Osiedle Kaskada

Mieszkania na sprzedaż ul. Reformancka, oferowane bezpośrednio przez WLW Development

wielicki, Wieliczka, ul. Reformancka
Ceny od: 5 500 zł/m2
Osiedle Kaskada

24 zdjęcia

Osiedle Kaskada
Osiedle Kaskada
Osiedle Kaskada
Osiedle Kaskada

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kaskada dostępnych jest 14 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle Kaskada przy ul. Reformackiej w Wieliczce to kameralny zespół 38 budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Prezentowana przez nas inwestycja obejmuje 76 niezwykle komfortowych mieszkań o powierzchni 61 oraz 74 m². W każdym z nich znajdować się będzie od 3 do 4 pokoi. Istnieje także możliwość zakupu całości w postaci domu szeregowego (152,52 m²). Do lokali osadzonych na parterze przynależeć będą ogródki, zaś na piętrze – balkon oraz taras dostępny z poddasza.

Osiedle zamknięte dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i tak już spokojnej okolicy. Bliskość centrum miasta (1,3 km) sprzyja codziennym wycieczkom, zaś bliskość Krakowa (2,3 km) umożliwia weekendowe wyjazdy na większe zakupy. Dogodna lokalizacja kolejki aglomeracyjnej Park&Ride – 850 m (19 min – centrum Krakowa, 43 min lotnisko Balice) umożliwia komfortowe funkcjonowanie bez konieczności posiadania własnego środka transportu.

Inwestycja w Wieliczce powstaje w 3 etapach – zakończenie pierwszego planowane jest w IV kwartale 2018 roku.

Inwestycja Osiedle Kaskada znajduje się w Wieliczce, ul. Reformancka (1 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera WLW Development.

Inwestycja Osiedle Kaskada jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kaskada pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 61 do 90 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 m2 w cenie od 395 200 zł (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 90 m2 w cenie od 496 350 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WLW Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 38 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 61 do 90 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 395 200 do 496 350 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 500 do 6 649 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kaskada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Osiedle Kaskada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kaskada znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne Dziecięce Fantazje w odległości 180 m, Niepubliczny Specjalistyczny Punkt Przedszkolny "Teraz My" w odległości 360 m, Przedszkole Niepubliczne Narnia w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kaskada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kaskada w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.03.2017
Data aktualizacji: 14.05.2021
WLW Development logo

WLW Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Grottgera 30 32-020 Wieliczka
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: