Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Trzebnica

39 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 034 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Przy Rynku
  gotowe
  Inwestycja zawiera 170 lokali mieszkalnych oraz 12 lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2.Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa, ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek.Mamy nadzieję, że odnajdą Państwo u nas swoje miejsce do zamieszkania!

  Apartamenty Przy Rynku

  od 5 200 zł/m2
  ul. Obornicka/Marcinowska/Brama Trębaczy , Trzebnica(12.6 km od Wrocławia)
  Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
 • Stara Mleczarnia
  gotowe
  „Stara Mleczarnia”, to inwestycja, która powstaje w sercu Trzebnicy, przy ul. Obrońców Pokoju. Jej atutem jest bliskość infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania bez konieczności użycia środków transportu. W pobliżu znajdują się rozmaite obiekty handlowe i usługowe, ośrodek zdrowia, kościół, urząd miasta, urząd pocztowy, przystanek komunikacji miejskiej, dworzec kolejowy z szynobusem umożliwiającym wygodny i szybki dostęp do centrum Wrocławia, a co najważniejsze park z placem zabaw dla dzieci.Osiedle składać się będzie z 4 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, z czterema piętrami mieszkalnymi i windą (funkcjonującą od poziomu garażu wielostanowiskowego do ostatniego piętra). Na parterze budynku budowanego w I Etapie powstaną lokale użytkowe.W garażach wielostanowiskowych znajdzie się 141 miejsc postojowych, a komórki lokatorskie usytuowane będą na czole miejsc parkingowych oraz w sektorach je skupiających na kondygnacji podziemnej.Inwestycja podzielona jest na 2 etapy:- Etap 1 - budynek numer 1- Etap 2 - budynek numer 2, 3, 4;Cała inwestycja obejmuje budowę 151 mieszkań. W pierwszym budynku powstanie 51 mieszkań oraz 6 lokali użytkowych.Obligatoryjnym zakupem objęte są:- miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym- komórka lokatorska

  Stara Mleczarnia

  od 7 700 zł/m2
  ul. Obrońców Pokoju , Trzebnica(12.7 km od Wrocławia)
  Triada Dom Sp.j.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Panorama
  Oferta archiwalna
  Nieopodal głównej osi komunikacyjnej w kierunku Wrocławia powstaje nowe osiedle pod nazwą „Panorama”.Jego usytuowanie zapewnia zarówno swobodną komunikację z miastem Trzebnica, szybki dojazd do mieszczącej się w pobliżu aglomeracji Wrocław jak i zaciszną, kameralną atmosferę wraz z przepięknym widokiem na bogate w zieleń okolice Trzebnicy.Inwestycja obejmuje budowę sześciu dwupiętrowych budynków. W I ETAPIE powstaną dwa – budynek D i F w II ETAPIE budynek E, w III A i B oraz w ostatnim IV budynek C.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaprojektowane zostały mieszkania o różnorodnym metrażu i układzie: od tzw. kawalerek o powierzchni ok 33 mkw., poprzez mieszkania dwupokojowe od 50 do 55 mkw. i trzypokojowe o metrażu od 60 – 80 mkw., po mieszkania dwupoziomowe o metrażu od 90 do 105 mkw.Standardowo wszystkie mieszkanie posiadają balkony i komórki lokatorskie. Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały z myślą o ergonomicznym wykorzystaniu przestrzeni oraz wygodzie przyszłych mieszkańców.Zmotoryzowanym zapewnimy ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół inwestycji oraz możliwość zakupu garaży znajdujących się w przyziemiu budynków A, D, F.Najmłodsi znajdą okazję do aktywnego wypoczynku na placu zabaw wkomponowanym w infrastrukturę osiedla.

  Osiedle Panorama

  ul. Wrocławska , Trzebnica(11.9 km od Wrocławia)
  Triada Dom Sp.j.
 • Inwestycja przy ulicy Św. Jadwigi
  Oferta archiwalna
  W Trzebnicy przy ul. Św. Jadwigi  powstaje budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem w kondygnacji podziemnej, zlokalizowany na działce 92 AM-11 wraz z infrastrukturą ze zjazdem do garażu, dojściami, oraz zielenią przydomową i tarasową.Budynek składać się będzie z 12 lokali usługowych, z 25 lokali  mieszkalnych w tym 13 lokali mieszkalnych z antresolą,  oraz 35 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. ZALETY LOKALIZACJI:- Bardzo blisko centrum Trzebnicy- Bezpośrednie sąsiedztwo z parkiem miejskim,- Gimnazjum w odległości 300 m- Kościół w odległości 500 mSTANDARD WYKOŃCZENIA- do każdego mieszkania miejsce parkingowe- ogrzewanie gazowe indywidualne, piec dwufunkcyjny JUNKERS z zamkniętą komorą spalania- schody i korytarze części wspólnych wykonane z naturalnego granitu- tynki wewnętrzne gipsowe wraz z dodatkową gładzią gipsową- okna PCV w kolorze złotego dębu- możliwość wyboru ustawienia ścianek działowych i instalacji- zbiorcza antena telewizji satelitarnej i nadziemna- instalacja internetowa- wideofon

  Inwestycja przy ulicy Św. Jadwigi

  Ul. Św. Jadwigi , Trzebnica(13 km od Wrocławia)
  Kliwo Usługi Budowlane Wojciech Klisowski

Informacje o Trzebnicy

W Trzebnicy dostępnych jest 39 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Trzebnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 68 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 3-pokojowe (28 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Trzebnicy nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Trzebnicy kosztuje 312 147 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w Trzebnicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: