Ogrody Różane

Lokale wynajęte na sprzedaż!

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jasna Rola, oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Jasna Rola
Ceny od: 4 500 zł netto/m2
Ogrody Różane

11 zdjęć

Ogrody Różane
Ogrody Różane
Ogrody Różane
Ogrody Różane

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ogrody Różane dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Osiedle Ogrody Różane usytuowane jest pomiędzy ulicami Jasna Rola a planowaną Nową Naramowicką i ostatecznie składać się z 3 etapów.

Nowoczesna architektura i jasne, funkcjonalne mieszkania to atuty tej inwestycji! Budynki wyposażone są w windy, a w podziemiu znajduje się hala parkingowa. Etap C Ogrodów Różanych to nowoczesny budynek, w którym znajdują się 4 klatki schodowe oraz 117 mieszkań o różnorodnych metrażach - od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych.

W ofercie sprzedaży są lokale użytkowe, które mają najemców.

Jedyne nowe lokale użytkowe bezpośrednio przy Rezerwacie Żurawiniec! Idealne miejsce na własny biznes, w 3 etapowym osiedlu.

Osiedle zaprojektowaliśmy tak, by wszystkim wygodę na każdym kroku - na terenie osiedla zaprojektowaliśmy zieleń z przewagą krzewów różanych, ławki, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci. Jest to również bardzo atrakcyjna lokalizacja, skąd można dojechać kilkoma liniami autobusowymi do centrum, a piechotą dojść do punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się oddziały banków, poczta, kościół oraz przedszkola i szkoły. Położony blisko Rezerwat Żurawiniec pozwoli odpocząć wśród naturalnej zieleni.

Modernistyczna architektura, prosta forma budynków, elegancka i ponadczasowa biel - to wszystko zapewnia osiedlu wyjątkowy charakter. Sprawia, że przebywanie tam stanie się prawdziwą przyjemnością, a funkcjonalne mieszkania dadzą Państwu prawdziwy komfort.

Inwestycja Ogrody Różane znajduje się na Naramowicach, ul. Jasna Rola (5.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Ogrody Różane została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Różane w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 141 metrów kwadratowych, w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Konimpex-Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 117 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

a) układ płytowo-słupowy; stropy żelbetowe monolityczne lub filigran. W pełni spełniające wymagania ochrony przed hałasem i drganiami.

Elewacja

– styropian grubość 15 cm, tynk mineralny w systemie Baumit lub Kreisel,

Stolarka okienna

a) okna i drzwi balkonowe – stolarka okienna PVC biała, jednostronnie okleinowana folia imitująca drewno w kolorze naturalnym. Profil 5-cio komorowy. Nawiewniki higrosterowane. b) okna na parterze – jak wyżej, a także dla mieszkań na parterach przewiduje się wzmocnienie przez 4 antywyważeniowe punkty ryglowania, c) część okien w budynku to portfenetry - okna umożliwiające dobre doświetlenie wnętrza

Drzwi zewnętrzne

a) wejściowe do budynku – stalowe lub aluminiowe, samozamykacz, malowane proszkowo, b) wejściowe z wiatrołapu do holu – jw. dodatkowo wyposażone w elektrozaczep, malowane proszkowo, c) drzwi wejściowe do mieszkań – antywłamaniowa klasa C, samozamykacz ukryty w skrzydle, spełniające wymagania akustyczne RW>30dB, próg, wizjer i klamka, oznaczenie drzwi numerem.

Balkony

a) balkony, loggie – wykładane gresem mrozoodpornym, odwodnienie poprzez swobodny okap. Balustrady balkonowe – stal ocynkowana malowana proszkowo, szkło bezpieczne. b) balustrady stalowe – wewnętrzne na klatkach schodowych wykonane jako "tralkowe" ze stali malowanej proszkowo z pochwytem drewnianym, c) balustrady betonowe - wykańczane tynkiem elewacyjnym.

Ściany

a) kondygnacje podziemne – żelbetowe, b) kondygnacje naziemne - ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane silikat, pomiędzy fragmentami ścian żelbetowych. Silikaty to wyrób ekologiczny, nie emitujący żadnych szkodliwych związków, a pod względem promieniotwórczości naturalnej zaliczany do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych. Zapewnia również wysoką izolacyjność akustyczną, gwarantując ciszę wewnątrz pomieszczeń. Ściany z silikatów bardzo dobrze akumulują ciepło, umożliwiając zniwelowanie skutków szybkich zmian temperatury w zimie przy spadku, a latem przy wzroście temperatur na zewnątrz budynku. Jest to także materiał niepalny o najwyższej klasie reakcji na ogień A1.

Instalacje

a) instalacja wodno-kanalizacyjna i) zasilanie w wodę przez firmę Aquanet, ii) wodomierze wody ciepłej i zimnej, iii) bez białego montażu i innego osprzętu, iv) kanalizacja sanitarna – piony kanalizacyjne z rur niskoszumowych, v) wykonanie tylko głównego pionu wod-kan z montażem trójników pod przyszłe odejścia, bez podejść do punktów. b) instalacja centralnego ogrzewania: i) energia cieplna z firmy Dalkia S.A., ii) grzejniki, grzejniki łazienkowe firmy Zender iii) głowice termostatyczne grzejnikowe firmy Danfoss, c) instalacja elektryczna z osprzętem instalacyjnym (wyłączniki, gniazda) bez opraw oświetleniowych, d) instalacja telefoniczna, e) instalacja telewizji kablowej, f) instalacja domofonowa.

Wentylacja

– mechaniczna.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
141 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 636 075 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 500 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Różane mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Ogrody Różane znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronisza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Różane znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Ciekawskiej prof.Sówki Przedszkole Niepubliczne w odległości 190 m, Ciekawski Jeż O Zwierz Punkt Przedszkolny w odległości 190 m, Przedszkole Publiczne Maluch w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Różane składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Jagódka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Różane w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2017
Data aktualizacji: 26.01.2021
Konimpex-Invest logo

Konimpex-Invest

Karolina Norek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mostowa 23A/27, 61-854 Poznań (lokal usługowy na parterze , wejście od ul. Dowbora-Muśnickiego)

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: