Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ville Parkowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Hoserów, oferowane bezpośrednio przez

Ville Parkowe Sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska, ul. Hoserów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ville ParkoweVille Parkowe

14 zdjęć

Ville Parkowe
Ville Parkowe
Ville Parkowe
Ville Parkowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 37 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 282 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

:: Krótko:

Ville Parkowe to osiedle eleganckich domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 146,99 mkw. oraz 147,61. Ponad 2,3 hektara doskonale zaprojektowanej przestrzeni.

:: Dla kogo?

Miejsce idealne dla par lub dla rodzin z dziećmi. Dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę na równi z bezpieczeństwem i spokojem.

:: Atuty?

Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem wyjątkowo bezpieczne. Osiedle usytuowane jest tuż nad rzeką, co sprawi, że będziemy mogli cieszyć się nie tylko jej walorami estetycznymi, ale również wykorzystać jej potencjał pod względem rekreacyjnym. Wysokiej klasy materiały budowlane i wykończeniowe.

:: Czy to jest co czego szukasz?

Osiedle Ville Parkowe to doskonale zaprojektowana przestrzeń z domami w zabudowie bliźniaczej o optymalnej powierzchni. Zamysłem projektantów z prestiżowej pracowni Pro-Idea było stworzenie przyjaznego i komfortowego osiedla, wzorowanego na przedwojennej, modernistycznej architekturze willowej.

Domy mają bardzo dobrze przemyślany układ pomieszczeń, w którym doskonale zaplanujesz swoją przestrzeń. Miejsce idealne dla rodziny, która szuka alternatywy dla mieszkania i marzy o własnym ogródku. Przy tym nadal chce czuć się bezpiecznie na strzeżonym osiedlu oraz prowadzić aktywne życie towarzyskie z sąsiadami.

Przestrzeń domu podzielona zastała na dwie części:

- parter: przestrzeń dzienna, gdzie zlokalizowana jest kuchnia z jadalnią połączona z salonem z dużymi oknami, przez które wpada mnóstwo naturalnego światła i wyjściem na ogród oraz toaleta gościnna;

- pierwsze piętro: część prywatna, gdzie znajduje się sypialnia master z własną łazienką i garderobą, dwie sypialnie i łazienka oraz taras 23 mkw.

Do domu przynależy garaż na jeden samochód. Istnieje możliwość parkowania dodatkowego auta na podjeździe.

:: Podsumowanie:

Typ domu: TYP A

W ofercie dostępne są inne typy domów z różnymi wielkościami działek.

REALIZACJA INWESTYCJI PRZEBIEGA ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM.

Planowane termin odbioru lokalu: II kwartał 2021

Ilość domów: 37

Działki: ok. 350 m2-600 m2

Inwestycja Ville Parkowe znajduje się na Kępie Zawadowskiej, ul. Hoserów (12.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ville Parkowe Sp. z o.o.

Inwestycja Ville Parkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ville Parkowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ville Parkowe Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

:: Co w okolicy?

Zawady to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się części południowej Warszawy. W najbliższej okolicy znajdują się bardzo cenione szkoły polskie oraz międzynarodowe i przedszkola. Zawady to również sklepy, restauracje, siłownia, ale przede wszystkim spokój oraz miejsce na codzienny odpoczynek od zgiełku miasta.

:: Jak z komunikacją?

W odległości spaceru znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

:: Samochody?

W bryle budynku znajduje się garaż na 1 samochód. Ponadto istnieje możliwość zaparkowania dodatkowych aut na podjeździe przed domem.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville Parkowe?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Parkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 538 metrów od inwestycji Ville Parkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gratyny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville Parkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Parkowe znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 966 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Parkowe w odległości 439 m znajduje się boisko / kort, w odległości 524 m znajduje się boisko / kort, w odległości 583 m znajduje się basen.

Data publikacji: 16.05.2019
Data aktualizacji: 05.05.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023