Syta 124

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Syta, oferowane bezpośrednio przez

White Stone Development sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Syta 124

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Syta 124

14 zdjęć

Syta 124
Syta 124
Syta 124
Syta 124

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: od 2 mkw do 20 mkw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc) : Cena: 36000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycję „Syta124” tworzy zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych o niskiej trzykondygnacyjnej zabudowie z garażem podziemnym.

Nowoczesna bryła architektoniczna budynków, kreślona ręką doświadczonych projektantów doskonale komponuje się z miejscowym krajobrazem.

Kameralny charakter osiedla, praktyczna struktura mieszkań, dobrze rozplanowane powierzchnie wspólne oraz wysoki standard ich wykończenia, to tylko niektóre z zalet osiedla Syta 124. Budynek został ukończony w II kwartale 2015 roku.

Inwestycja Syta 124 znajduje się na Zawadach, ul. Syta 124 (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez White Stone Development sp. z o.o.

Inwestycja Syta 124 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Syta 124 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Stone Development sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie od 2 mkw do 20 mkw.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Syta 124?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Syta 124 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 154 metrów od inwestycji Syta 124 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jara 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Syta 124 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Syta 124 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 416 im. UNICEF w odległości 172 m, przedszkole w odległości 198 m, przedszkole w odległości 294 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Syta 124 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 550 m znajduje się Żabka, w odległości 598 m znajduje się Biedronka, w odległości 609 m znajduje się API Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Syta 124 w odległości 207 m znajduje się boisko / kort, w odległości 213 m znajduje się boisko / kort, w odległości 214 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 21.04.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: