Osiedle Centrum Park etap I

Oferta archiwalna

Radzymin, ul. Falandysza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Centrum Park etap I

5 zdjęć

Osiedle Centrum Park etap I
Osiedle Centrum Park etap I
Osiedle Centrum Park etap I
Osiedle Centrum Park etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 6150 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

INFORMACJE O OSIEDLU CENTRUM PARK ETAP I 1. Bardzo dobra lokalizacja, centrum Radzymina, ul. Falandysza 2. Osiedle ogrodzone 3. Budynki 3-piętrowe z windami 4. Balkony i ogródki w cenie mieszkania 5. Miejsca parkingowe naziemne w cenie 6.150 zł brutto 6. Garaże podziemne w cenie 19.680 zł brutto 7. Garaże podziemne z boksami w cenie od 24.000 do 33.000 zł brutto 8. Dodatkowo możliwość zakupu komórki lokatorskiej, cena w zależności od metrażu, 1 m² = 3.075 zł brutto/m² (metraże od 2 m² do 3 m²) 9. Metraż mieszkań w m²:    * 39,5 – 48, 2-pokojowe z aneksem kuchennym    * 53,           2-pokojowe z oddzielną kuchnią    * 50 – 57     3-pokojowe z aneksem kuchennym    * 66 – 76     3 -pokojowe z oddzielną kuchnią    * 92            4 – pokojowe z aneksem kuchennym 10. Możliwość płatności w ratach, umowa przedwstępna umowa gwarantuje cenę 11. Stan mieszkania tzw. “developerski”: drzwi zew. antywłamaniowe, okna plastikowe, tynki gipsowe, kaloryfery, parapety, na podłodze szlichta (podłoga do wykończenia indywidualnego), w każdym mieszkaniu w łazience zamontowany piecyk dwufunkcyjny gazowy z zamkniętą komorą spalania (ogrzewa mieszkanie, ogrzewa wodę), łazienka bez białego montażu. 12. Termin realizacji wrzesień 2012 roku 13. Czynsz ok. 4.80zł/ m², w skład czynszu wchodzi:      * Konserwacja techniczna      * Energia elektryczna dla części wspólnej nieruchomości      * Woda i ścieki dla części wspólnej nieruchomości      * Utrzymanie porządku i czystości      * Koszty administracji      * Wywóz nieczystości      * Konserwacja wind      * Konserwacja domofonów i instalacji RTV-SAT      * Okresowe (od maja do października) koszenie trawników i pielęgnacja terenów zieleni      * Obsługa księgowo-finansowa      * Obsługa bankowa      * Windykacja

Inwestycja Osiedle Centrum Park etap I znajduje się w Radzyminie, ul. Falandysza (8.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Willa Developer Sp. j.

Inwestycja Osiedle Centrum Park etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Centrum Park etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Willa Developer Sp. j przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Centrum Park etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ks. Czartoryskiej 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Centrum Park etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych w odległości 230 m, Szkoła Policealna w odległości 230 m, Technikum Zawodowe w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Centrum Park etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Panorama, w odległości 230 m znajduje się Tesco, w odległości 380 m znajduje się Panorama.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Radzyminie

Oferty w Radzyminie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: