Kępa Leśnicka II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Malownicze Złotniki - etap II(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Marszowice, ul. Zakopiańska (12.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 157/m2
  Malownicze Złotniki - etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 159 m2
  Liczba pokoi: 5
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Malownicze Domy(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Marszowice, ul. Wereszyckiego 14 (12.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 349 brutto/m2
  Osiedle Malownicze Domy
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 161 m2
  Liczba pokoi: 5
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Kępa Leśnicka to osiedle domów w zabudowie jednorodzinnej u zbiegu ulic Mokrzańskiej i Dolnobrzeskiej. Zlokalizowane jest w północnej części Leśnicy, nieopodal Lasu Mokrzańskiego, największego kompleksu leśnego w granicach administracyjnych Wrocławia. To tereny sprzyjające rekreacji i aktywnemu odpoczynkowi, do których zachęcają szlaki rowerowe i piesze. Dobrym miejscem dla rodzinnych spacerów jest również leżący w sąsiedztwie Park Leśnicki pełen pomników przyrody i placów zabaw dla dzieci.Osiedle zaprojektowano z myślą o mieszkańcach ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia. Lokale mają dwie kondygnacje. Powierzchnia całkowita to ok. 130 m2. Każdy dom posiada ogródek. Domy wyposażone są w piece.

Inwestycja Kępa Leśnicka II znajduje się na Leśnicy, ul. Mokrzańska (13.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o..

Inwestycja Kępa Leśnicka II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 15 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Kępa Leśnicka II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 128 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kępa Leśnicka II

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kępa Leśnicka II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kępa Leśnicka II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dolnobrzeska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Leśnicka II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole ,,Smerfowa Załoga" w odległości 310 m, Punkt Przedskolny Latawiec w odległości 410 m, Szkoła Podstawowa Nr 51 w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kępa Leśnicka II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Leśnicka II w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.03.2018

Data aktualizacji: 23.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie