Osiedle Imperia etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuva Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Imperia III(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Staszica (5.4 km od Warszawy)
  Osiedle Imperia III
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 31 - 87 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yuva Development
 • Willa Akacja(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Akacjowa 8 (5.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 599/m2
  Willa Akacja
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 49 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Soffia Development
 • Klonowa Willa(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Ignacego Daszyńskiego 21 (4.7 km od Warszawy)
  Klonowa Willa
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 41 - 55 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Freedom Nieruchomości

Opis Inwestycji

„Imperia” to nowoczesne osiedle mieszkaniowe usytuowane przy ul. Staszica w Pruszkowie.Ten starannie zaprojektowany zespół budynków jest doskonałą propozycją dla osób ceniących jakość i funkcjonalność architektury.Stonowana kolorystycznie, zewnętrzna elewacja budynku zawierająca elementy kamienia naturalnego podkreśla zamysł projektantów - uniwersalność i nowoczesność architektury.Garaż podziemny pod budynkami zapewnia zminimalizowanie ruchu kołowego na terenie osiedla. Stąd do wybranego mieszkania zawiozą Państwa cichobieżne windy.Na parterze budynku usytuowaliśmy lokale usługowe - tu powstaną sklepiki, kawiarnie i drobne usługi, podnoszące komfort życia przyszłych mieszkańców.„Imperia” to przede wszystkim ustawne mieszkania.Widne kuchnie, ustawne pokoje, słoneczne balkony to wszystko odnajdziecie w naszym projekcie!Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość łączenia mieszkań oraz dokonywania drobnych zmian lokatorskich*, dopasowujących mieszkanie do Państwa indywidualnych potrzeb.Wszystkie mieszkania zaopatrzone są w domofony, a wjazd do garażu podziemnego sterowany jest automatycznie.Yuva Development jest grupą utworzoną przez trzech tureckich udziałowców: Nurol Holding, Mesa Group, Reform Company.Wszyscy trzej udziałowcy mają olbrzymie doświadczenie w branży deweloperskiej zarówno w Turcji, jak i w Polsce, gdzie wybudowali m.in. Blue City, Milenium Plaza, Maximus.Najnowszą i zakończoną inwestycją grupy jest projekt mieszkaniowy Marigold Garden, wybudowany na warszawskiej Ochocie.„Włożyliśmy wiele wysiłku i doświadczenia, aby ten projekt był najwyższej klasy i sprostał oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dziś wiemy, że sprostaliśmy temu zadaniu”- mówi Nazim Albayrak, Dyrektor Generalny Yuva Ochota sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Imperia etap II znajduje się w Pruszkowie, ul. Staszica (5.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Yuva Development.

Inwestycja Osiedle Imperia etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Imperia etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 84 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yuva Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Imperia etap II

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Imperia etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Imperia etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Skarbowy 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Imperia etap II znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu "Przylądek" w odległości 150 m, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w odległości 250 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Imperia etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 460 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Imperia etap II w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.08.2018

Data aktualizacji: 06.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie