Villa Bema

Domy na sprzedaż ul. gen. Józefa Bema, oferowane bezpośrednio przez

H3 Development Sp. z o.o.

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. gen. Józefa Bema 50

Villa Bema

12 zdjęć

Villa Bema
Villa Bema
Villa Bema
Villa Bema

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

83 - 143/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Arturówek - 610 m

Przystanek Tramwajowy - 880 m

Przystanek Autobusowy - 350 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 14 placówek edukacyjnych, 8 kawiarni i restauracji, 18 sklepów, 16 obiektów sportowych, 29 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • basen

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów wolnostojących

Powierzchnie domów:

od 83 do 143 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Villa Bema znajduje się w prestiżowym Julianowie, którego sercem jest park im. Adama Mickiewicza zwany Julianowskim. Teren parku to część powstałego w latach 80. XIX wieku założenia pałacowo-ogrodowego, zbudowanego przez łódzkiego fabrykanta Juliusza Heinzla. Wyjątkowy charakter dzielnicy tworzy również tzw. osiedle skarbowców, czyli 51 domów typu willowego, wybudowanych w okresie międzywojennym. Dzielnicę zamieszkiwała łódzka inteligencja. Okolica pozostała jednym z najbardziej pożądanych adresów aż do dziś.

Tworzone przez nas budynki potrafią dopasować się do Twoich potrzeb. Osobna przestrzeń na prywatną siłownię czy otwarty salon na długie spotkania przy kieliszku Prosecco? Mamy to! Basen lub sauna? Jak najbardziej! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my rozszerzymy projekt o niestandardowe rozwiązania i dopasujemy Twoją nową przestrzeń.

Julianów często nazywany jest “płucami Łodzi”. Nie bez przyczyny! Oprócz Parku Julianowskiego, w okolicy znajduje się Las Łagiewnicki oraz Las Okręglik. Przez dzielnicę przepływają dwie rzeki - Sokołówka oraz Brzoza. Dzielnica jest niezwykle zielona, pełna starych nasadzeń. To idealna okolica do biegania, na rower czy długie spacery wśród przyrody.

Inwestycja Villa Bema znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. gen. Józefa Bema 50 (6.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez H3 Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Bema w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni od 83 do 143 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców H3 Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Bema?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Bema mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 610 metrów od inwestycji Villa Bema znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Bema znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Bema znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XXX Liceum Ogólnokształcące w odległości 290 m, szkoła w odległości 420 m, Przedszkole Lingwistyczne w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Bema jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTMED Sp.z O.O. w odległości 350 m, Centrum Medyczne „Łodzianin” w odległości 660 m, Centrum Medyczne Medyceusz w odległości 670 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Bema składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Piekarenka, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 560 m znajduje się Czas na ryby.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Bema w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 320 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.08.2023
Data aktualizacji: 22.11.2023
H3 Development Sp. z o.o. logo

H3 Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Piotrkowska 29 90-410 Łódź

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: