Sady Wilanowskie etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bruzdrowa, oferowane bezpośrednio przez Wilczyński Development sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdrowa 81

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Sady Wilanowskie etap II

2 zdjęcia

Sady Wilanowskie etap II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Projekt osiedla zakłada: Nowoczesną, energooszczędną technologię - kondensacyjne piece gazowe, maksymalnie wydajne, ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazienkach, grzejniki kanałowe przy dużych oknach tarasowych, duży pojemnik na wodę użytkową ( możliwość zainstalowania baterii słonecznych lub jacuzzi.) Domy zostaną docieplone izolacją 20 cm oraz na poddaszu wełną 30cm. Okna na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne. Domy będą wyposażone w bezpieczną, nowoczesną instalację alarmową. Na teren osiedla wjazd będzie przez sterowaną z pilota bramę, goście będą mogli korzystać z video domofonów.

Osiedle ogrodzone, domy budowane są z materiałów najwyższej jakości; cegła ceramiczna Porotherm, dachówka ceramiczna Koramic, stolarka okienna i drzwiowa (drewno egzotyczne meranti), brama garażowa Hormann.

Domy zostaną podłączone do instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, teletechnicznej. Wzdłuż osiedla będzie droga wykonana z kostki. Ogródki w poszczególnych domach będą miały urządzone tereny zielone.

Inwestycja Sady Wilanowskie etap II znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdrowa 81 (10.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Wilczyński Development sp. z o.o.

Inwestycja Sady Wilanowskie etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Sady Wilanowskie etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wilczyński Development sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 13 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sady Wilanowskie etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sady Wilanowskie etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Sady Wilanowskie etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawady 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sady Wilanowskie etap II w odległości 60 m znajduje się The Little Gym, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Sinus.

Data publikacji: 26.11.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: