Jedności Narodowej

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINTER-ES Deweloper

Ceny od: 8 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Jedności Narodowej dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.I.3
81,5 m²
Parter
692 410 zł8 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą lokali usługowych zlokalizowanych w dzielnicy Śródmieście. Inwestycja jest zlokalizowana przy głównej ulicy prowadzącej ze wschodu Wrocławia (kierunek Warszawa) do Wrocławskiego Rynku. Bezpośrednio przy ulicy znajduje się duży ciąg komunikacyjny gdzie poruszają się piesi. W odległości 30 metrów od inwestycji zlokalizowany jest węzeł przesiadkowy, który prowadzi swoje drogi do Politechniki Wrocławskiej w kierunku Placu Grunwaldzkiego. W bliskiej okolicy, wschodniej części śródmieścia mieszka ponad 75 tys. mieszkańców co stanowi bardzo dużą grupę potencjalnych klientów, dzięki czemu wybierając powyższą ofertę można z powodzeniem rozwijać planową inwestycję biznesową. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane jest centrum kulturowe Grafit wraz Biblioteką Miejską oraz stacja benzynowa Orlen. Osiedle Jedności lokalizacjaLokale usługowe usytuowane są bezpośrednio od strony ulicy Jedności Narodowej z dużą witryną widoczną ze skrzyżowania z ulicą Nowowiejską oraz jadąc od Mostu Warszawskiego od ulicy Rychtalskiej. Do lokali doprowadzone są wszystkie niezbędne media i ogrzewanie z kotłowni miejskiej. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym.

Inwestycja Jedności Narodowej znajduje się na Śródmieściu, ul. Jedności Narodowej (2.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Jedności Narodowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jedności Narodowej pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 82 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 82 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 692 410 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jedności Narodowej

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jedności Narodowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Jedności Narodowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Daszyńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jedności Narodowej znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "LUPPO-PUPPO" w odległości 230 m, MK Szkolenia w odległości 330 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jedności Narodowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Ginekologiczny Tomasz Michalik w odległości 440 m, Lekarz w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jedności Narodowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Auchan Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jedności Narodowej w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2020

Data aktualizacji: 19.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie