Osiedle Centrum Park etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWilla Developer Sp. j

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 158 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielona Aleja(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Korczaka (9.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 277 brutto/m2
  Zielona Aleja
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 90 - 110 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna
 • Apartamenty Słowackiego(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego (9.8 km od Warszawy)
  Apartamenty Słowackiego
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 27 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  BDC Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Literackie(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego (10 km od Warszawy)
  Osiedle Literackie
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 38 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Charbud Development

Opis Inwestycji

INFORMACJE O OSIEDLU CENTRUM PARK ETAP I 1. Bardzo dobra lokalizacja, centrum Radzymina, ul. Falandysza 2. Osiedle ogrodzone 3. Budynki 3-piętrowe z windami 4. Balkony i ogródki w cenie mieszkania 5. Miejsca parkingowe naziemne w cenie 6.150 zł brutto 6. Garaże podziemne w cenie 19.680 zł brutto 7. Garaże podziemne z boksami w cenie od 24.000 do 33.000 zł brutto 8. Dodatkowo możliwość zakupu komórki lokatorskiej, cena w zależności od metrażu, 1 m² = 3.075 zł brutto/m² (metraże od 2 m² do 3 m²) 9. Metraż mieszkań w m²:    * 39,5 – 48, 2-pokojowe z aneksem kuchennym    * 53,           2-pokojowe z oddzielną kuchnią    * 50 – 57     3-pokojowe z aneksem kuchennym    * 66 – 76     3 -pokojowe z oddzielną kuchnią    * 92            4 – pokojowe z aneksem kuchennym 10. Możliwość płatności w ratach, umowa przedwstępna umowa gwarantuje cenę 11. Stan mieszkania tzw. “developerski”: drzwi zew. antywłamaniowe, okna plastikowe, tynki gipsowe, kaloryfery, parapety, na podłodze szlichta (podłoga do wykończenia indywidualnego), w każdym mieszkaniu w łazience zamontowany piecyk dwufunkcyjny gazowy z zamkniętą komorą spalania (ogrzewa mieszkanie, ogrzewa wodę), łazienka bez białego montażu. 12. Termin realizacji wrzesień 2012 roku 13. Czynsz ok. 4.80zł/ m², w skład czynszu wchodzi:      * Konserwacja techniczna      * Energia elektryczna dla części wspólnej nieruchomości      * Woda i ścieki dla części wspólnej nieruchomości      * Utrzymanie porządku i czystości      * Koszty administracji      * Wywóz nieczystości      * Konserwacja wind      * Konserwacja domofonów i instalacji RTV-SAT      * Okresowe (od maja do października) koszenie trawników i pielęgnacja terenów zieleni      * Obsługa księgowo-finansowa      * Obsługa bankowa      * Windykacja

Inwestycja Osiedle Centrum Park etap I znajduje się w Radzyminie, ul. Falandysza (8.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Willa Developer Sp. j.

Inwestycja Osiedle Centrum Park etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Centrum Park etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Willa Developer Sp. j przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 6150 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Centrum Park etap I

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Centrum Park etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ks. Czartoryskiej 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych w odległości 230 m, Szkoła Policealna w odległości 230 m, Technikum Zawodowe w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Centrum Park etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Panorama, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum Park etap I w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie