Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Wilanów, Powsinek

20 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ruczaj Park
  gotowe
  Ruczaj Park to propozycja dla osób ceniących sobie wyjątkowość, dla których istotna jest elegancja, funkcjonalność, ale szukających również niepowtarzalnych rozwiązań. Przyszli Mieszkańcy niewątpliwie docenią niepowtarzalny widok na rozciągające się po horyzont sady owocowe, kwitnące łąki i jeziorko. Zarówno otoczenie jak i zagospodarowanie całego osiedla to jeden z największych atutów Ruczaj Park.

  Ruczaj Park

  od 8 100 zł/m2
  ul. Ruczaj 117a , Powsinek, Wilanów, Warszawa(10.6 km od centrum)
  AR Group Sp.J.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Willanow Dobrodzieja
  Oferta archiwalna
  WILLANOW DOBRODZIEJA• dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej• jeden dom wolnostojący• powierzchnia segmentu 176 m²+garaż 33,85 m² + działka 605 m²• powierzchnia domu 223 m²+ garaż 36,86 m² + działka 1000 m²• duże przeszklenia łączące dom z ogrodem• segmenty połączone tylko garażem• funkcjonalny rozkład pomieszczeń• duże działki• teren każdego domu ogrodzony z własną furtka i bramą wjazdową

  Willanow Dobrodzieja

  od 7 701 zł/m2
  ul. Dobrodzieja 27 , Powsin, Wilanów, Warszawa(12.4 km od centrum)
  WestadoM Burzyński Sp.K.
 • Osiedle Willanovia
  Oferta archiwalna
  Osiedle Willanovia zaprojektowane zostało z dbałością o formę architektoniczną i estetykę zagospodarowania terenu. Największym atutem inwestycji jest niewątpliwie jej położenie – bliskie sąsiedztwo Parku Natolińskiego.TEREN OSIEDLAWillanovia to inwestycja obejmująca budowę 68 domów, usytuowanych w 7 szeregach. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci jak najwyższy komfort, wygodę i bezpieczeństwo.Brama wjazdowa od ul. Wiedeńskiej obejmuje stróżówkę, stalowo-drewnianą furtkę oraz zdalnie sterowany szlaban. Oprócz ogrodzenia wokół całego terenu inwestycji, za Twoje bezpieczeństwo odpowiadać będzie system kamer, umieszczony na słupach oświetleniowych.Teren wewnętrzny uwzględnia drogę pożarową oraz ciąg pieszo-jezdny, a miejscowy plan przewiduje dodatkowe miejsca parkingowe dla Gości.Całość terenu dopełnia dekoracyjna zieleń, tworząca strefę buforową pomiędzy działkami a wjazdem na osiedle.WYKOŃCZENIE DOMÓWDomy w Willanovii wykonane zostały ze szczególną dbałością o detale, aby zapewnić Ci jak najwyższy komfort mieszkania. Dla zachowania pełnej estetyki osiedla, wprowadzono elementy małej architektury, które doskonale komponują się z ażurowymi zdobieniami domów.Podstawowym wyposażeniem każdego domu jest wideofon. Między posesjami, dla zapewnienia większej prywatności, przewidziane są ogrodzenia wykonane ze stalowo-drewnianych paneli.INSTALACJEOsiedle Willanovia wyposażone jest w zewnętrzną jednostkę pomp ciepła - ogrzewanie czystą energią czerpaną z natury. Technologia, przekształcająca energię z naturalnych źródeł, to rozwiązanie ekologiczne i przyjazne naturalnemu środowisku. Dzięki niskim kosztom wytwarzania ciepła, daje również znaczące oszczędności.Do każdego domu doprowadzona jest sieć teletechniczna, antenowa RTV, instalacja wodna, kanalizacyjna oraz elektryczna, a dla pełnego bezpieczeństwa, łączność między domami a stróżówką, zapewnia instalacja wideofonu.

  Osiedle Willanovia

  ul. Wiedeńska 94A, 94AA , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(10.6 km od centrum)
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Villa Vogla
  Oferta archiwalna
  Villa Vogla inwestycja zawierająca nowe mieszkania na terenie prestiżowej dzielnicy Warszawy – Wilanowie. W ofercie znajdują się mieszkania dwu, trzy, cztero i pięcio- pokojowe o powierzchni od 57 metrów kwadratowych do 234 metrów kwadratowych. W pojedynczym budynku znajduje się tylko czterdzieści mieszkań, a ilość kondygnacji naziemnych osiąga do trzech pięter. Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależeć będą przytulne, przydomowe ogródki, zaś w mieszkaniach na piętrach znajdą się balkony i oranżerie. Do każdego apartamentu zaplanowano miejsce postojowe oraz duże, wygodne schowki. Inwestycja stylem architektonicznym nawiązuje do warszawskich przedmieści z początku XX wieku. Jej wewnętrzny dziedziniec otwiera się na malownicze Jezioro oraz plac zabaw. Teren inwestycji został zaprojektowany i zagospodarowany w sposób, który da mieszkańcom możliwość w pełni wykorzystać wszystkie atuty otaczającego go terenu.

  Villa Vogla

  ul. Zygmunta Vogla 17 , Wilanów Królewski, Wilanów, Warszawa(9.4 km od centrum)
  Arche S.A.

Informacje o Powsinku

Na Powsinku dostępnych jest 20 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Powsinku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 52 do 147 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (9 mieszkań).
 • 3-pokojowe (9 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Powsinku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Powsinku kosztuje 568 260 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Powsinku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: