Racławickie 28A

OSTATNIE LOKALE UŻYTKOWE !!!

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNowa Nałęczowska

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Racławickie 28A dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U09
65,4 m²
Parter
U10
41,79 m²
Parter
U13
20,9 m²
Parter

Opis Inwestycji

Budynek zlokalizowany jest w Dzielnicy Rury Brygidkowskie w Lublinie. Jest to budynek 6 kondygnacyjny, usytuowany bezpośrednio wzdłuż ulicy w otoczeniu zabudowy mieszkalnej i usługowej. Ściana budynku wzdłuż ul. Al. Racławickie tworzy pierzeję. Środkowa część jest nieznacznie wycofana względem linii zabudowy. Kompozycja elewacji jest regularna, okna wraz z blendami tworzą powtarzalny element porządkujący główną elewację, nadając jej miejski charakter.Wejścia do budynku, a także do usytuowanych w parterach usług dostępne są bezpośrednio z chodnika. Kondygnacje naziemne przeznaczone są na funkcję mieszkalną o powierzchni mieszkań od 25-76 m2. Na kondygnacjach 2-5 znajdują się ponadto lokale usługowe tzw. usługi nieuciążliwe. Budynek wyposażony jest w 4 trzony komunikacyjne – klatki schodowe wraz z zespołami wind dostępne bezpośrednio od strony ulicy poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.Na parterze budynku oraz od strony uliczki osiedlowej zaprojektowano usługi dostępne bezpośrednio z chodnika wzdłuż ulic. Powierzchnie usługowe podzielone zostały na niezależne zespoły, każdy z niezależnym wejściem i węzłem sanitarnym. Projekt nie obejmuje docelowej aranżacji powierzchni usługowych, która będzie wymagała szczegółowych rozwiązań projektowych uwzględniających wymogi użytkownika i akceptacji rzeczoznawców p.poż, sanepid i bhp.Wejścia do budynku znajdują się od ulicy Al. Racławickich, dojazd od strony ulicy wewnętrznej. Przy zjeździe do garaży podziemnych oraz wejściu do klatki 4 zlokalizowano pomieszczenia śmietników dostępne z poziomu dojazdów. Lokalizacja śmietników jak i ich wielkość zgodna z przepisami i umożliwiająca segregację odpadów.Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.

Inwestycja Racławickie 28A znajduje się w Lublinie, Aleje Racławickie 28 (2.4 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Nowa Nałęczowska.

Inwestycja Racławickie 28A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Racławickie 28A pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 21 do 65 metrów kwadratowych.

Deweloper Nowa Nałęczowska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 21 do 65 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Racławickie 28A

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Racławickie 28A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Racławickie 28A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Liceum im. Staszica 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Racławickie 28A znajduje się się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ,,Akwarelki'' Prywatne Przedszkole Językowo-Artystyczne w odległości 130 m, I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie w odległości 160 m, Zaoczna Policealna Szkoła „COSINUS” w Lublinie w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Racławickie 28A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: I Szpital Wojskowy w odległości 120 m, Szpital w odległości 170 m, CenterMed w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Racławickie 28A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Stokrotka, w odległości 160 m znajduje się Kropka, w odległości 190 m znajduje się Lux.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Racławickie 28A w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.10.2019

Data aktualizacji: 10.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie