników opalania.Miasto słynie nie tylko z niezwykle przestrzennych plaż, ale i z różnorodnych atrakcji. Jastarnia to również jedno z miejsc, w którym możemy rozwijać swoje aktywności fizyczne. Co roku przyjeżdża tu wielu turystów z całej Polski, aby uczestniczyć w takich sportach jak: kitesurfing czy windsurfing. Warte uwagi jest Muzeum “Chata Rybacka”, Muzeum pod Strzechą czy Latarnia Morska. Pasjonaci długich spacerów mają szansę skorzystać ze słynnego molo, podziwiając przy tym malowniczy krajobraz miasta.

Komunikacja

Na terenie miasta obowiązuje dworzec autobusowy, z którego kursują autobusy co godzinę na trasie Hel - Jastarnia. Ponadto nieopodal dworca PKS, znajduje się dworzec kolejowy, który oferuje przejazdy w kierunku Gdyni, Helu, Chałup czy Władysławowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Haven mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Willa Haven znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jastarnia, wybudowanie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Haven znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" im. Świętego Ojca Pio w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Haven składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Roksana, w odległości 120 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Haven w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.01.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: