Osiedle Kaskada

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWLW Development

Ceny od: 5 050 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kaskada dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3L2
4
83,79 m²
1
423 140 zł5 050 zł/m²
12LB
4
82,01 m²
1
414 151 zł5 050 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Kaskada przy ul. Reformackiej w Wieliczce to kameralny zespół 38 budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Prezentowana przez nas inwestycja obejmuje 76 niezwykle komfortowych mieszkań o powierzchni 61 oraz 74 m². W każdym z nich znajdować się będzie od 3 do 4 pokoi. Istnieje także możliwość zakupu całości w postaci domu szeregowego (152,52 m²). Do lokali osadzonych na parterze przynależeć będą ogródki, zaś na piętrze – balkon oraz taras dostępny z poddasza.Osiedle zamknięte dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i tak już spokojnej okolicy. Bliskość centrum miasta (1,3 km) sprzyja codziennym wycieczkom, zaś bliskość Krakowa (2,3 km) umożliwia weekendowe wyjazdy na większe zakupy. Dogodna lokalizacja kolejki aglomeracyjnej Park&Ride – 850 m (19 min – centrum Krakowa, 43 min lotnisko Balice) umożliwia komfortowe funkcjonowanie bez konieczności posiadania własnego środka transportu.Inwestycja w Wieliczce powstaje w 3 etapach – zakończenie pierwszego planowane jest w IV kwartale 2018 roku.

Inwestycja Osiedle Kaskada znajduje się w Wieliczce, ul. Reformancka (1 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera WLW Development.

Inwestycja Osiedle Kaskada została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kaskada pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 82 do 84 metrów kwadratowych w cenie od 5 050 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 do 84 m2 w cenie od 414 151 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WLW Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 38 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 82 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 414 151 do 423 140 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 050 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kaskada

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kaskada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Osiedle Kaskada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kaskada znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne Dziecięce Fantazje w odległości 180 m, Niepubliczny Specjalistyczny Punkt Przedszkolny "Teraz My" w odległości 360 m, Przedszkole Niepubliczne Narnia w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kaskada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kaskada w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.03.2017

Data aktualizacji: 06.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie