Rezydencja Łazienki Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 29 Listopada, oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Warszawa, Śródmieście, Ujazdów, ul. 29 Listopada

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 32 oferty w najbliższej okolicy!

Rezydencja Łazienki Park

11 zdjęć

Rezydencja Łazienki Park
Rezydencja Łazienki Park
Rezydencja Łazienki Park
Rezydencja Łazienki Park

Najbliższe inwestycje

 • Górnośląska 6
  Pod wynajem

  Volumetric Polska Sp. z o.o.

 • Apartamenty Dolny Mokotów

  Dom Development S.A.

 • La Scala

  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rezydencja Łazienki Park logo

Rezydencja Łazienki Park to inwestycja unikatowa. Położona w części Śródmieścia o królewskim rodowodzie. W miejscu z wielką historią i wspaniałymi zabytkami. W sąsiedztwie jednego z najwspanialszych kompleksów parkowych Europy – Łazienek Królewskich.

Budynek Rezydencji Łazienki Park to budynek pięciokondygnacyjny. Rezydencja mieści 64 apartamenty o powierzchni od 32 m2 do 182 m2. Na najwyższej kondygnacji znajdują się przestronne penthouse'y z rozległymi tarasami. Pozostałe apartamenty wyposażono w balkony lub loggie. Lokale parterowe połączone są z prywatnymi ogródkami.

Budynek posiada dwie klatki schodowe, lobby recepcyjne przy wejściu oraz garaż podziemny na 95 miejsc. Do dyspozycji mieszkańców są komórki do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenie na rowery. Na parterze przygotowano strefę fitness i relaksu. Przestrzeń przystosowana jest do treningów i wyposażona w szereg przyrządów sportowych. W jej skład wchodzi ponadto sauna, pomieszczenie prysznicowe oraz taras z leżakami.

Inwestycja Rezydencja Łazienki Park znajduje się na Ujazdowie, ul. 29 Listopada (2.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Inwestycja Rezydencja Łazienki Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Łazienki Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiadafalse
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc).
Udogodnienia:
recepcja, sauna, winda, sala fitness
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Łazienki Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Rezydencja Łazienki Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwoleżerów 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Łazienki Park znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School w odległości 140 m, Przedszkole Nr 42 w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne "Zielony Latawiec" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Łazienki Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Woli i Śródmieścia w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Łazienki Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Sklep Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Łazienki Park w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 31.10.2018
Data aktualizacji: 01.07.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: