Ogrody Różane

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jasna Rola, oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Jasna Rola

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 46 ofert w najbliższej okolicy!

Ogrody Różane

11 zdjęć

Ogrody Różane
Ogrody Różane
Ogrody Różane
Ogrody Różane

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Winogrady

  Nowe Winogrady

  Murapol S.A.

  Lokal użytkowy Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań
  ul. Hawelańska
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 48-150 m2
  • Lokali użytkowych: 10

Opis Inwestycji

Osiedle Ogrody Różane usytuowane jest pomiędzy ulicami Jasna Rola a planowaną Nową Naramowicką i ostatecznie składać się z 3 etapów.

Nowoczesna architektura i jasne, funkcjonalne mieszkania to atuty tej inwestycji! Budynki wyposażone są w windy, a w podziemiu znajduje się hala parkingowa. Etap C Ogrodów Różanych to nowoczesny budynek, w którym znajdują się 4 klatki schodowe oraz 117 mieszkań o różnorodnych metrażach - od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych.

W ofercie sprzedaży są lokale użytkowe, które mają najemców.

Jedyne nowe lokale użytkowe bezpośrednio przy Rezerwacie Żurawiniec! Idealne miejsce na własny biznes, w 3 etapowym osiedlu.

Osiedle zaprojektowaliśmy tak, by wszystkim wygodę na każdym kroku - na terenie osiedla zaprojektowaliśmy zieleń z przewagą krzewów różanych, ławki, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci. Jest to również bardzo atrakcyjna lokalizacja, skąd można dojechać kilkoma liniami autobusowymi do centrum, a piechotą dojść do punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się oddziały banków, poczta, kościół oraz przedszkola i szkoły. Położony blisko Rezerwat Żurawiniec pozwoli odpocząć wśród naturalnej zieleni.

Modernistyczna architektura, prosta forma budynków, elegancka i ponadczasowa biel - to wszystko zapewnia osiedlu wyjątkowy charakter. Sprawia, że przebywanie tam stanie się prawdziwą przyjemnością, a funkcjonalne mieszkania dadzą Państwu prawdziwy komfort.

Inwestycja Ogrody Różane znajduje się na Naramowicach, ul. Jasna Rola (5.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Ogrody Różane została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Różane nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Konimpex-Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 117 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

a) układ płytowo-słupowy; stropy żelbetowe monolityczne lub filigran. W pełni spełniające wymagania ochrony przed hałasem i drganiami.

Elewacja

– styropian grubość 15 cm, tynk mineralny w systemie Baumit lub Kreisel,

Stolarka okienna

a) okna i drzwi balkonowe – stolarka okienna PVC biała, jednostronnie okleinowana folia imitująca drewno w kolorze naturalnym. Profil 5-cio komorowy. Nawiewniki higrosterowane. b) okna na parterze – jak wyżej, a także dla mieszkań na parterach przewiduje się wzmocnienie przez 4 antywyważeniowe punkty ryglowania, c) część okien w budynku to portfenetry - okna umożliwiające dobre doświetlenie wnętrza

Drzwi zewnętrzne

a) wejściowe do budynku – stalowe lub aluminiowe, samozamykacz, malowane proszkowo, b) wejściowe z wiatrołapu do holu – jw. dodatkowo wyposażone w elektrozaczep, malowane proszkowo, c) drzwi wejściowe do mieszkań – antywłamaniowa klasa C, samozamykacz ukryty w skrzydle, spełniające wymagania akustyczne RW>30dB, próg, wizjer i klamka, oznaczenie drzwi numerem.

Balkony

a) balkony, loggie – wykładane gresem mrozoodpornym, odwodnienie poprzez swobodny okap. Balustrady balkonowe – stal ocynkowana malowana proszkowo, szkło bezpieczne. b) balustrady stalowe – wewnętrzne na klatkach schodowych wykonane jako "tralkowe" ze stali malowanej proszkowo z pochwytem drewnianym, c) balustrady betonowe - wykańczane tynkiem elewacyjnym.

Ściany

a) kondygnacje podziemne – żelbetowe, b) kondygnacje naziemne - ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane silikat, pomiędzy fragmentami ścian żelbetowych. Silikaty to wyrób ekologiczny, nie emitujący żadnych szkodliwych związków, a pod względem promieniotwórczości naturalnej zaliczany do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych. Zapewnia również wysoką izolacyjność akustyczną, gwarantując ciszę wewnątrz pomieszczeń. Ściany z silikatów bardzo dobrze akumulują ciepło, umożliwiając zniwelowanie skutków szybkich zmian temperatury w zimie przy spadku, a latem przy wzroście temperatur na zewnątrz budynku. Jest to także materiał niepalny o najwyższej klasie reakcji na ogień A1.

Instalacje

a) instalacja wodno-kanalizacyjna i) zasilanie w wodę przez firmę Aquanet, ii) wodomierze wody ciepłej i zimnej, iii) bez białego montażu i innego osprzętu, iv) kanalizacja sanitarna – piony kanalizacyjne z rur niskoszumowych, v) wykonanie tylko głównego pionu wod-kan z montażem trójników pod przyszłe odejścia, bez podejść do punktów. b) instalacja centralnego ogrzewania: i) energia cieplna z firmy Dalkia S.A., ii) grzejniki, grzejniki łazienkowe firmy Zender iii) głowice termostatyczne grzejnikowe firmy Danfoss, c) instalacja elektryczna z osprzętem instalacyjnym (wyłączniki, gniazda) bez opraw oświetleniowych, d) instalacja telefoniczna, e) instalacja telewizji kablowej, f) instalacja domofonowa.

Wentylacja

– mechaniczna.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Różane?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Różane mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Ogrody Różane znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronisza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Różane znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Różane znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Ciekawskiej prof.Sówki Przedszkole Niepubliczne w odległości 190 m, Ciekawski Jeż O Zwierz Punkt Przedszkolny w odległości 190 m, Przedszkole Publiczne Maluch w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Różane składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Jagódka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Różane w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2017
Data aktualizacji: 18.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: