Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Wesoła, Groszówka

58 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Wodociągowa V
  2 kw. 2023
  W etapie tym budowane jest pięć budynków trzypiętrowych z windami, garażem podziemnym oraz miejscami naziemnymi.W ofercie mamy mieszkania 2,3 oraz 4 pokojowe. Koszt miejsca postojowego w garażu podziemnym wynosi 35 000 zł natomiast koszt miejsca postojowego zewnętrznego wynosi 21 600 zł.W sąsiedztwie jest sklep spożywczy oraz przystanek MZA, do przystanku kolejowego jest niecałe 2 km.Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane. Na terenie będzie plac zabaw dla dzieci.Termin realizacji inwestycji to 31 grudzień 2022 a oddanie do użytkowania 31 maj 2023.Przekazanie mieszkań Nabywcom od czerwca 2023 roku.Planowany termin podpisania umów przenoszących własność to 30 grudzień 2023 roku.Inwestycja realizowana jest z własnych środków a grunt nie jest obciążony kredytem.

  Wodociągowa V

  od 8 200 zł/m2
  ul. Wodociągowa , Sulejówek(0.1 km od Warszawy)
  P.H.U."KONSTANS" Sp. z o. o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wodociągowa Etap III
  Oferta archiwalna
  W skład tego projektu wchodzą 4 trzypiętrowe budynki z windą oraz garażem naziemnym.W inwestycji tej wybudowanych zostanie 112 mieszkań. Znajdziecie tu Państwo mieszkania dwupokojowe ( od 36,36m2 do 41,70m2) , trzypokojowe (od 43,43m2 do 56,06 m2) oraz czteropokojowe ( 58,65m2) Wszystkie mieszkania są z balkonami/tarasami. Osiedle będzie ogrodzone, przewidziano także monitoring oraz plac zabaw dla najmłodszych.W sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a stacja SKM oddalona jest niecałe 2 km.Najbliższy sklep spożywczy usytuowany jest tuż obok osiedla.Inwestycja realizowana jest z własnych środków a grunt nie jest obciążony kredytem.Termin oddania do użytkowania to 31 marzec 2021, a podpisanie umów przenoszących własność nastąpi do 31 sierpnia 2021.Zapraszamy do kontaktu między poniedziałkiem a piątkiem w godz. 8.00-16.00.

  Wodociągowa Etap III

  od 6 100 zł/m2
  ul. Wodociągowa , Sulejówek(0.2 km od Warszawy)
  P.H.U."KONSTANS" Sp. z o. o.
 • Osiedle Brzozowa
  Oferta archiwalna
  W skład inwestycji wchodzi osiem budynków wielolokalowych, których architektura nawiązuje do przedwojennych, stylowych kamienic. W budynkach znajdują się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe, o powierzchni od 30 metrów kwadratowych do 55 metrów kwadratowych. Do mieszkań położonych na parterze należą przydomowe ogródki o zróżnicowanej wielkości powierzchni. Spokojna i cicha okolica inwestycji sprawia, iż jest to wymarzona lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz ludzi starszych. Osiedle Brzozowa zachwyca swoją kameralnością i panującą na nim niezwykłą atmosferą, a to wszystko zawdzięcza rozmieszczeniu budynków w odpowiedniej odległości oraz przytulnemu zagospodarowaniu terenów zielonych.

  Osiedle Brzozowa

  od 6 100 zł/m2
  ul. Brzozowa , Stara Miłosna, Wesoła, Warszawa(15.1 km od centrum)
  Inspiro Sp. z o.o. Sp.k.
 • Wodociągowa etap II
  Oferta archiwalna
  Etap II osiedla, który realizujemy w Sulejówku przy ul. Wodociągowej składał się będzie z trzech budynków- dwa z nich będą z windą i garażem (Wodociągowa 9 i 9A) oraz jeden bez windy i garażu (Wodociągowa 9B), w sumie 81 mieszkań.Do części mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki lokatorskie, które zwiększą funkcjonalność i kameralność mieszkań. Mieszkania na piętrach będą posiadały wygodne balkony a na ostatnich kondygnacjach zaprojektowane zostały duże tarasy.W naszej ofercie znajda Państwo mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 27 do 65 m2 . Osoby, które potrzebują więcej przestrzeni mogą rozważyć połączenie dwóch sąsiadujących ze sobą lokali co pozwoli na wykreowanie przestrzeni dostosowanej do własnych potrzeb. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, na jego terenie znajdował się będzie plac zabaw dla dzieci. Inwestycja stanowi odrębną własność firmy i jest realizowana na gruncie bez obciążeń hipotecznych.Przewidywany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2018 roku.

  Wodociągowa etap II

  od 5 100 zł/m2
  ul. Wodociągowa , Sulejówek(0.1 km od Warszawy)
  P.H.U."KONSTANS" Sp. z o. o.
 • Wodociągowa
  Oferta archiwalna
  W Sulejówku przy ul. Wodociągowej powstaje nasza nowa inwestycja- 2-etapowy kameralny i funkcjonalny projekt mieszkalny. W jego skład wchodzić będzie 6 budynków, w niskiej 3-piętrowej zabudowie.Wkrótce w sprzedaży pojawi się I etap, który składa się z 3 budynków, a w każdym z nich będzie po 30 mieszkań w metrażu od 33 do 68 m2.

  Wodociągowa

  ul. Wodociągowa , Sulejówek(0.1 km od Warszawy)
  P.H.U."KONSTANS" Sp. z o. o.
 • Warszawa Wesoła
  Oferta archiwalna
  Nowe osiedle budynków wielorodzinnych powstanie w Warszawie dzielnicy Wesoła przy ul. Jodłowej i ul. Kamyk.   Będzie to kameralne osiedle, składające się z czterech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, z windami od poziomu garaży.  W czterech budynkach zostanie wybudowanych 119 mieszkań o różnorodnych metrażach od 26 m2 do 70 m2, każde z balkonem lub przydomowym ogródkiem. Przy projektowaniu tego osiedla nie zapomnieliśmy o najmłodszych i z myślą o naszych przyszłych klientach przewidzieliśmy na terenie osiedla przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na listopad 2010 r., a jej zakończenie na IV kwartał 2012 r.Ceny mieszkań:cena za 1 m2 powierzchni lokalu mieszkalnego wynosi: 6 500,00 zł bruttocena za 1 m2 powierzchni balkonu wynosi: 300,00 zł bruttocena miejsca parkingowego w garażu podziemnym wynosi: 24 400,00 zł bruttocena miejsca postojowego naziemnego wynosi 9 095,00 zł brutto

  Warszawa Wesoła

  Ul. Jodłowa/Kamyk , Groszówka, Wesoła, Warszawa(14.5 km od centrum)
  Dozbud Development

Informacje o Groszówce

Na Groszówce dostępnych jest 58 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Groszówce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 40 do 72 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (11 mieszkań).
 • 3-pokojowe (41 mieszkań).
 • 4-pokojowe (6 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Groszówce nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Groszówce kosztuje 347 565 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Groszówce

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: