Jedności Narodowej

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jedności Narodowej, oferowane bezpośrednio przez

INTER-ES Deweloper

Wrocław, Śródmieście, ul. Jedności Narodowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 174 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jedności Narodowej

3 zdjęcia

Jedności Narodowej
Jedności Narodowej
Jedności Narodowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą lokali usługowych zlokalizowanych w dzielnicy Śródmieście. Inwestycja jest zlokalizowana przy głównej ulicy prowadzącej ze wschodu Wrocławia (kierunek Warszawa) do Wrocławskiego Rynku. Bezpośrednio przy ulicy znajduje się duży ciąg komunikacyjny gdzie poruszają się piesi. W odległości 30 metrów od inwestycji zlokalizowany jest węzeł przesiadkowy, który prowadzi swoje drogi do Politechniki Wrocławskiej w kierunku Placu Grunwaldzkiego. W bliskiej okolicy, wschodniej części śródmieścia mieszka ponad 75 tys. mieszkańców co stanowi bardzo dużą grupę potencjalnych klientów, dzięki czemu wybierając powyższą ofertę można z powodzeniem rozwijać planową inwestycję biznesową. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane jest centrum kulturowe Grafit wraz Biblioteką Miejską oraz stacja benzynowa Orlen. Osiedle Jedności lokalizacja

Lokale usługowe usytuowane są bezpośrednio od strony ulicy Jedności Narodowej z dużą witryną widoczną ze skrzyżowania z ulicą Nowowiejską oraz jadąc od Mostu Warszawskiego od ulicy Rychtalskiej. Do lokali doprowadzone są wszystkie niezbędne media i ogrzewanie z kotłowni miejskiej. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym.

Inwestycja Jedności Narodowej znajduje się w Śródmieściu, ul. Jedności Narodowej (2.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Jedności Narodowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Jedności Narodowej nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli INTER-ES Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jedności Narodowej?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jedności Narodowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Jedności Narodowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Daszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jedności Narodowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jedności Narodowej znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "LUPPO-PUPPO" w odległości 230 m, MK Szkolenia w odległości 330 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jedności Narodowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Aldi, w odległości 280 m znajduje się Olimp, w odległości 390 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jedności Narodowej w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.01.2020
Data aktualizacji: 11.01.2022
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: