Strefa Wilanów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 274 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

B8 nowy wymiar mieszkania (673 m dalej)

Inwestycja B8 nowy wymiar mieszkania znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Teodorowicza (9,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja B8 nowy wymiar mieszkania jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 130 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 139 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Teodorowicza (9,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

B8 nowy wymiar mieszkania
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 125
 • Powierzchnia: 29 - 139 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Zora 2 (707 m dalej)

Inwestycja Zora 2 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, al. Rzeczypospolitej (9,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera White Stone Development Sp.z o.o.. Inwestycja Zora 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 138 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 70 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Zora 2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 70 - 78 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
White Stone Development Sp.z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Ogrody Wilanów (1,1 km dalej)

Inwestycja Ogrody Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Zdrowa (7,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Ogrody Wilanów jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 71 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 119 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa (7,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Ogrody Wilanów
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 16
 • Powierzchnia: 34 - 119 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria
Strefa Wilanów

Osiedle Strefa Wilanów usytuowane jest u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka.
To miejsce przytulne i ciche, a zarazem doskonale położone, bo w sercu dzielnicy przy jednej z najważniejszych ulic, tuż obok widokowej Osi Królewskiej.

Osiedle Strefa Wilanów to dziewięć kameralnych czteropiętrowych budynków, w sumie blisko 300 mieszkań. W garażu podziemnym przewidziano 450 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Części wspólne są przestronne, wygodne i dobrze doświetlone. Na terenie osiedla zaplanowano także stojaki dla rowerów. Część lokali na parterze przeznaczono na sklepy i lokale usługowe.

Strefa Wilanów zapewni komfort, bezpieczeństwo, spokój, zaspokoi także potrzeby swoich mieszkańców. Optymalne zagospodarowanie terenu, niska zabudowa, nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowany teren osiedla stworzą przyjazne środowisko.

Strefa Wilanów to głęboko przemyślany projekt. Tu jesteś u siebie. W otoczeniu przyjaznej i funkcjonalnej architektury, blisko ludzi, wielkomiejskich atrakcji, ale i natury. Cała Strefa Wilanów, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania. Jest to jedyne osiedle w Wilanowie certyfikowane w systemie BREEAM.

Inwestycja Strefa Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Kieślowskiego (8,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Strefa Wilanów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 281 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Strefa Wilanów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 74 do 86 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (450 miejsc).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 281 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (450 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Strefa Wilanów

Wzdłuż ulicy Klimczaka znajdują się są liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W sąsiedztwie Strefy Wilanów znajduje się plac miejski, przy którym funkcjonują popularne obiekty m.in. boisko do gier zespołowych, ścianka wspinaczkowa do boulderingu, strefa street workout oraz trampoliny dla dzieci. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się również doskonale wyposażony plac zabaw dla psów, całoroczna siłownia miejska pod gołym niebem, a także mierząca ponad 1 km trasa do biegania, pokryta specjalną nawierzchnią amortyzującą.

Mieszkańcy Miasteczka Wilanów korzystać mogą z dwóch efektownych fontann na nowopowstałych placach miejskich, które od wiosny do późnej jesieni zapełniają się spacerowiczami i – w szczególności - rodzinami z małymi dziećmi. Położony w okolicy słynny pałac królewski wzniesiony dla Jana III Sobieskiego i jego piękne parki nad jeziorem, pozwalają ukoić zmysły i oderwać się od zgiełku miasta.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna. W odległości 300 metrów od inwestycji Strefa Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: WILANÓW 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Wilanów znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Baby English Academy w odległości 150 m, Szkoła Tańca i Baletu "Anna" w odległości 500 m, Uczniowski Klub Boksu Modliszki [Kung Fu Styl Modliszki] w odległości 650 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Prestigemed, w odległości 250 m NIEWADA CLINIC Implantologia i Stomatologia Estetyczna, w odległości 250 m XO Dental Clinic Sp z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Wnętrza Wilanów w odległości 100 m, Interior meble kuchenne w odległości 100 m, Crazy Butcher & Wine w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Adriatic w odległości 150 m, Bliss Spa Wilanów w odległości 200 m, Plac Miejski w Wilanowie w odległości 250 m.

Data publikacji: 30 listopada 2017 10:15

Data aktualizacji: 01 grudnia 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z Yareal Polska Sp. z o. o.

Yareal wybuduje 400 mieszkań na warszawskim Gocławiu

Yareal wybuduje 400 mieszkań na warszawskim Gocławiu

Nowa inwestycja mieszkaniowa Yareal Polska na warszawskiej Saskiej Kępie

Nowa inwestycja mieszkaniowa Yareal Polska na warszawskiej Saskiej Kępie

Rozpoczęła się budowa inwestycji „Brylowska 2” na warszawskiej Woli

Rozpoczęła się budowa inwestycji „Brylowska 2” na warszawskiej Woli

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Yareal Polska Sp. z o. o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Strefa Wilanów

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie