Sasanek Residence

Domy na sprzedaż ul. Sasanek, oferowane bezpośrednio przez

Vision Development

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Sasanek 47

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sasanek Residence

6 zdjęć

Sasanek Residence
Sasanek Residence
Sasanek Residence
Sasanek Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom
  • rekuperacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Sasanek Residence to wyjątkowa inwestycja na łódzkim rynku nieruchomości. Projekt obejmuje 8 domów jednorodzinnych – dwulokalowych oraz 4 domy jednorodzinne. Kompleks składa się z 20 starannie zaplanowanych jednostek mieszkaniowych o zróżnicowanych metrażach od 137 m2 do 254 m2.

O standardzie premium Sasanek Residence świadczy nie tylko nowoczesna architektura, duże panoramiczne przeszklenia, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań jak rekuperacja czy system inteligentnej automatyki budynkowej KNX.

Inwestycja Sasanek Residence znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Sasanek 47 (6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Vision Development.

Inwestycja Sasanek Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Sasanek Residence nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vision Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Prestiżowa lokalizacja w jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta – Julianowie. Chicha i spokojna okolica w niskiej zabudowie gwarantuje mieszkańcom poczucie prywatności i miejsce odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku.

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sasanek Residence?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sasanek Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 630 metrów od inwestycji Sasanek Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sasanek Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sasanek Residence znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XXX Liceum Ogólnokształcące w odległości 50 m, szkoła w odległości 130 m, Przedszkole Miejskie nr 97 w odległości 680 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sasanek Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTMED Sp.z O.O. w odległości 660 m, Centrum Medyczne Medyceusz w odległości 870 m, Centrum Medyczne „Łodzianin” w odległości 950 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sasanek Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 660 m znajduje się Biedronka, w odległości 720 m znajduje się Piekarenka, w odległości 860 m znajduje się Osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sasanek Residence w odległości 50 m znajduje się boisko / kort, w odległości 70 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 80 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.04.2022
Data aktualizacji: 16.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: