Młyn Maria

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Staromłyńska, oferowane bezpośrednio przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, ul. Staromłyńska 4
Młyn Maria

4 zdjęcia

Młyn Maria
Młyn Maria
Młyn Maria
Młyn Maria

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Młyn Maria dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
L2
72,22 m²
-
L3
68,04 m²
-
L4
95,94 m²
-
L8
88,7 m²
-
L10
164,36 m²
-
L12
136,43 m²
-

Opis Inwestycji

ODKRYJ WYJĄTKOWE MIEJSCE

To właśnie tutaj bije serce Wrocławia, a odra oplata śródmiejsko położone wyspy. to stąd ostrów tumski i rynek starego miasta są na wyciągnięcie ręki, a rozległe tereny zielone i bulwary tworzą oazę spokoju. to wyjątkowe miejsce jest propozycją dla tych, którzy kochają miejski styl życia, lubią spontaniczne spotkania z przyjaciółmi, wypady na zakupy, do kina, teatru czy restauracji, a przy tym szukają kontaktu z naturą.

POZNAJ HISTORIĘ, JAKICH MAŁO

Historia budynków Młyna Maria przez wieki splatała się z dziejami miasta. gdy w 1562 roku autor planu miasta umieszczał na mapie Wrocławia kanały młyńskie, nie zdawał sobie sprawy, że niemal 500 lat później, za sprawą rewitalizacji, Młyn Maria stanie się jednym z najbardziej prestiżowych budynków nad odrą. Powojenny rozwój przemysłu spożywczego na obrzeżach miasta wygasił podstawową, produkcyjną funkcję młyna. przez długie stulecia tylko jedna rzecz nie uległa zmianie: towarzyszące mu wiernie kanały młyńskie. obecnie wielowiekowe budynki przechodzą kolejną metamorfozę…

ODKRYJ NOWE OBLICZE MŁYNA MARIA

Za sprawą rewitalizacji pofabryczne, opustoszałe pomieszczenia Młyna Maria nabiorą nowego charakteru i zaczną tętnić życiem. w niezmienionym kształcie zostaną zachowane najważniejsze elementy architektury Młyna Maria, jak bryła, historyczny układ otworów okiennych, czy sposób wykończenia elewacji. poziomy stropów zostaną precyzyjnie zgrane z poziomami okien, a industrialne przestrzenie - doświetlone specjalnie zaprojektowanymi dla tego budynku oknami. w miejsce maszyn młyńskich, silosów i magazynów zaprojektowano apartamenty, które harmonijnie wpiszą się w zabytkowe mury. funkcję produkcyjną zastąpią funkcje: mieszkalna i usługowa. to naturalny proces, który dla budynków, takich jak Młyn Maria, jest szansą na lepszy los.

Inwestycja Młyn Maria znajduje się w Śródmieściu, ul. Staromłyńska 4 (0.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Inwestycja Młyn Maria została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Młyn Maria w sprzedaży jest 6 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 68 do 164 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 68 do 164 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młyn Maria?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młyn Maria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Młyn Maria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Bema.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Młyn Maria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młyn Maria znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Altkom Akademia S.A. w odległości 240 m, POLICEALNA SZKOŁA PRODUKCJI MUZYCZNEJ w odległości 260 m, Bursa Szkół Europejskich we Wrocławiu w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Młyn Maria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Art-med w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młyn Maria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia na Bema, w odległości 160 m znajduje się Kubuś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młyn Maria w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.11.2019
Data aktualizacji: 30.11.2021
RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. logo

RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

STAROMŁYŃSKA 4/18, 50-266 WROCŁAW

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: