Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Vienna Wysoka Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Motylkowa, oferowane bezpośrednio przez

Vienna Development

wrocławski, Wysoka, ul. Motylkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Vienna Wysoka ParkVienna Wysoka Park

8 zdjęć

Vienna Wysoka Park
Vienna Wysoka Park
Vienna Wysoka Park
Vienna Wysoka Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

Ściany nośne murowane z bloczków silikatowych ocieplonych styropianem Ścianki działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych, częściowo zabudowa gips-karton Ławy i fundamenty - betonowe Stropy żelbetowe

Dach

Dach o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachu - dachówka betonowa

Elewacja

Elewacja - częściowo tynki strukturalne, mineralne, barwione, częściowo elementy drewniane

Stolarka okienna

Okna PCV z potrójną szybą 0,7W/(m2xK) i okleiną w kolorze drewna Żaluzje zewnętrzne sterowane elektrycznie (za wyjątkiem okien dachowych w mieszkaniu na piętrze)

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania i budynku klasy drugiej

Balkony

Przynależne do mieszkań na piętrze - 13 m2

Posadzka

Posadzka (cementowa, ocieplona styropianem)

Ściany

Ściany nośne murowane z bloczków silikatowych ocieplonych styropianem Ścianki działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych, częściowo zabudowa gips-karton Tynki wewnętrzne gipsowe, częściowo cementowo-wapienne

Sufity

Ocieplenie połaci dachowych i sufitu I piętra (drugiej kondygnacji) wykończone płytami gipsowo kartonowymi

Parapety wewnętrzne

brak

Instalacje

Wodna, zakończona podejściami pod urządzenia w łazience i kuchni, licznik zimnej wody w korytarzu przed mieszkaniem Gazowa wyłącznie do kotła c.o. w łazience, licznik przed wejściem na posesję Kanalizacyjna: z rur PCV podłączona do kanalizacji miejskiej, zakończona podejściami pod urządzenia w łazience i kuchni, Elektryczna zakończona gniazdami i włącznikami, zasilanie pod kuchenkę elektryczną, licznik przed wejściem na posesję Alarmowa (bez elementów aktywnych) Internetowa - światłowód w każdym mieszkaniu; kabel LAN w każdym pokoju , w tym w salonie podwójny Telewizyjna: podwójne gniazdo anteny TV w salonie (możliwość wykorzystania funkcji nagrywania i oglądania jednocześnie) oraz pojedyncze gniazdo TV w sypialniach; przewidziana „dachówka antenowa” umożliwiająca montaż masztu antenowego (bez masztu) Jako opcja dostępny system inteligentnego mieszkania umożliwiający zdalne sterowanie (również przez Internet) żaluzjami, oświetleniem, temperaturą itp.

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania; w łazience, kuchni i przedpokoju ogrzewanie podłogowe, w salonie grzejniki lub ogrzewanie podłogowe Możliwość podłączenia kominka

Wyposażenie łazienki

piec dwufunkcyjny z zamkniętą komora spalania

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (64 miejsca) : Cena 20 tys. zł zawiera dwa miejsca - w garażu oraz przed garażem. Cena: 20000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to szósta inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia.

Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu osiedle usytuowane będzie na ogrodzonym terenie, a bramy do garaży otwierane elektronicznie. Każde mieszkanie wyposażone będzie w domofon oraz - opcjonalnie - w funkcje „inteligentnego mieszkania”.

Starannie przemyślana aranżacja lokali zaprocentuje otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Za praktyczne i funkcjonalne uznaliśmy zbudowanie dwóch miejsc postojowych, z których jedno znajduje się w garażu.

Podwyższony standard

- okna z potrójną szybą

- automatyczne rolety w oknach (za wyjątkiem okien dachowych)

- możliwość podłączenia kominka

- Internet z szybkiego przyłącza światłowodowego, kabel LAN w każdym pokoju

- instalacja TV w każdym pokoju

- instalacja alarmowa (bez elementów aktywnych)

- ogrzewanie podłogowe w przedpokoju i łazience kazdego mieszkania oraz w kuchni mieszkania na parterze

- stylowe detale architektonicze: elewacja, balustrady

Inwestycja Vienna Wysoka Park znajduje się w Wysokiej, ul. Motylkowa została zrealizowana przez Vienna Development.

Inwestycja Vienna Wysoka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Vienna Wysoka Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vienna Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (64 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych, takich jak: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice i kompleks Zamku Topacz. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, niedawno wyremontowany osiedlowy stadion sportowy z kompletem urządzeń rekreacyjnych, a także malowniczy Park Kleciński, zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vienna Wysoka Park?

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vienna Wysoka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1004 metrów od inwestycji Vienna Wysoka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vienna Wysoka Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vienna Wysoka Park znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Dzieci Świata" w odległości 167 m, Wspólna Planeta w odległości 241 m, Wspólna Planeta Ii w odległości 369 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vienna Wysoka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 184 m znajduje się City Market, w odległości 280 m znajduje się Netto, w odległości 414 m znajduje się Witaminka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vienna Wysoka Park w odległości 321 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 380 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 385 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023