Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Poznań, Stare Miasto, Naramowice

2 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I
  4 kw. 2023
  „Zielona Przystań” ul. Błażeja 9 to nowoczesne, ekologiczne osiedle położone w sercu Naramowicach, dzielnicy uznawanej za najbardziej atrakcyjną w Poznaniu. W ramach inwestycji powstaną 4 budynki realizowane etapami. W I etapie realizacji przewidzianym do oddania w IV kw. 2023r., powstanie budynek nr 9 z 46 lokalami mieszkalnymi. Pod każdym budynkiem znajdować się będzie jednopoziomowa hala garażowa z możliwością ładowania aut elektrycznych, komórki lokatorskie oraz rowerownie. Dla bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców całe osiedle zostanie zamknięte.Naszą inwestycje wyróżnia wysoka jakość zastosowanych materiałów, funkcjonalne układy mieszkań oraz doskonała lokalizacja,Atuty inwestycji to m.in.:Wysoki standard:- windy- podgrzewany zjazd do hali garażowej- parapety z konglomeratu- okna wielokomorowe- rolety zewnętrzne na parterach- ekologiczne rozwiązaniaZagospodarowania terenu:- zamknięte osiedle- bogactwo i różnorodność nasadzeń- stojaki rowerowe i boksy rowerowe w halach garażowych- plac zabaw i strefa relaksu- zagłębione pojemniki na odpadyFunkcjonalne mieszkania:-balkony, tarasy, ogródki przy każdym mieszkaniu-przynależne komórki lokatorskie-możliwość indywidualnych aranżacji

  Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I

  ul. Błażeja 9 , Naramowice, Stare Miasto, Poznań(5.6 km od centrum)
  Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ogrody Różane
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ogrody Różane usytuowane jest pomiędzy ulicami Jasna Rola a planowaną Nową Naramowicką i ostatecznie składać się z 3 etapów.Nowoczesna architektura i jasne, funkcjonalne mieszkania to atuty tej inwestycji! Budynki wyposażone są w windy, a w podziemiu znajduje się hala parkingowa. Etap C Ogrodów Różanych to nowoczesny budynek, w którym znajdują się 4 klatki schodowe oraz 117 mieszkań o różnorodnych metrażach - od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych.W ofercie sprzedaży są lokale użytkowe, które mają najemców.Jedyne nowe lokale użytkowe bezpośrednio przy Rezerwacie Żurawiniec! Idealne miejsce na własny biznes, w 3 etapowym osiedlu.Osiedle zaprojektowaliśmy tak, by wszystkim wygodę na każdym kroku - na terenie osiedla zaprojektowaliśmy zieleń z przewagą krzewów różanych, ławki, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci. Jest to również bardzo atrakcyjna lokalizacja, skąd można dojechać kilkoma liniami autobusowymi do centrum, a piechotą dojść do punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się oddziały banków, poczta, kościół oraz przedszkola i szkoły. Położony blisko Rezerwat Żurawiniec pozwoli odpocząć wśród naturalnej zieleni.Modernistyczna architektura, prosta forma budynków, elegancka i ponadczasowa biel - to wszystko zapewnia osiedlu wyjątkowy charakter. Sprawia, że przebywanie tam stanie się prawdziwą przyjemnością, a funkcjonalne mieszkania dadzą Państwu prawdziwy komfort.

  Ogrody Różane

  od 4 500 zł/m2
  ul. Jasna Rola , Naramowice, Stare Miasto, Poznań(5.4 km od centrum)
  Konimpex-Invest
 • Hawelańska - lokale użytkowe
  Oferta archiwalna
  Hawelańska to inwestycja realizowana na poznańskich Winogradach przy ul. Hawelańskiej.Pierwszy etap budowy osiedla przy ul. Hawelańskiej zakończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych ponad 300 mieszkań w trzech budynkach, lokale handlowo-usługowe oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.W pobliżu znajdują się: dyskont, sklepy, przedszkole, szkoły, przystanek autobusowy i pętla tramwajowa.Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano zielony dziedziniec z placem zabaw.Ceny mieszkań zaczynają się już od 5 600 zł/m2 brutto, spełniając kryteria programu MdM.

  Hawelańska - lokale użytkowe

  od 8 610 zł/m2
  ul. Hawelańska , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(3.8 km od centrum)
  GGW Development

Informacje o Naramowicach

Na Naramowicach dostępne są 404 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Naramowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 104 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (19 mieszkań).
 • 2-pokojowe (174 mieszkania).
 • 3-pokojowe (119 mieszkań).
 • 4-pokojowe (90 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Naramowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Naramowicach kosztuje 323 849 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Naramowicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: