Ogrody Różane

- Lokale na sprzedaż lub wynajem!

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 5 050 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ogrody Różane dostępne są 3 oferty

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
U.01 141 m2Parter
713 818 zł5 050 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 9%
U.02b 33 m2Parter
175 718 zł5 250 zł/m²
U.04 114 m2Parter
629 694 zł5 528 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 4%

Osiedle Ogrody Różane usytuowane jest pomiędzy ulicami Jasna Rola a planowaną Nową Naramowicką i ostatecznie składać się z 3 etapów.
Nowoczesna architektura i jasne, funkcjonalne mieszkania to atuty tej inwestycji! Budynki wyposażone są w windy, a w podziemiu znajduje się hala parkingowa. Etap C Ogrodów Różanych to nowoczesny budynek, w którym znajdują się 4 klatki schodowe oraz 117 mieszkań o różnorodnych metrażach - od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych.

W ofercie sprzedaży są lokale użytkowe, wszystkie mieszkania zostały sprzedane.
Jedyne nowe lokale użytkowe bezpośrednio przy Rezerwacie Żurawiniec! Idealne miejsce na własny biznes, w 3 etapowym osiedlu.

Osiedle zaprojektowaliśmy tak, by wszystkim wygodę na każdym kroku - na terenie osiedla zaprojektowaliśmy zieleń z przewagą krzewów różanych, ławki, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci. Jest to również bardzo atrakcyjna lokalizacja, skąd można dojechać kilkoma liniami autobusowymi do centrum, a piechotą dojść do punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się oddziały banków, poczta, kościół oraz przedszkola i szkoły. Położony blisko Rezerwat Żurawiniec pozwoli odpocząć wśród naturalnej zieleni.

Modernistyczna architektura, prosta forma budynków, elegancka i ponadczasowa biel - to wszystko zapewnia osiedlu wyjątkowy charakter. Sprawia, że przebywanie tam stanie się prawdziwą przyjemnością, a funkcjonalne mieszkania dadzą Państwu prawdziwy komfort.

Inwestycja Ogrody Różane znajduje się na Naramowicach, ul. Jasna Rola (5,4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Ogrody Różane została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach posiadających 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Różane pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 33 do 141m2 w cenie od 5 050 zł/m2.

Deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali: cała inwestycja składa się z 117 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 282 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
a) układ płytowo-słupowy; stropy żelbetowe monolityczne lub filigran. W pełni spełniające wymagania ochrony przed hałasem i drganiami.
Elewacja:
– styropian grubość 15 cm, tynk mineralny w systemie Baumit lub Kreisel,
Stolarka okienna:
a) okna i drzwi balkonowe – stolarka okienna PVC biała, jednostronnie okleinowana folia imitująca drewno w kolorze naturalnym. Profil 5-cio komorowy. Nawiewniki higrosterowane.
b) okna na parterze – jak wyżej, a także dla mieszkań na parterach przewiduje się wzmocnienie przez 4 antywyważeniowe punkty ryglowania,
c) część okien w budynku to portfenetry - okna umożliwiające dobre doświetlenie wnętrza
Drzwi zewnętrzne:
a) wejściowe do budynku – stalowe lub aluminiowe, samozamykacz, malowane proszkowo,
b) wejściowe z wiatrołapu do holu – jw. dodatkowo wyposażone w elektrozaczep, malowane proszkowo,
c) drzwi wejściowe do mieszkań – antywłamaniowa klasa C, samozamykacz ukryty w skrzydle, spełniające wymagania akustyczne RW>30dB, próg, wizjer i klamka, oznaczenie drzwi numerem.
Balkony:
a) balkony, loggie – wykładane gresem mrozoodpornym, odwodnienie poprzez swobodny okap. Balustrady balkonowe – stal ocynkowana malowana proszkowo, szkło bezpieczne.
b) balustrady stalowe – wewnętrzne na klatkach schodowych wykonane jako "tralkowe" ze stali malowanej proszkowo z pochwytem drewnianym,
c) balustrady betonowe - wykańczane tynkiem elewacyjnym.
Ściany:
a) kondygnacje podziemne – żelbetowe,
b) kondygnacje naziemne - ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane silikat, pomiędzy fragmentami ścian żelbetowych. Silikaty to wyrób ekologiczny, nie emitujący żadnych szkodliwych związków, a pod względem promieniotwórczości naturalnej zaliczany do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych. Zapewnia również wysoką izolacyjność akustyczną, gwarantując ciszę wewnątrz pomieszczeń. Ściany z silikatów bardzo dobrze akumulują ciepło, umożliwiając zniwelowanie skutków szybkich zmian temperatury w zimie przy spadku, a latem przy wzroście temperatur na zewnątrz budynku. Jest to także materiał niepalny o najwyższej klasie reakcji na ogień A1.
Instalacje:
a) instalacja wodno-kanalizacyjna
i) zasilanie w wodę przez firmę Aquanet,
ii) wodomierze wody ciepłej i zimnej,
iii) bez białego montażu i innego osprzętu,
iv) kanalizacja sanitarna – piony kanalizacyjne z rur niskoszumowych,
v) wykonanie tylko głównego pionu wod-kan z montażem trójników pod przyszłe odejścia, bez podejść do punktów.
b) instalacja centralnego ogrzewania:
i) energia cieplna z firmy Dalkia S.A.,
ii) grzejniki, grzejniki łazienkowe firmy Zender
iii) głowice termostatyczne grzejnikowe firmy Danfoss,
c) instalacja elektryczna z osprzętem instalacyjnym (wyłączniki, gniazda) bez opraw
oświetleniowych,
d) instalacja telefoniczna,
e) instalacja telewizji kablowej,
f) instalacja domofonowa.
Wentylacja:
– mechaniczna.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych: od 33 do 141 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 175 718 do 713 818 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 050 do 5 528 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Różane

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy. W odległości 800 metrów od inwestycji Ogrody Różane znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Łużycka n/ż (1:LUCK21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Różane znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Małych Geniuszy Przedszkole Niepubliczne w odległości 200 m, Przedszkole Niepubliczne Maluchy w odległości 350 m, WESOŁE RYBKI w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Łużycka. Apteka., w odległości 550 m NARAMOWICKA. APTEKA. HOSER S., MGR FARM., w odległości 950 m APTEKA PIOTRA I PAWŁA SP.J..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Euronet w odległości 200 m, Bistro Kebab w odległości 250 m, Spaghetteria Naramowicka w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Klub Karate Tradycyjnego "Orzeł" w odległości 300 m, Siłownia Body Lab One w odległości 900 m, Oranje Sport Polska w odległości 1 350 m.

Data publikacji: 28 kwietnia 2017 09:05

Data aktualizacji: 25 marca 2019 15:21

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Konimpex-Invest

Konimpex-Invest

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Konimpex-Invest
  +48 61 ...
  +48 61 640 61 75

  Umów spotkanie

  Ogrody Różane

  adres biura sprzedaży

  ul. Hetmańska 27/1 60-251 Poznań

  Wybierz datę

  • środa

   26

   czerwca

  • czwartek

   27

   czerwca

  • piątek

   28

   czerwca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Konimpex-Invest

  Poznań: oferta z dofinansowaniem MdM wciąż dostępna

  Poznań: oferta z dofinansowaniem MdM wciąż dostępna

  Mieszkanie na celowniku

  Mieszkanie na celowniku