Syta 124

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Syta, oferowane bezpośrednio przez White Stone Development sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Syta 124

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 99 ofert w najbliższej okolicy!

Syta 124

14 zdjęć

Syta 124
Syta 124
Syta 124
Syta 124

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycję „Syta124” tworzy zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych o niskiej trzykondygnacyjnej zabudowie z garażem podziemnym.

Nowoczesna bryła architektoniczna budynków, kreślona ręką doświadczonych projektantów doskonale komponuje się z miejscowym krajobrazem.

Kameralny charakter osiedla, praktyczna struktura mieszkań, dobrze rozplanowane powierzchnie wspólne oraz wysoki standard ich wykończenia, to tylko niektóre z zalet osiedla Syta 124. Budynek został ukończony w II kwartale 2015 roku.

Inwestycja Syta 124 znajduje się na Zawadach, ul. Syta 124 (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez White Stone Development sp. z o.o.

Inwestycja Syta 124 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Syta 124 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Stone Development sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie od 2 mkw do 20 mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: od 2 mkw do 20 mkw
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc): Cena: 36000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Syta 124?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Syta 124 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Syta 124 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jara 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Syta 124 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Syta 124 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie, ul. Syta 123 w odległości 210 m, KidsCollege Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie w odległości 290 m, JoyPrimarySchool w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Syta 124 w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.07.2015
Data aktualizacji: 21.04.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: