Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Łódź, Górna, Rokicie

142 oferty w 4 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Rejtana Park
  2 kw. 2023

  Rejtana Park

  od 7 900 zł/m2
  ul. Felsztyńskiego 2/8 , Rokicie, Górna, Łódź(2.2 km od centrum)
  Vision Development
 • Stacja Łódź - etap IV
  4 kw. 2023
  STACJA ŁÓDŹ to nowe osiedle w Łodzi położone przy ulicy Wieniawskiego 5.Uruchomiliśmy sprzedaż kolejnego IV etapu inwestycji w której skład wchodzą 2 bloki B1 oraz B4.W kilku słowach o Inwestycji:- dla Państwa zaprojektowaliśmy przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkania o różnej powierzchni od 36 m2 do 63 m2,- docelowo na Osiedlu powstanie 14 budynków wielorodzinnych ,– na teren ogrodzony Osiedla wjedziecie Państwo 3 bramami wjazdowymi,– do dyspozycji naszych najmłodszych Mieszkańców udostępnimy plac zabaw , który oddany już w 2021 r ( I etapie)– w późniejszych etapach powstanie również teren rekreacyjny,– dla każdego mieszkania udostępniamy 1 miejsce postojowe zewnętrzne usytuowane przy bloku w cenie 19 tys.,– istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej na poziomie mieszkania w cenie 4000 zł/m2.Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w IV etapie projektu!I Etap – termin oddania do użytkowania 01.2022r.II Etap – w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania III kwartał 2022 r.III Etap- w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania III kwartał 2023 r.IV Etap : budynek B1 - w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania IV kwartał 2023 r.IV Etap : budynek B4 - w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania IV kwartał 2023 r.

  Stacja Łódź - etap IV

  od 6 400 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Segmenty Familijna
  4 kw. 2022
  Nasza inwestycja to kameralne osiedle składające się z dwunastu mieszkań rozlokowanych w sześciu dwukondygnacyjnych segmentach w zabudowie szeregowej.W ofercie znajdują się mieszkania o metrażu od 81 m² do 103m², po jednym mieszkaniu na parterze i jednym na piętrze połączone wspólnym wejściem i klatką schodową dla obu lokali.Mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń. Ściany działowe nie są ścianami nośnymi co daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz i pozwala na dostosowanie rozkładu pomieszczeń wg własnych upodobań.Do każdego lokalu przewidziane są miejsca postojowe w przestrzeni przed wejściem do budynku od strony ul. Familijnej, która jest bezwylotową spokojną ulicą zabudowaną domkami jednorodzinnymi.

  Segmenty Familijna

  ul. Pabianicka 119/131 , Rokicie, Górna, Łódź(4.6 km od centrum)
  Segmenty Familijna
 • Murapol Nowa Przędzalnia
  gotowe
  Murapol Nowa Przędzalnia to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni – jednym z wyjątkowych miejsc, które kryje w sobie Łódź. Mieszkanie w ścisłym centrum miasta – przy ulicy Wróblewskiego, między alejami Politechniki i Jana Pawła II – to komfort codziennego życia i prestiż związany z zamieszkiwaniem w miejscu ważnym dla historii miasta.Budynki 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 i 14 zostały już oddane do użytku.Dlaczego warto?• Architektura osiedla nawiązuje do przemysłowej historii tej części Łodzi. Wyjątkowy charakter nada budynkom ceglana elewacja, a elementem wyróżniającym osiedle będzie odrestaurowana zabytkowa wieża fabryczna.• W historycznej przestrzeni dawnej przędzalni zaprojektowaliśmy osiedle, które urzeka stylową architekturą i zapewnia komfort za sprawą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych w mieszkaniach.• W ofercie dostępne są zarówno kawalerki, jak większe mieszkania: 2-, 3- oraz 4-pokojowe.• Dzięki lokalizacji każdy, kto zapragnie skorzystać z atrakcji kulturalno-rozrywkowej oferty Łodzi, szybko dostanie się stąd do słynnej ulicy Piotrkowskiej z jej klimatycznymi restauracjami, zabytkowymi budynkami czy galeriami sztuki. To tylko dwie przecznice od osiedla.• Wygodne parkowanie zapewnią liczne miejsca w podziemnych garażach oraz miejsca postojowe naziemne.• Lokale na parterze mają tarasy wybrukowane kostką, natomiast wszystkie mieszkania na piętrach – duże balkony.• Teren inwestycji jest zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, co umożliwi mieszkańcom wypoczynek bez konieczności opuszczania osiedla. To atut, którym rzadko może pochwalić się Łódź.• Mieszkania od dewelopera docenią również najmłodsi, z myślą o których zaprojektowaliśmy osiedlowy plac zabaw.Co jeszcze zyskujesz?• Opcja Smart Home – system Murapol Appartme dostępny w budynkach realizowanych w ramach 3. i 4. etapu tej inwestycji to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

  Murapol Nowa Przędzalnia

  ul. Wróblewskiego 19A , Stare Polesie, Polesie, Łódź(1.8 km od centrum)
  Murapol S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Stacja Łódź - etap III
  Oferta archiwalna
  STACJA ŁÓDŹ to nowe osiedle w Łodzi położone przy ulicy Wieniawskiego 5.W kilku słowach o Inwestycji:- dla Państwa zaprojektowaliśmy 43 przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkania o różnej powierzchni od 36 m2 do 63 m2,- docelowo na Osiedlu powstanie 14 budynków wielorodzinnych ,- na teren ogrodzony Osiedla wjedziecie Państwo 3 bramami wjazdowymi,- do dyspozycji naszych najmłodszych Mieszkańców udostępnimy plac zabaw, który oddany już w 2021 r. ( I etapie)- w późniejszych etapach powstanie również teren rekreacyjny,- dla każdego mieszkania udostępniamy 1 miejsce postojowe zewnętrzne usytuowane przy bloku w cenie 18 tys.,- istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej na poziomie mieszkania w cenie 4000 zł/m2.Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w III etapie projektu!I Etap – termin oddania do użytkowania III kwartał 2021.II Etap – w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania III kwartał 2022.

  Stacja Łódź - etap III

  od 6 400 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Stacja Łódź - etap II
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością informujemy, iż zbliżamy się do oddania pierwszego etapu budowy (II kwartał 2021) inwestycji STACJA ŁÓDŹ, w którym dostępne są ostatnie mieszkania.STACJA ŁÓDŹ to nowe miejsce na mapie Łodzi, które zachwyci nowoczesną architekturą w loftowym stylu oraz komfortową przestrzenią dla swoich Mieszkańców.Inwestycja położona jest na ulicy Wieniawskiego 5 w niedalekiej odległości od Centrum (około 2 km) oraz na pograniczu dzielnic Górna-Retkinia .Dla naszych Mieszkańców zaprojektowaliśmy 45 przestronnych, jasnych i funkcjonalnych mieszkań o różnej powierzchni od 36 m2 do 71 m2, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb.Na piętrach udostępniliśmy również praktyczne komórki lokatorskie w cenie od 8 tys. do 12 tys. złNa osiedlu dostępne są miejsca parkingowe ( w cenie 16 tys.), plac zabaw dla oraz teren rekreacyjny dla Mieszkańców.Komfort i łatwość komunikacji w naszych budynkach zapewni nowoczesna i cichobieżna winda.Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w 2 etapie projektu !I Etap – termin oddania do użytkowania II kwartał 2021.II Etap – w trakcie budowy, termin oddania do użytkowania II kwartał 2022.Dla naszych Klientów zapewniamy obsługę kredytową Ekspertów Expander.Wirtualny spacer dostępny pod linkiem :http://3d-widok.pl/wirtualny_spacer/Wieniawskiego5/Spacer dostępny również na stronie dewelopera.

  Stacja Łódź - etap II

  od 5 650 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Ewelin II
  Oferta archiwalna
  Spokojniejsza część Łodzi, jednak w dość bliskiej odległości od centrum i jednocześnie w sąsiedztwie kilku ważnych ciągów komunikacyjnych, to położenie wyjątkowej inwestycji, jaką jest EWELIN II przy ulicy Obywatelskiej 110B w Łodzi.W inwestycji EWELIN II powstaje 49 wyjątkowych mieszkań od 39 do 64 mkw, które pozwolą dopasować przestrzeń do potrzeb nawet najbardziej wymagających aranżacji. Projekt doskonale wpisuje się w oczekiwania mieszkańców, podążających za nowymi trendami na rynku.EWELIN II, to inwestycja w zabudowie wielorodzinnej, zaprojektowana na 5ciu kondygnacjach, pozwalająca na wybór pomiędzy mieszkaniami 2, 3 i 4 pokojowymi. Dodatkowo, charakter inwestycji kształtują wygodne i przestronne tarasy, umożliwiające stworzenie własnej, nowoczesnej przestrzeni, która pozwoli na pełny relaks w gronie przyjaciół i rodziny.Komfort mieszkania zapewnią w inwestycji nie tylko wygodne, wspomniane wcześniej tarasy i balkony, ale również możliwość parkowania aut w wygodnej i bezpiecznej hali garażowej. Dodatkowo warto zauważyć, że inwestycja znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym terenie, co w tej okolicy zdaje się być już rzadko spotykane.

  Ewelin II

  od 5 900 zł/m2
  ul. Obywatelska 110B , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(3.1 km od centrum)
  Real Development Group
 • Brama
  Oferta archiwalna
  Inwestycja mieszkaniowa BRAMA powstała w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów zielonych, m.in. Parku Poniatowskiego oraz zaledwie 1 km od centrum Łodzi.Nowoczesny budynek wielorodzinny obejmie 59 mieszkań rozmieszczonych w budynkach 8 i 6 kondygnacyjnych. Znajdują się w nich mieszkania od 1-pokojowych o pow. 35 mkw., do 3- i 4-pokojowych apartamentów dwupoziomowych o pow. powyżej 100 mkw. z unikatowymi tarasami. Część mieszkań dodatkowo wyposażona jest w balkony lub loggie. W podziemiach i na parterze budynku znajduje się garaż wielostanowiskowy. W podziemiu przewidziano również komórki lokatorskie oraz dodatkowe pomieszczenie do przechowywania wózków i rowerów. Inwestycja została zrealizowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów tj. trawertyn, piaskowiec.Wierzymy, że dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz starannie dobranym rozwiązaniom projektowym zaproponowanym przez znane łódzkie biuro architektoniczne DIEHL Architekci, projekt Brama stanie się interesującą dla łodzian ofertą mieszkaniową.

  Brama

  od 4 590 zł/m2
  ul. Wróblewskiego 19 , Polesie, Łódź(1.8 km od centrum)
  Urbanica
 • Piaskowa Aleja
  Oferta archiwalna
  Piaskowa Aleja to kameralna inwestycja deweloperska położona w Łodzi przy ul. Saharyjskiej 4. Doskonała lokalizacja na prestiżowym, bezpiecznym osiedlu, sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz bezpośredni dojazd do centrum miasta czynią to miejsce idealnym dla osób, które chcą korzystać z miejskiej infrastruktury, a wolny czas spędzać na świeżym powietrzu.Największym atutem inwestycji Piaskowa Aleja jest wyjątkowe, na skalę miasta Łodzi, położenie łączące w sobie możliwość korzystania z uroków pięknej przyrody oraz rozległych terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym szybkim i łatwym dojeździe do centrum miasta. Znajdujące się w bliskim sąsiedztwie tereny leśne zachęcają do spacerów, a dobrze zorganizowana infrastruktura osiedla sprzyja wycieczkom rowerowym.Zwolennicy aktywnego spędzania czasu mogą korzystać z pobliskiego Orlika, wyposażonego w profesjonalne boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, kortu tenisowego oraz siłowni, a dzieci z przyległego do Orlika, ogrodzonego placu zabaw. Dodatkową atrakcją okolicy jest stajnia Wiki, oferująca lekcje jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. Mieszkając w takiej okolicy, będziecie Państwo korzystać z wolnego czasu w wyjątkowo atrakcyjny sposób.Piaskowa Aleja wyróżnia się na tle innych inwestycji deweloperskich swoim kameralnym charakterem. W jednym budynku wielorodzinnym znajduje tylko 9 apartamentów, co znacząco wpływa na komfort życia mieszkańców, podnosi prestiż inwestycji, a także sprawia, że mają oni więcej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich. Każdy klient ma możliwość zakupu samodzielnego, przestronnego garażu lub miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zostały również zaprojektowane pomieszczenia gospodarcze wewnątrz budynku. W ramach zagospodarowania terenu zaplanowano wydzielenie części zielonej, liczne nasadzenia oraz oświetlenie ogrodowe.Piaskowa Aleja będzie inwestycją łączącą tradycję z nowoczesnością. Bryła budynku oraz jej charakter idealnie wkomponowuje się w osiedle eleganckich, willowych domów. Natomiast kolorystyka elewacji, charakterystyczne drewniane elementy oraz przeszklenia nawiązują do nowoczesnych inwestycji. Wiodąca łódzka pracownia architektoniczna Jana Gorgula zadbała o to, aby budynek powstał na bazie wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami budownictwa: duże okna, przestronne balkony i ogródki, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania oraz stropy monolityczne, dające możliwość przebudowy układu pomieszczeń nawet po zakupie, to znaki charakterystyczne naszej inwestycji. Dodatkowym wyróżnikiem jest elegancko wykończona klatka schodowa z grafikami przedstawiającymi obrazy pustyni, które nawiązują do nazwy Piaskowa Aleja.

  Piaskowa Aleja

  od 4 747 zł/m2
  ul. Saharyjska 4 , Górna, Łódź(3.6 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Ogrody nad Jasieniem
  Oferta archiwalna
  OGRODY NAD JASIENIEM to inwestycja usytuowana w otoczeniu lasu nad Jasieniem, na lubianym przez łodzian Rokiciu. Składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w każdym zaprojektowano tylko siedemnaście mieszkań o powierzchniach od 51m do 81m2. Niewątpliwym atutem inwestycji są duże ogródki przydomowe oraz przestrzenne balkony z widokiem na zieleń.Rozległy, wspólny ogród z terenem rekreacyjnym zaprojektowany jest jako miejsce relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Ogrodzony teren inwestycji daje poczucie bezpieczeństwa.Sąsiedztwo niskiej zabudowy, uliczki o małym natężeniu ruchu sprzyjają biegaczom, miłośnikom spacerów i amatorom wycieczek rowerowych. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, edukacyjne, gastronomiczne oraz zdrowotne. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum Łodzi i dogodnym wyjazdem poza miasto.ATUTY INWESTYCJIwidok na lasduże ogródki i przestronne balkonystrefa relaksu dla mieszkańcówstrefa dla dziecifunkcjonalne, wysokie, dobrze doświetlone mieszkaniamieszkania dostępne w opcji SMARTreprezentacyjne, oryginalnie wykończone klatki schodowe

  Ogrody nad Jasieniem

  ul. Św. Franciszka z Asyżu , Rokicie, Górna, Łódź(4.3 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Stacja Łódź
  Oferta archiwalna
  STACJA ŁÓDŹ to nowe miejsce na mapie miasta, które zachwyci mieszkańców wyjątkowa industrialną architekturą stwarzając imkomfortową przestrzeń do życia.Obecnie realizowany czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny stanowi początek, a zarazem pierwszy etap tej wyjątkowej inwestycji.Dla nowych Mieszkańców zaprojektowaliśmy 45 przestronnych i jasnych mieszkań które łączą w sobie dbałość o estetykę pomieszczeń, funkcjonalność a jednocześnie zapewniają możliwość indywidualnej aranżacji.Łatwość komunikacji w budynku zapewni nowoczesna i cichobieżna winda. Na osiedlu zaplanowano indywidualne miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz teren rekreacyjny.Inwestycja zostanie ogrodzona a bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring wizyjny.Zapraszamy na spacer wirtualny dostępny pod linkiem:http://3d-widok.pl/wirtualny_spacer/Wieniawskiego5/Spacer dostępny również na stronie dewelopera.

  Stacja Łódź

  od 5 478 zł/m2
  ul. Wieniawskiego 5 , Rokicie, Górna, Łódź(2.4 km od centrum)
  Artcem Sp.j.
 • Ivy Towers
  Oferta archiwalna
  IVY TOWERS, to nowy format w architekturze łódzkiej, zlokalizowany w rozwojowej części miasta przy Felsztyńskiego 2/8.Jest to inwestycja łącząca równowagę miejsca i potrzeb.Pomiędzy alejami ( Jana Pawła II i Politechniki) wzniesie się nowoczesny, wielorodzinny budynek. 125 mieszkań zaplanowanych na 9 kondygnacjach od strony parku Rejtana i na 5 kondygnacjach odul. Felsztyńskiego.Wybierz widok, który chcesz podziwiać każdego poranka i zamieszkaj w IVY TOWERS.RÓWNOWAGA MIEJSCA I POTRZEB:Mieszkania zaprojektowano starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców.Część inwestycji dedykujemy inwestorom indywidualnym, którzy potraktują zakup mieszkania jako inwestycję i źródło pasywnego dochodu. Przystępne powierzchnie od 35-41 m2, pozwolą na nowoczesną, designerską aranżacje. Bliskość Politechniki Łódzkiej i Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz Hali Expo, stanowi doskonały punkt wyjścia dla osób chcących przeznaczyć je na wynajem.Od strony południowej, gdzie roztacza się park im. Rejtana, budynek wzbogacą dodatkowe kondygnacje . Jest to część idealna do stałego zamieszkania.W tej części zlokalizowane będą mieszkania o powierzchniach od 35-100 m2.KORZYSTAJ Z WARTOŚCI, JAKIE POSIADA IVY TOWERS:Inwestycja posiada wartości jakich poszukują klienci ceniący wygodę i dobrą jakość.Lokale w części typowo mieszkalnej, poza większą powierzchnią, są doskonale nasłonecznione ze względu na południowe położenie. Posiadają przestronne tarasy i duże okna, z których roztacza się widok na park.Natomiast od strony północnej , od ul. Felsztyńskiego lokale zaplanowane w niewielkich powierzchniach stanowią doskonały materiał na zakup pod wynajem dla inwestorów indywidualnych. Lokalizacja mieszkań w bliskości kampusu Politechniki Łódzkiej i budynków MTŁ jest świetnym miejscem na wynajem krótko jak i długoterminowy.IVY TOWERS od południowej strony otwiera się wewnętrznym patio, na którym mieszkańcy będą mogli miło spędzać czas w popołudniowym słońcu.Mieszkania cechuje niezwykła użyteczność: kuchnie z możliwością wyodrębnienia, komórki na kondygnacjach mieszkalnych. Udogodnienie stanowią domofony i windy z poziomu hal garażowych, a także wózkownia i rowerownia. Miejsca postojowe dedykowane, będą znajdowały się w halach garażowych na poziomie -1 i 0.DOPASUJEMY IVY DO CIEBIEIVY TOWERS dopasowuje się do różnych potrzeb klientów. Mieszkania:• 1 pokojowe 26-36 m2• 1 pokojowe z aneksem sypialnym 40-47 m2• 2 pokojowe 35-51 m2• 3 pokojowe 53-76 m2• 4 pokojowe 77- 109 m2

  Ivy Towers

  ul. Felsztyńskiego 2/8 , Rokicie, Górna, Łódź(2.2 km od centrum)
  Real Development Group
 • Melia Apartamenty
  Oferta archiwalna
  MELIA APARTAMENTY to nowa inwestycja położna w południowej części Łodzi na ulicy Opałowej 19/21 przy osiedlu „ Beczkowa”. W promieniu kilkuset metrów od inwestycji działają szkoły, przedszkola, przychodnie czy supermarkety. Na zakupy można się udać do centrum handlowego „ Port Łódź”.Apartamentowiec o wysokości trzech pięter, charakteryzować się będzie ponadczasową i elegancką architekturą. Oferujemy 24 mieszkania dwu, trzy i cztero pokojowe w metrażach od 50m2 do 77m2, z balkonami i przestronnymi tarasami. Mieszkanie na parterze posiada indywidualny ogródek. Miejsca postojowe będą dostępne w hali garażowej oraz na terenie inwestycji.

  Melia Apartamenty

  od 5 614 zł/m2
  ul. Opałowa 19 , Ruda, Górna, Łódź(4.1 km od centrum)
  VRD DEVELOPMENT
 • Apartamenty Eugeniusza
  Oferta archiwalna
  Eugeniusza Apartamenty to nowe miejsce na mapie Łodzi, zlokalizowane pod adresem Eugeniusza 13 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Górna. Apartamenty usytuowane są w pobliżu docenianym przez wielu Łodzian osiedla Beczkowa.To idealna lokalizacja dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej odległości od centrum miasta. Do pozostałych dzielnic miasta łatwy dostęp zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe. W bliskim sąsiedztwie znajdują się piękne tereny zielone, parki (m. in. Park Rudzka Góra, Park Sielanka), stawy (Stawy Jana i Stawy Stefańskiego), ścieżki rowerowe, szkoły, przedszkola oraz centrum handlowe Port Łódź.Do użytkowania mieszkańców zostanie oddanych 11 komfortowych mieszkań (2, 3 i 4-pokojowych), starannie zaprojektowanych z naciskiem na przestrzeń i funkcjonalność. Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały z myślą o łatwym dopasowaniu przestrzeni do potrzeb, dlatego ich układy są zróżnicowane. Do mieszkania na parterze przynależy rozległy ogród, a na wyższych kondygnacjach balkony zapewniające dodatkową przestrzeń do aranżacji. Do dyspozycji mieszkańców dostępne są miejsca postojowe w hali garażowej, miejsca naziemne oraz winda.4-piętrowa kameralna zabudowa z dala od miejskiego zgiełku, otoczenie zielonych terenów sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi, przemyślana koncepcja architektoniczna oraz wysoki standard wykończenia sprawiają, że Apartamenty Eugeniusza to wymarzone miejsce do mieszkania.

  Apartamenty Eugeniusza

  ul. Eugeniusza 13 , Ruda, Górna, Łódź(4.1 km od centrum)
  VRD DEVELOPMENT
 • Osiedle Lawendowe II
  Oferta archiwalna
  Lawendowe Osiedle tworzy 5 kameralnych budynków otoczonych starannie zaprojektowaną zielenią. Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania będą jasne oraz słoneczne. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano na terenie osiedla szereg miejsc parkingowych, a cały teren zostanie ogrodzony.Na Lawendowym Osiedlu dostępne się mieszkania w pełnej gamie metraży. Najmniejsze zaczynają się już od 30 m kw., a największe mają ok. 90 m kw. Każdy lokal posiada wygodny balkon lub przestronny taras, który zachęca do spędzania na nim wolnego czasu.

  Osiedle Lawendowe II

  od 4 500 zł/m2
  ul. Zamojska , Rokicie, Górna, Łódź(4 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Różyckiego 28
  Oferta archiwalna
  Powstający budynek wykonany zostanie w najwyższych standardach z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i architektonicznych gwarantujących energooszczędność, ekonomikę eksploatacji oraz przyjazne zdrowiu materiały.W pierwszym etapie inwestycji do IV kw. 2019 roku powstanie dwuklatkowy pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny z dwoma wielostanowiskowymi garażami w poziomie zero i 24 rozkładowymi mieszkaniami na czterech piętrach o powierzchniach odpowiednio na kondygnacjach; 48,57 m2; 50,79 m2; 59,72 m2; 59,72 m2; 59,72 m2; 60,00 m2.Budynek powstanie na dwóch wydzielonych działkach o statusie własności. Nabywcy mieszkań uzyskają prawo do własności działek w części przynależnej do ich powierzchni w momencie podpisania umowy ostatecznej i przeniesieniu własności.24 mieszkania rozkładowe i 24 miejsca postojowe w dwóch garażach wielostanowiskowych na poziomie zero budynku. Lokale mieszkalne od 1-go do 4-go piętra z windą na każdej z dwóch klatek schodowych do poziomu garażu wielostanowiskowego.W pierwszej fazie budowy będzie istniała możliwość indywidualnej aranżacji rozkładu mieszkania, jak również połączenia dwóch lokali w jeden duży apartament. O ile oczywiście adaptacja taka będzie możliwa uwzględniając konstrukcję budynku.Linia zabudowy Budynku mieszkalnego od strony północnej powstanie jako pierzejowa tj. linia zabudowy przebiegać będzie wzdłuż ul. Różyckiego z elewacją północną bezpośrednio przy chodniku. Od strony wschodniej budynek posadowiony zostanie w odległości 1,5 mb od istniejącego budynku na działce sąsiedniej. Od strony zachodniej budynek będzie przylegał ścianą boczną do planowanego jako etap drugi budynku biegnącego wzdłuż Al. Politechniki. Budynki będą tworzyć swoim kształtem w przybliżeniu literę „L".Od strony południowej znajdować się będzie wewnętrzny dziedziniec z wjazdami do garażu wielostanowiskowego nr.2 oraz niewielkim terenem zielonym z placem zabaw dla dzieci. Wewnętrzny dziedziniec ogrodzony i monitorowany. Nawierzchnie dróg dojazdowych oraz garaży wielostanowiskowych utwardzone kostką brukową betonową.Na wewnętrznym dziedzińcu znajdzie się również miejsce na ławeczki, kwietniki i zadaszony stojak na rowery. Na placu zabaw oprócz małej architektury poprawiającej stronę wizualną terenu oraz elementów żywej zieleni znajdzie się również miejsce na ławki, zjeżdżalnia dla maluchów, huśtawka, bujak na sprężynie oraz piaskownica z krytą plandeką do zaciągania na noc. W bezpośredniej bliskości urządzeń dla zabaw dzieci ułożona zostanie nawierzchnia absorbująca upadek.W budynku znajdować się będą dwie klatki schodowe z windami od poziomu zero budynku. Wejścia na klatki schodowe od strony ulicy Różyckiego bezpośrednio z chodnika. Wejścia przystosowane będą dla osób niepełnosprawnych. Z klatek schodowych wejście do garażu wielostanowiskowego nr 1.Wjazd na dziedziniec wewnętrzny i do garaży wzdłuż ściany wschodniej budynku z ulicy Różyckiego nr 28 bramą wjazdową zamykaną. Wjazd do garażu wielostanowiskowego nr.1 bezpośrednio z przelotu bramowego w prawo. Wjazd do garażu wielostanowiskowego nr 2 od strony dziedzińca wewnętrznego.Na poziomie „zero" budynku znajdować się będą dwa garaże wielostanowiskowe z 24 miejscami parkingowymi łącznie. Z garażu nr 1 będzie możliwy bezpośredni dostęp do dwóch klatek schodowych z windami. Z garażu nr 2 dostęp do klatek schodowych poprzez garaż nr 1 lub wejściami głównymi klatek schodowych. Parkingi w poziomie zero budynku konstrukcji żelbetonowej słupowej z wjazdami z bramami podnoszoną elektrycznie. Garaże wentylowane mechanicznie z czujnikami tlenku węgla. Wszystkie miejsca parkingowe w garażach wielostanowiskowych mają wymiary 2,5 mb na 5,00 mb i jest to wystarczającą długość do obsługi wszystkich standardowych modeli samochodów osobowych. Długość miejsc parkingowych umożliwia również powieszenia na ścianie krańcowej niewielkich krótkich półek technicznych. Szerokość przejazdów wynosi 5,23 mb i zapewnia bezpieczne i łatwe manewrowanie samochodem.Współpracując z nami, uzyskują Państwo:- Pomoc w wybraniu najlepszej oferty kredytowej- Brak podatku PPC przy zakupie nieruchomości- Bezpieczeństwo transakcji- Kompleksowe doradztwo przy zakupie nieruchomościZapraszam do kontaktu,Magda WojciechowskaTelefon: 794 219 579 lub 792 004 541E-mail: [email protected]Zapraszam również do naszego oddziału, mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Nawrot 85a (wejście od Wysokiej) ; tel. 42307 24 61; mail : [email protected] oraz zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.freedom-nieruchomosci.pl

  Różyckiego 28

  od 4 500 zł/m2
  ul. Różyckiego 28 , Górniak, Górna, Łódź(2.3 km od centrum)
  Freedom Nieruchomości- Łódź
 • Osiedle Lawendowe I
  Oferta archiwalna
  Lawendowe Osiedle to oaza ciszy pośród tętniącego życiem miasta. Otoczone jednorodzinną zabudową, urokliwymi uliczkami oraz zielonymi skwerami wzbudza zainteresowanie od pierwszego spojrzenia!Osiedle docelowo składać się będzie z sześciu dwupiętrowych budynków, wyróżniających się nowoczesną, ale przyjazną i elegancką architekturą. Niska zabudowa sprzyjać będzie sąsiedzkiej atmosferze, a przydomowe ogródki stworzą prawdziwą przystań do wypoczynku.Najmłodszych mieszkańców ucieszą kolorowe i przyjazne place zabaw, na których spędzanie czasu będzie prawdziwą frajdą!Na Lawendowym Osiedlu znajdą się mieszkania w pełnej gamie metraży. Najmniejsze zaczynają się już od 49 m kw. , a największe będą miały ok. 83 m kw. Każdy lokal posiadać będzie wygodny balkon lub przestronny taras, który wprost zachęca do spędzania na nim wolnego czasu.Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania będą jasne oraz słoneczne. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano na terenie osiedla szereg miejsc parkingowych.Lawendowe Osiedle ogrodzone będzie eleganckim płotem, co zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

  Osiedle Lawendowe I

  ul. Zamojska , Rokicie, Górna, Łódź(4 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Osiedle Pustynna 43
  Oferta archiwalna
  Osiedle Pustynna 43” to zespół budynków jednorodzinnych o niskiej i kameralnej zabudowie. Ciekawy charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura. Zróżnicowane metraże lokali od 57m2 do 142m2 pozwalają zaspokoić potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. Dla najbardziej wymagających przewidziana jest możliwość łączenia lokali w celu uzyskania oddzielnego budynku w zabudowie szeregowej. Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon lub przydomowy ogródek.  Z myślą o najmłodszych mieszkańcach wybudowany zostanie plac zabaw.  Dla bezpieczeństwa przyszłych właścicieli całość osiedla będzie ogrodzona oraz strzeżona.Inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, w dzielnicy Górna (Rokicie), w obrębie ulic Pustynnej, Nowe Sady i Obywatelskiej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się zabudowania willowe, a bezpośrednio graniczy ona z nowo wybudowanymi domami jednorodzinnymi. Teren inwestycji jest doskonale skomunikowany z głównymi łódzkimi trasami przelotowymi (Al. Jana Pawła II, ul. Pabianicka), oraz z zapleczem usługowym (centra i galerie handlowe).W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola,  przychodnia zdrowia oraz małe sklepy osiedlowe. Położenie inwestycji pozwala na szybki dojazd do ogrodu botanicznego, łódzkiego Zoo oraz Parku Zdrowie – głównych miejsc rodzinnych, weekendowych spotkań. Lokalizacja osiedla zapewnia także jego mieszkańcom ciszę i spokój z  dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie szybkie połączenie z centrum i innymi częściami miasta.

  Osiedle Pustynna 43

  ul. Pustynna 43 , Górna, Łódź(3.5 km od centrum)
  Develia
 • Oaza nad Jasieniem
  Oferta archiwalna
  Oaza nad Jasieniem to kompleks mieszkalny położony przy ul. Obywatelskiej 106,106A i 106B, składający się z 3 budynków 5-cio kondygnacyjnych, obejmujący lokale mieszkalne o powierzchni 44 - 87 m². Niewątpliwym atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, w pobliżu głównej arterii miasta - ul. J. Pawła II - która zapewnia szybkie i komfortowe połączenie z innymi dzielnicami miasta oraz drogą krajową nr 1.Jako firma z długoletnim stażem wykorzystaliśmy swoje doświadczenia właśnie po to, aby uczynić z naszej inwestycji doskonałe miejsce do zamieszkania. W Oazie nad Jasieniem zlokalizowaliśmy duży plac zabaw dla dzieci, z bezpiecznymi i ciekawymi zabawkami dla najmłodszych mieszkańców. Na osiedlu znajduje się również miejsce do wypoczynku - altany oraz grille - wszystko w otoczeniu zadbanej i pięknej zieleni. Każdy z budynków posiada nowocześnie zaaranżowane patio z terenami zielonymi. Całość terenu została ogrodzona, z kontrolą wjazdu przy bramie wjazdowej.Wykończenie - stan developerski: gładź na suficie, tynki maszynowe na ścianach oraz wylewki betonowe na podłodze. Standard wykończenia obejmuje również: wentylację grawitacyjną, odprowadzenia wodno-kanalizacyjne (sanitarne), instalację elektryczną.W lokalach zainstalowano łącze internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne, grzejniki z termoregulatorami, drzwi wejściowe wzmacniane oraz okna białe PCV.Istnieje możliwość wykończenia lokalu "pod klucz".

  Oaza nad Jasieniem

  ul. Obywatelska 106 , Polesie, Łódź(3.1 km od centrum)
  TOM-BUD Developer
 • Nowe Sady etap II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja „Nowe Sady etap II” jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym realizowanym przez firmę GETMAR na terenie Łodzi.Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Polesie, przy ul. Obywatelskiej 100 (wjazd od ul. Nowe Sady). Lokalizacja ta zapewnia szybki i dogodny dojazd do głównych arterii miasta, co jest niewątpliwym atutem naszej inwestycji.Budynek mieszkalny wielorodzinny o VI kondygnacjach nadziemnych z kondygnacją podziemną, w której zlokalizowano garaż wielostanowiskowy i pomieszczenia techniczne (węzeł cieplny i pomieszczenie wodomierza) i gospodarcze.Budynek zaprojektowano jako jednoklatkowy. Wejścia główne do obiektu usytuowano prawie na jego osi, dostępne poprzez taras wejściowy ze schodami i platformą pionową dla niepełnosprawnych.Wewnętrzną komunikację pionową zapewnia oprócz schodów winda. W budynku znajduje się 71 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej strukturze i powierzchni, dostępne są mieszkania dwu, trzy i cztero-pokojowe. Każdy lokal posiada przynajmniej jeden balkon lub taras.Do każdego mieszkania przyporządkowana jest dodatkową powierzchnię składowania – komórkę (około 9,5m2), zlokalizowana na tej samej kondygnacji. Wszystkie mieszkania są lokalami samodzielnymi. Budynek będzie ogrodzony i monitorowany.Termin oddania inwestycji to I kwartał 2017 r.

  Nowe Sady etap II

  od 4 600 zł/m2
  u. Obywatelska 100 , Polesie, Łódź(3 km od centrum)
  Getmar
 • Mieszkania przy ul. Nowe Sady
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy ul. Nowe Sady 86 jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym realizowanym przez firmę GETMAR na terenie Łodzi.Zaprojektowano budynek mieszkalny wielorodzinny o III-V kondygnacjach w układzie schodkowym, wznoszącym się w kierunku północnym. Projektowany budynek posiada podpiwniczenie, w którym zlokalizowano garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia techniczne ( trafostację, węzeł cieplny i pomieszczenie wodomierza) i gospodarcze.Zaprojektowano budynek dwu klatkowy – z klatkami połączonymi komunikacją wewnętrzną na poziomach mieszkalnych.Wejścia główne do obiektu poprzez tarasy wejściowe. Zewnętrzny dostęp dla osób niepełnosprawnych zapewni platforma pionowa. Wewnętrzną komunikację pionową zapewniają oprócz schodów dwie windy.W inwestycji zaprojektowano 93 lokale mieszkalne o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Większość mieszkań daje możliwość zaaranżowania przestrzeni w taki sposób aby uzyskać dodatkowy pokój lub aneks mieszkalny.Każdy lokal posiada przynajmniej jeden balkon lub taras.Każde mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię składowania – komórkę, w większości zlokalizowaną na tej samej kondygnacji.Wszystkie zaprojektowane mieszkania są lokalami samodzielnymiBudynek jest strzeżony i monitorowany.Budynek jest już oddany do użytku.

  Mieszkania przy ul. Nowe Sady

  od 4 800 zł/m2
  ul. Nowe Sady 86 , Polesie, Łódź(3.1 km od centrum)
  Getmar
 • Inwestycja Ptasia
  Oferta archiwalna
  Ostatnie Mieszkania w Super Cenach – Zapraszamy Na Negocjacje Do Biura SprzedażyInwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Ptasiej i Proletariackiej w Łodzi. Nieruchomość opisana jest w KW LD1M /00035721/2 ( działka nr 103/1;104/1;105/1, obręb P-29) o pow. 3191 m2. W sąsiedztwie Park im. J. Poniatowskiego, gimnazjum , liceum. Opis Budynku Obiekt zaprojektowano jako 2- klatkowy, 5-cio kondygnacyjny, z parkingiem podziemnym mającym wjazd od ul. Ptasiej. Mieszkania znajdują się na kondygnacjach od 1 do 5. Komunikację pionową stanowią klatki schodowe i windy od poziomu parkingu podziemnego do ostatniej kondygnacji mieszkalnej. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 5602,3 m2w tym powierzchnia mieszkań 4468,8 m2parking podziemny 1099,3 m2garaże 34,2 m2liczba mieszkań 74 szt.liczba miejsc postojowych i garaży 74 szt. + 3 szt. miejsc postojowych dla motocykli. Konstrukcję poniżej poziomu terenu stanowi układ monolityczny ściana-płyta-słup. Kondygnacje mieszkalne – ściany murowane.Ściany osłonowe murowane, ocieplone styropianem z zewnętrzną strukturalną wyprawą klasy BAUMIT. Elementy komunikacji pionowej – żelbetowe monolityczne.Ścianki działowe murowane.Stropy gęstożebrowe firmy “RECTOR”.Standard wykończenia Mieszkania – podłogi – wylewka (również na loggiach, balkonach i tarasach) – tynki ścian i sufitów – gipsowe – okna – PCV – parapety – aglomarmur – drzwi do mieszkań – metalowe antywłamaniowe Nie montuje się – drzwi wewnętrznych, urządzeń sanitarnych z bateriami, kuchni, zlewozmywaków Instalacja wewnętrzna C.O. – wykonana w pełni z grzejnikami typu Purmo (w łazienkach drabinkowe) wraz z opomiarowaniem. Instalacja wod-kan – w zakresie wyjść z szachtów (z wodomierzami)Instalacja elektryczna – z gniazdami i wyłącznikami. UWAGA – budynek nie będzie podłączony do sieci gazowej.Mieszkania zlokalizowane na parterze, zaopatrzone w rolety od strony ulic oraz szyby antywłamaniowe od strony patio. Budynek przyłączony będzie do: 1.    sieci C.O. – Łódzki Zespół Elektrociepłowni.2.    sieci energetycznej – ŁZE3.    sieci wod-kan ŁZWiK4.    telefonicznej (internet – TP SA)5.    telewizji kablowej (internet) Obiekt wyposażony jest w instalację wewnętrzną umożliwiającą korzystanie z mediów.Ponadto posiada system wentylacji grawitacyjnej oraz system domofonowy.Parking podziemny zwentylowany za pomocą układu wentylacji mechanicznej, nie dostosowany do parkowania samochodów z instalacją na płynny gaz.Drogi, podjazdy z kostki betonowej. Na płycie stropowej parkingu oraz na części dachów urządzony jest teren zielony. Nieruchomość jest ogrodzona.

  Inwestycja Ptasia

  ul. Ptasia , Polesie, Łódź(1.8 km od centrum)
  GRUPA UNIBUD
 • Ewelin
  Oferta archiwalna
  Ewelin to idealne miejsce do zamieszkania. Łódź - Polesie, ul.Obywatelska nr 110C - to bliskość centrum - wyjazd na Al. Jana Pawła zajmuje około minuty. Z drugiej strony znajduje się największe osiedle mieszkaniowe Łodzi - Retkinia.Nasz budynek odsunięty jest 100 m od ul. Obywatelskiej.Schowany jest za szpalerem wysokich drzew, sąsiaduje z rzeczką Jasień.Ewelin to w pełni zagospodarowane osiedle z uliczkami dojazdowymi, chodnikami, terenem zielonym oraz ogrodzeniem. Samochód zaparkujesz na wyznaczonym miejscu postojowym na terenie lub w hali garażowej, w zależności jak duże mieszkanie kupujesz. Dla wybranych mieszkań 4-pokojowych dostępne są indywidualne garaże.Ewelin to osiedle dla każdego. Dzieci pobiegną na ogrodzony plac zabaw. Nastolatkowie spędzą czas na placu z ruchomymi urządzeniami i na mini boisku. Dorośli poćwiczą na outdoorowej siłowni. Wszyscy mogą odpocząć na wewnętrznym patio - przysiadając na ławeczce pośród urządzonej zieleni.Ewelin to mieszkania zaprojektowane tak, żeby spełnić różnorodne oczekiwania klientów.W budynku znajduje się 131 mieszkań od przytulnych kawalerek o pow. 32m2 do luksusowych, komfortowych 4-pokojowych apartamentów o pow. 97 m2. Do mieszkań przynależą duże tarasy, balkony i loggie. Mieszkania mają bardzo duże powierzchnie przeszkleń, dzięki którym są doskonale doświetlone, a jednocześnie dają możliwość ciekawej aranżacji wnętrz. Każde mieszkanie wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe, białe okna PCV, instalację telewizyjną w każdym pokoju, instalacje internetową i telefoniczną.Ewelin to inwestycja wybudowana. Wpłaty dokonujesz na podstawie umowy przedwstępnej w formie zwykłej bez dodatkowych kosztów lub w formie notarialnej za zapłata wynagrodzenia notariuszowi. Po zapłacie ceny dostajesz klucze i podpisujesz umowę ostateczną. Możesz stać się właścicielem mieszkania zaledwie w 10 dni.

  Ewelin

  ul. Obywatelska 110 , Polesie, Łódź(3 km od centrum)
  Real Development Group
 • Apartamenty Braterska 18
  Oferta archiwalna
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą realizację: nowe mieszkania w Łodzi. W wyjątkowym miejscu, w otulinie zieleni, powstaje nowoczesny budynek Apartamenty Braterska 18. Oferowane przez nas nowe mieszkania znajdują się niemal w samym sercu miasta . Położenie w prestiżowej dzielnicy, w zielonej części Łodzi, sprawia, że wszelkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Dziesięciominutowy dojazd do centrum, bezpośrednia bliskość elitarnych szkół i uczelni (Politechnika Łódzka). Wyjątkowe miejsca spotkań oraz sąsiedztwo parku, centrów handlowych (także z kinopleksem) są niewątpliwym atutem nowej inwestycji, którą Państwu przedstawiamy. Mieszkania na sprzedaż Łódź - Braterska 18.

  Apartamenty Braterska 18

  od 5 081 zł/m2
  ul. Braterska 18 , Górna, Łódź(2.2 km od centrum)
  Europ Haus Sp. z o.o. Sp. k.

Informacje o Rokiciu

W Rokiciu dostępne są 142 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Rokiciu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 101 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (13 mieszkań).
 • 2-pokojowe (45 mieszkań).
 • 3-pokojowe (63 mieszkania).
 • 4-pokojowe (18 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Rokiciu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Rokiciu kosztuje 232 560 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Rokiciu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: