Witolda Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWitolda Park

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1146 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielone Tarasy(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. św. Rocha (3.5 km od centrum Rzeszowa)
  Zielone Tarasy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 76 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Wikana S.A.
 • Szereg Jana(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Olbrachta 64 (3.7 km od centrum Rzeszowa)
  Szereg Jana
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 65 - 73 m2
  Liczba pokoi: 3
  IBR Development
 • Nowoczesne Pobitno(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Małopolska (2.2 km od centrum Rzeszowa)
  Nowoczesne Pobitno
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 65 - 95 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Oryginalny i ekskluzywny projekt architektoniczny. Harmonijny projekt 3 budynków mieszkalnych wraz z dostępnym garażem podziemnym, miejscami postojowymi na zewnątrz. Ciekawe układy mieszkań w metrażach od 24 do 86m2 z przestronnymi tarasami. Dodatkowo komórki lokatorskie.Aktualnie rozpoczęła się budowa jednego z budynków o łącznej ilości 68 lokali mieszkalnych. Budynek liczył będzie 11 pięter.Nowoczesny i przemyślany układ lokali sprawi, że aranżacja Twojego nowego mieszkania będzie samą przyjemnością. Do wyboru szeroki wachlarz mieszkań od 1 do 4-pokojowych.Ogrzewanie centralne z sieci miejskiej dodatkowo z zastosowaniem logotermy.Całość inwestycji na zewnątrz jak również w garażach podziemnych będzie monitorowana.Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim – szczegóły w biurze.

Inwestycja Witolda Park znajduje się w Rzeszowie, ul. Witolda (2.8 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Witolda Park.

Inwestycja Witolda Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Witolda Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Witolda Park przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Witolda Park

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Witolda Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Witolda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Witolda seminarium 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Witolda Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ośrodek Edukacji Nauczycili Instytutu Teologiczno-Pastoralnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie w odległości 200 m, Parafialne Przedszkole Niepubliczne im. Św. Rocha w Rzeszowie w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Witolda Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicatpahia (1) w odległości 310 m, Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w odległości 330 m, Szpital Wojewódzki Nr 2 w odległości 750 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Witolda Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Centrum Smak, w odległości 460 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Witolda Park w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.12.2017

Data aktualizacji: 21.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie