Apartamenty Na Plaży

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Bałtycka, oferowane bezpośrednio przez P.B.M. i R. Budros

Jastarnia, ul. Bałtycka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 138 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Na Plaży

10 zdjęć

Apartamenty Na Plaży
Apartamenty Na Plaży
Apartamenty Na Plaży
Apartamenty Na Plaży

Opis Inwestycji

Apartamenty Na Plaży logo

Apartamenty na Plaży - prestiżowa i unikalna lokalizacja na nadmorskiej wydmie, nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000.

Niepowtarzalne położenie w sąsiedztwie molo i mariny jachtowej w połączeniu z bezpośrednim wyjściem na plażę oraz widokiem na Zatokę Gdańską i Trójmiasto sprawia, iż „Apartamenty Na Plaży” zadowolą zarówno Gości spragnionych wypoczynku z dala od zgiełku nadmorskiego kurortu jak i tych, dla których woda i wiatr są podstawą udanego wypoczynku.

Oferujemy Państwu wyjątkowe apartamenty, których zindywidualizowane wnętrza uczynią każdy z nich niepowtarzalnym odzwierciedleniem charakteru Właściciela.

Inwestycja Apartamenty Na Plaży znajduje się w Jastarni, ul. Bałtycka (13 km od Władysławowa), została zrealizowana przez P.B.M. i R. Budros.

Inwestycja Apartamenty Na Plaży została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Na Plaży nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B.M. i R. Budros przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 26 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Jastarnia jest doskonale skomunikowanym kurortem nadmorskim. Autostradą A1 dostaniemy się do Władysławowa, skąd prosta droga prowadzi nas do celu. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, znajdujący się na obrzeżach Gdańska, jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla gości z południowej części kraju i zagranicy. Alternatywnym środkiem transportu może być tramwaj wodny, który wypływa z serca Gdyni, prosto do centrum Jastarni oraz nowy, klimatyzowany pociąg na trasie Gdynia-Hel. Jastarnia, oprócz szerokiego wachlarza atrakcji, jest idealnie położoną bazą do wycieczek wzdłuż wybrzeża, poczynając od Helu, kończąc na Władysławowie. Inwestycja Apartamenty na Plaży usytuowana jest tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej. Oddalona zaledwie kilkadziesiąt metrów od molo, mariny oraz rozrywkowego centrum Jastarni, tworzy jednocześnie zaciszny kąt dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z plażą i morzem.

Jastarnia to miasto położone w województwie pomorskim, na Mierzei Helskiej. Znajduje się w odległości 13 km od Helu i 22 km od Władysławowa. Jego powierzchnia wynosi 4,31 km2 i liczy ok. 4 tysięcy mieszkańców. Jastarnia jest kurortem nadmorskim z pięcioma letnimi kąpieliskami wodnymi. Na jego terenie znajduje się port morski Jastarnia nad Zatoką Pucką oraz trzy przystanie morskie dla rybaków. Jastarnia jest jedną z najpiękniejszych miejscowości letniskowych północnej Europy. Piękne i piaszczyste plaże zarówno północna, jak i południowa zaspokoją największych miłośników opalania.Miasto słynie nie tylko z niezwykle przestrzennych plaż, ale i z różnorodnych atrakcji. Jastarnia to również jedno z miejsc, w którym możemy rozwijać swoje aktywności fizyczne. Co roku przyjeżdża tu wielu turystów z całej Polski, aby uczestniczyć w takich sportach jak: kitesurfing czy windsurfing. Warte uwagi jest Muzeum “Chata Rybacka”, Muzeum pod Strzechą czy Latarnia Morska. Pasjonaci długich spacerów mają szansę skorzystać ze słynnego molo, podziwiając przy tym malowniczy krajobraz miasta.

Komunikacja

Na terenie miasta obowiązuje dworzec autobusowy, z którego kursują autobusy co godzinę na trasie Hel - Jastarnia. Ponadto nieopodal dworca PKS, znajduje się dworzec kolejowy, który oferuje przejazdy w kierunku Gdyni, Helu, Chałup czy Władysławowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Na Plaży?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Na Plaży mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty Na Plaży znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jastarnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Na Plaży znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Na Plaży znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" im. Świętego Ojca Pio w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Na Plaży jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jas-Med w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Na Plaży składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Piekarnia cukiernia Konkol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Na Plaży w odległości 190 m znajduje się Szkoła Windsurfingu "Boards", w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: