Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Raszyn, powiat pruszkowski

9 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Pruszkowska
  4 kw. 2022
  Etap I – sprzedany/ oddany do użytkowania 2020Etap II – sprzedany/ zakończenie budowy - IV kwartał 2021Etap III – Rozpoczęcie budowy II kwartał 2021/ zakończenie budowy IV kwartał 2022Osiedle Pruszkowska to starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny o wysokim standardzie. Dzięki ergonomicznym wnętrzom, materiałom najwyższej jakości, a także wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, inwestycja jest idealną alternatywą dla rodzin marzących o domu blisko Warszawy położonym w zielonej i cichej okolicy. Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od od 360 do 617 m2. Inwestycja jest kilkuetapowa. Etap I ma już pozwolenie na użytkowanie. Etap II jest w realizacji, wszystkie domy w zabudowie bliźniaczej zostały sprzedane.Trwa przedsprzedaż III etapu!II etap - w ofercie dom wolnostojący: 136 mkw (Typ F)III etap - w ofercie domy w zabudowie bliźniaczej typu G, H oraz I o powierzchni 147-150 m2Nasz standard obejmuje panele fotowoltaiczne o mocy 2,8 kW, instalację do klimatyzacji, światłowód, ogrzewanie podłogowe na poziomie parteru, piec gazowy z zasobnikiem, kotłownia wykończona płytkami. Każdy dom jest ogrodzony i ma wyłożoną kostkę na podjeździe i na tarasie.

  Osiedle Pruszkowska

  od 7 959 zł/m2
  ul. Pruszkowska 65 , Raszyn, pruszkowski(0.8 km od Warszawy)
  Ferryman Development Sp. z o.o.

Nowe domy – Raszyn z ciekawymi inwestycjami

Przylegający do Warszawy Raszyn to niewielka miejscowość, w której nie brakuje jednak inwestycji mieszkaniowych. Ze względu na bliskość stolicy (do ścisłego centrum jest stąd zaledwie 15 km) wieś jest bardzo atrakcyjna dla jej mieszkańców. Czy w Raszynie powstają nowe domy? Jak wygląda tutejszy rynek i czy nieruchomości są drogie? Jak znaleźć najciekawsze oferty? Sprawdź!

Nowe domy w Raszynie – jak wygląda rynek pierwotny w tej miejscowości?

Raszyn to wieś „przyklejona” do Warszawy nieopodal lotniska im. Fryderyka Chopina. Graniczy bezpośrednio z dzielnicą Włochy i przebiega przez nią Aleja Krakowska, która jest bardzo ważną, wielopasmową arterią komunikacyjną aglomeracji. Nie dziwi więc fakt, że proces osiedlania się w Raszynie osób związanych ze stolicą rozpoczął się już dawno. Obecnie na niewielkim terenie miejscowości nie pozostało już zbyt dużo wolnych działek budowlanych, ale nadal są tu realizowane nowe inwestycje, przede wszystkim na obrzeżach.

W Raszynie dominuje typowa zabudowa podmiejska – są to przede wszystkim domy jednorodzinne, wille oraz kameralne budynki wielorodzinne o wysokości maksymalnie 2 lub 3 kondygnacji. Nie ma tu zbyt wielu wyższych budynków. Dlatego również w ramach inwestycji deweloperskich w Raszynie najczęściej powstają właśnie nowe domy – szczególnie w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Ile kosztują domy w Raszynie?

Domy w Raszynie są chętnie kupowane między innymi ze względu na koszty. Ekonomiczne budynki szeregowe i bliźniaki zapewniają dużą przestrzeń do życia przy relatywnie niskich cenach w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni. Niejednokrotnie można zamienić mieszkanie w Warszawie na nowy dom w Raszynie o niemal dwukrotnie większym metrażu. Nic więc dziwnego, że dla wielu osób perspektywa zamieszkania w tej miejscowości jest bardzo kusząca. W skali kraju Raszyn uznaje się jednak za dość drogi, przede wszystkim ze względu na wyjątkowo atrakcyjną lokalizację.

Nowe domy w Raszynie – gdzie szukać okazji?

Nowe inwestycje w Raszynie cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem, dlatego jeśli jesteś zainteresowany zakupem, warto stale śledzić ogłoszenia. Pomoże Ci w tym nasz portal! Znajdziesz tu informacje o wszystkich nowych domach powstających w tej miejscowości. Jeśli zależy Ci na oszczędnościach, najlepiej decydować się na zakup nieruchomości jak najszybciej. Pierwsi klienci danej inwestycji mogą bowiem czasami liczyć na atrakcyjne promocje lub bonusy. Zapewnia to również największy wybór lokali, które zazwyczaj bardzo szybko znikają z rynku.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Raszynie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Raszynie

W Raszynie dostępnych jest 9 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

W Raszynie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Raszynie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 138 do 150 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 1 197 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Raszynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: