Osiedle Imperia etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Yuva Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Imperia etap II dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
71
2
42,59 m²
7
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
23
3
65,37 m²
3
57
3
59,75 m²
6
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
58
3
65,46 m²
6
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
75
3
58,8 m²
8
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
83
3
58,77 m²
9
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
89
3
64,71 m²
9
97
3
64,8 m²
10
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
107
4
84,27 m²
12
109
4
79,59 m²
12

Opis Inwestycji

„Imperia” to nowoczesne osiedle mieszkaniowe usytuowane przy ul. Staszica w Pruszkowie.Ten starannie zaprojektowany zespół budynków jest doskonałą propozycją dla osób ceniących jakość i funkcjonalność architektury.Stonowana kolorystycznie, zewnętrzna elewacja budynku zawierająca elementy kamienia naturalnego podkreśla zamysł projektantów - uniwersalność i nowoczesność architektury.Garaż podziemny pod budynkami zapewnia zminimalizowanie ruchu kołowego na terenie osiedla. Stąd do wybranego mieszkania zawiozą Państwa cichobieżne windy.Na parterze budynku usytuowaliśmy lokale usługowe - tu powstaną sklepiki, kawiarnie i drobne usługi, podnoszące komfort życia przyszłych mieszkańców.„Imperia” to przede wszystkim ustawne mieszkania.Widne kuchnie, ustawne pokoje, słoneczne balkony to wszystko odnajdziecie w naszym projekcie!Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość łączenia mieszkań oraz dokonywania drobnych zmian lokatorskich*, dopasowujących mieszkanie do Państwa indywidualnych potrzeb.Wszystkie mieszkania zaopatrzone są w domofony, a wjazd do garażu podziemnego sterowany jest automatycznie.Yuva Development jest grupą utworzoną przez trzech tureckich udziałowców: Nurol Holding, Mesa Group, Reform Company.Wszyscy trzej udziałowcy mają olbrzymie doświadczenie w branży deweloperskiej zarówno w Turcji, jak i w Polsce, gdzie wybudowali m.in. Blue City, Milenium Plaza, Maximus.Najnowszą i zakończoną inwestycją grupy jest projekt mieszkaniowy Marigold Garden, wybudowany na warszawskiej Ochocie.„Włożyliśmy wiele wysiłku i doświadczenia, aby ten projekt był najwyższej klasy i sprostał oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dziś wiemy, że sprostaliśmy temu zadaniu”- mówi Nazim Albayrak, Dyrektor Generalny Yuva Ochota sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Imperia etap II znajduje się w Pruszkowie, ul. Staszica (5.4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yuva Development.

Inwestycja Osiedle Imperia etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Imperia etap II pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 43 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 65 m2 (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 84 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yuva Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Imperia etap II

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Imperia etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Urząd Skarbowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Imperia etap II znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa AZYMUT w odległości 50m, Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej I Turystyki w odległości 100m, Przedszkole Miejskie nr 15 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Gabinet lekarski medycyny pracy, w odległości 250 m znajduje się Poradnia psychologiczno - pedagogiczna, w odległości 250 m znajduje się AnnaMed.pl.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się Biblioteka, w odległości 950 m znajduje się Biblioteka Publiczna Powiatowa i Miejska im. H. Sienkiewicza. Filia nr 2, w odległości 1300 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Centrum Rekreacji I Pływania, w odległości 750 m znajduje się VESPER Ogrody, w odległości 950 m znajduje się La Mosca. Fitness Centre.

Data publikacji: 08.08.2018

Data aktualizacji: 19.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie