Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Witolda Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Witolda, oferowane bezpośrednio przez

Witolda Park

Rzeszów, ul. Witolda

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 729 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Witolda ParkWitolda Park

6 zdjęć

Witolda Park
Witolda Park
Witolda Park
Witolda Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oryginalny i ekskluzywny projekt architektoniczny. Harmonijny projekt 3 budynków mieszkalnych wraz z dostępnym garażem podziemnym, miejscami postojowymi na zewnątrz. Ciekawe układy mieszkań w metrażach od 24 do 86m2 z przestronnymi tarasami. Dodatkowo komórki lokatorskie.

Aktualnie rozpoczęła się budowa jednego z budynków o łącznej ilości 68 lokali mieszkalnych. Budynek liczył będzie 11 pięter.

Nowoczesny i przemyślany układ lokali sprawi, że aranżacja Twojego nowego mieszkania będzie samą przyjemnością. Do wyboru szeroki wachlarz mieszkań od 1 do 4-pokojowych.

Ogrzewanie centralne z sieci miejskiej dodatkowo z zastosowaniem logotermy.

Całość inwestycji na zewnątrz jak również w garażach podziemnych będzie monitorowana.

Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim – szczegóły w biurze.

Inwestycja Witolda Park znajduje się w Rzeszowie, ul. Witolda (2.8 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Witolda Park.

Inwestycja Witolda Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Witolda Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Witolda Park przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Witolda Park?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Witolda Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2925 metrów od inwestycji Witolda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Witolda Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Witolda Park znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Teologiczno-Pastoralny w odległości 109 m, Przedszkole Publiczne Świętego Józefa w odległości 195 m, Parafialne Przedszkole Niepubliczne w odległości 403 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Witolda Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w odległości 170 m, Budynek D w odległości 180 m, Budynek B w odległości 234 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Witolda Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 38 m znajduje się Biedronka, w odległości 319 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 449 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Witolda Park w odległości 238 m znajduje się boisko / kort, w odległości 245 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.12.2017
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023