Strefa Wilanów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYareal Polska Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 284 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Królewskie(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Królewskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 34 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Robyg S.A.
 • AR4 City Residence(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4 (9.4 km od centrum Warszawy)
  AR4 City Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 93
  Powierzchnia: 29 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Ogrody Wilanów(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa (7.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 000 brutto/m2
  Ogrody Wilanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 57 - 128 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Strefa Wilanów

Osiedle Strefa Wilanów usytuowane jest u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka.To miejsce przytulne i ciche, a zarazem doskonale położone, bo w sercu dzielnicy przy jednej z najważniejszych ulic, tuż obok widokowej Osi Królewskiej.Osiedle Strefa Wilanów to dziewięć kameralnych czteropiętrowych budynków, w sumie blisko 300 mieszkań. W garażu podziemnym przewidziano 450 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Części wspólne są przestronne, wygodne i dobrze doświetlone. Na terenie osiedla zaplanowano także stojaki dla rowerów. Część lokali na parterze przeznaczono na sklepy i lokale usługowe.Strefa Wilanów zapewni komfort, bezpieczeństwo, spokój, zaspokoi także potrzeby swoich mieszkańców. Optymalne zagospodarowanie terenu, niska zabudowa, nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowany teren osiedla stworzą przyjazne środowisko.Strefa Wilanów to głęboko przemyślany projekt. Tu jesteś u siebie. W otoczeniu przyjaznej i funkcjonalnej architektury, blisko ludzi, wielkomiejskich atrakcji, ale i natury. Cała Strefa Wilanów, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania. Jest to jedyne osiedle w Wilanowie certyfikowane w systemie BREEAM.

Inwestycja Strefa Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Kieślowskiego (8.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Strefa Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 281 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Strefa Wilanów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 74 do 86 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (450 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 281 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (450 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Strefa Wilanów

Wzdłuż ulicy Klimczaka znajdują się są liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W sąsiedztwie Strefy Wilanów znajduje się plac miejski, przy którym funkcjonują popularne obiekty m.in. boisko do gier zespołowych, ścianka wspinaczkowa do boulderingu, strefa street workout oraz trampoliny dla dzieci. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się również doskonale wyposażony plac zabaw dla psów, całoroczna siłownia miejska pod gołym niebem, a także mierząca ponad 1 km trasa do biegania, pokryta specjalną nawierzchnią amortyzującą. Mieszkańcy Miasteczka Wilanów korzystać mogą z dwóch efektownych fontann na nowopowstałych placach miejskich, które od wiosny do późnej jesieni zapełniają się spacerowiczami i – w szczególności - rodzinami z małymi dziećmi. Położony w okolicy słynny pałac królewski wzniesiony dla Jana III Sobieskiego i jego piękne parki nad jeziorem, pozwalają ukoić zmysły i oderwać się od zgiełku miasta.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strefa Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Strefa Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanów 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Wilanów znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 240 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 240 m, Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Strefa Wilanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska dla Dzieci w odległości 110 m, Medicover w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Strefa Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 400 m znajduje się Prodotti Tipici Siciliani.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Wilanów w odległości 130 m znajduje się Artis, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.11.2017

Data aktualizacji: 01.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie