Jedności Narodowej

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jedności Narodowej, oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

Wrocław, Śródmieście, ul. Jedności Narodowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 177 ofert w najbliższej okolicy!

Jedności Narodowej

3 zdjęcia

Jedności Narodowej
Jedności Narodowej
Jedności Narodowej

Najbliższe inwestycje

 • Browary Wrocławskie
  od: 14 637 zł/m2

  Browary Wrocławskie

  Archicom S.A.

  Lokal użytkowy Ołbin, Śródmieście, Wrocław
  ul. Jedności Narodowej
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2024
  • Metraż: 120 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Wieża Ciśnień
  od: 3 947 zł/m2

  Wieża Ciśnień

  Wrocławskie Centrum Inwestycyjne

  Lokal użytkowy Karłowice, Psie Pole, Wrocław
  ul. W. Berenta 75
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 1140 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Kępa Mieszczańska
  od: 14 145 zł/m2

  Kępa Mieszczańska

  Milart Sp. z o.o. Sp. K.

  Lokal użytkowy Nadodrze, Śródmieście, Wrocław
  ul. Mieszczańska
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 89-181 m2
  • Lokali użytkowych: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą lokali usługowych zlokalizowanych w dzielnicy Śródmieście. Inwestycja jest zlokalizowana przy głównej ulicy prowadzącej ze wschodu Wrocławia (kierunek Warszawa) do Wrocławskiego Rynku. Bezpośrednio przy ulicy znajduje się duży ciąg komunikacyjny gdzie poruszają się piesi. W odległości 30 metrów od inwestycji zlokalizowany jest węzeł przesiadkowy, który prowadzi swoje drogi do Politechniki Wrocławskiej w kierunku Placu Grunwaldzkiego. W bliskiej okolicy, wschodniej części śródmieścia mieszka ponad 75 tys. mieszkańców co stanowi bardzo dużą grupę potencjalnych klientów, dzięki czemu wybierając powyższą ofertę można z powodzeniem rozwijać planową inwestycję biznesową. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane jest centrum kulturowe Grafit wraz Biblioteką Miejską oraz stacja benzynowa Orlen. Osiedle Jedności lokalizacja

Lokale usługowe usytuowane są bezpośrednio od strony ulicy Jedności Narodowej z dużą witryną widoczną ze skrzyżowania z ulicą Nowowiejską oraz jadąc od Mostu Warszawskiego od ulicy Rychtalskiej. Do lokali doprowadzone są wszystkie niezbędne media i ogrzewanie z kotłowni miejskiej. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym.

Inwestycja Jedności Narodowej znajduje się w Śródmieściu, ul. Jedności Narodowej (2.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Jedności Narodowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Jedności Narodowej nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli INTER-ES Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jedności Narodowej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jedności Narodowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Jedności Narodowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Daszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jedności Narodowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jedności Narodowej znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "LUPPO-PUPPO" w odległości 230 m, MK Szkolenia w odległości 330 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jedności Narodowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Olimp, w odległości 370 m znajduje się Dino, w odległości 400 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jedności Narodowej w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2020
Data aktualizacji: 11.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: