Osiedle Granatowa Etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZIPIS

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Granatowa Etap III dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
16
3
52,11 m²
1
18
3
50,92 m²
1
19
3
57,45 m²
1
36
3
52,11 m²
3

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

OSIEDLE | GRANATOWAWĘGLIN,ul.Granatowa – lokalizacja w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Lublina. W okolicy ulicy Gęsiej, na przedłużeniu ulicy Berylowej powstaje nowo zaprojektowana ulica Granatowa. Dynamiczny rozwój tej części miasta stwarza mieszkańcom idealne warunki rozwoju ( nowo powstające szkoły i przedszkola), rekreacji( Stary Gaj, place zabaw, ścieżki spacerowo-rowerowe) oraz zaspokajania codziennych potrzeb (sklepy, centra handlowe, przychodnie etc.)MIESZKANIAOsiedle Granatowa zostało zaprojektowane z myślą stworzenia komfortowego miejsca dającego poczucie swobody i prywatności. Starannie dopracowane projekty mieszkań zapewniają najwyższą funkcjonalność. Duże przeszklenia sprawiają że wnętrza są jasne i pełne światła. Komfortowe loggie i przesuwne okna tarasowe stanowią unikatową cechę tej inwestycji.Osiedle składa się z trzech budynków mieszkalnych w których przewidziano mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchniach od 33m do 70m. Obiekt wyposażony w nowoczesne windy, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.Osiedle Granatowa cechuje:-największy wybór mieszkań trzypokojowych w poszukiwanych metrażach-51m²,55m² ,57m² ,59m²-maksymalne wykorzystanie powierzchni i komfort użytkowania-eleganckie wykończenie klatek- duże loggie i przeszklenia zapewniające miejsce wypoczynku i odpowiednie nasłonecznienie wnętrz- funkcjonalny rozkład mieszkań zapewniający swobodę w aranżacji wnętrz- nowoczesne materiały- kompozytowe deski tarasowe, przesuwne drzwi balkonowe, szklane balustrady, gabiony oddzielające w ogródkach

Inwestycja Osiedle Granatowa Etap III znajduje się w Lublinie, ul. Granatowa (6.5 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera ZIPIS.

Inwestycja Osiedle Granatowa Etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Granatowa Etap III pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 51 do 57 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 57 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZIPIS przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 51 do 57 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Granatowa Etap III

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Granatowa Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Granatowa Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 5583 - Gęsia 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Granatowa Etap III znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny LEON w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne ABC w odległości 370 m, Przedszkole Niepubliczne Koralik w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Granatowa Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: IMAMED w odległości 140 m, Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Granatowa Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Selgros, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 01.04.2020

Data aktualizacji: 19.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie