Osiedle Centrum Park etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Falandysza, oferowane bezpośrednio przez Willa Developer Sp. j

wołomiński, Radzymin, ul. Falandysza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Centrum Park etap I

5 zdjęć

Osiedle Centrum Park etap I
Osiedle Centrum Park etap I
Osiedle Centrum Park etap I
Osiedle Centrum Park etap I

Najbliższe inwestycje

  • Zielona Aleja II
    od: 4 825 zł/m2

    Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna

Opis Inwestycji

INFORMACJE O OSIEDLU CENTRUM PARK ETAP I 1. Bardzo dobra lokalizacja, centrum Radzymina, ul. Falandysza 2. Osiedle ogrodzone 3. Budynki 3-piętrowe z windami 4. Balkony i ogródki w cenie mieszkania 5. Miejsca parkingowe naziemne w cenie 6.150 zł brutto 6. Garaże podziemne w cenie 19.680 zł brutto 7. Garaże podziemne z boksami w cenie od 24.000 do 33.000 zł brutto 8. Dodatkowo możliwość zakupu komórki lokatorskiej, cena w zależności od metrażu, 1 m² = 3.075 zł brutto/m² (metraże od 2 m² do 3 m²) 9. Metraż mieszkań w m²:    * 39,5 – 48, 2-pokojowe z aneksem kuchennym    * 53,           2-pokojowe z oddzielną kuchnią    * 50 – 57     3-pokojowe z aneksem kuchennym    * 66 – 76     3 -pokojowe z oddzielną kuchnią    * 92            4 – pokojowe z aneksem kuchennym 10. Możliwość płatności w ratach, umowa przedwstępna umowa gwarantuje cenę 11. Stan mieszkania tzw. “developerski”: drzwi zew. antywłamaniowe, okna plastikowe, tynki gipsowe, kaloryfery, parapety, na podłodze szlichta (podłoga do wykończenia indywidualnego), w każdym mieszkaniu w łazience zamontowany piecyk dwufunkcyjny gazowy z zamkniętą komorą spalania (ogrzewa mieszkanie, ogrzewa wodę), łazienka bez białego montażu. 12. Termin realizacji wrzesień 2012 roku 13. Czynsz ok. 4.80zł/ m², w skład czynszu wchodzi:      * Konserwacja techniczna      * Energia elektryczna dla części wspólnej nieruchomości      * Woda i ścieki dla części wspólnej nieruchomości      * Utrzymanie porządku i czystości      * Koszty administracji      * Wywóz nieczystości      * Konserwacja wind      * Konserwacja domofonów i instalacji RTV-SAT      * Okresowe (od maja do października) koszenie trawników i pielęgnacja terenów zieleni      * Obsługa księgowo-finansowa      * Obsługa bankowa      * Windykacja

Inwestycja Osiedle Centrum Park etap I znajduje się w Radzyminie, ul. Falandysza (8.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Willa Developer Sp. j.

Inwestycja Osiedle Centrum Park etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Centrum Park etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Willa Developer Sp. j przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 6150 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Centrum Park etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ks. Czartoryskiej 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych w odległości 230 m, Szkoła Policealna w odległości 230 m, Technikum Zawodowe w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Centrum Park etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Panorama, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: