Osiedle Akacjowa Aleja etap V

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVERODOM

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 160 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielona Aleja(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Korczaka (9.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 277 brutto/m2
  Zielona Aleja
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 90 - 110 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna
 • Apartamenty Słowackiego(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego (9.8 km od Warszawy)
  Apartamenty Słowackiego
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 27 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  BDC Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Literackie(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego (10 km od Warszawy)
  Osiedle Literackie
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 38 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Charbud Development

Opis Inwestycji

Osiedle Akacjowa Aleja etap V

Etap V Osiedla Akacjowa Aleja to kolejna inwestycja naszej firmy bezpośrednio przy ulicy Lecha Falandysza, pod numerem 10. Nowo budowany, czterokondygnacyjny obiekt to:- 54 mieszkania o powierzchni od 27 do 62 m.kw.,- 9 lokali usługowych o powierzchni od 44 do 72 m.kw.,- 34 miejsca postojowe w hali garażowej na parterze budynku,- 4 klatki wejściowe, każda obsługiwana przez osobną windę cichobieżną.Kształt budynku to litera C z częścią wewnętrzną (na I piętrze, drugiej kondygnacji) w postaci zielonego patio stanowiącego zarówno teren wspólny budynku (w części środkowej patio) jak i zagospodarowaną tarasami zielonymi przynależnymi do mieszkań piętra I. Odpowiednia ilość klatek i wind zapewnia kameralny charakter naszej inwestycji. Wszystkie mieszkania oferowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.Na zagospodarowywanej działce, od strony zachodniej zaprojektowane zostały miejsca postojowe ogólnodostępne oraz zieleń i plac zabaw dla dzieci. Od strony wschodniej planowane jest wykonanie ciągu pieszego wraz z elementami zieleni oraz infrastrukturą do odpoczynku.

Inwestycja Osiedle Akacjowa Aleja etap V znajduje się w Radzyminie, ul. Lecha Falandysza (8.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera VERODOM.

Inwestycja Osiedle Akacjowa Aleja etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 58 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper VERODOM przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Ściany malowane na biało, grzejniki, parapety, powiększone okna (3-szybowe), oprawy elektryczne, piece gazowe kondensacyjne, gres na balkonach
Konstrukcja budynku
Budynek oparty na konstrukcji żelbetowej, ściany murowane z cegły silki, ściany działowe cegła ceramiczna.
Dach
Dach płaski ze spadkiem w jedną stronę pokryty papą termozgrzewalną i docieplony styropianem
Elewacja
Docieplenie styropianem o zwiększonym współczynniku przenikania ciepła, pokryty tynkiem silikonowym firmy Bolix. Elementem charakterystycznym jest deska nadająca niecodzienny, nowoczesny charakter budynku, dzięki czemu wytycza nowy kierunek aranżacji przestrzeni.
Stolarka okienna
Okna trzyszybowe powiększone na profilu Veka
Balkony
Balkony o powierzchni 4,5m2 wyłożone eleganckim szarym gresem (płytki o wymiarach 60x60cm)
Posadzka
suchy beton nakładany maszynowo zapewniający idealne płaszczyzny.
Ściany
tynki gipsowe gruntowane i malowane na biało
Sufity
podobnie jak ściany tynk gipsowy malowany na biało
Parapety zewnętrzne
blacha malowana proszkowo
Parapety wewnętrzne
białe plastikowe
Instalacje
wod-kan., elektryczna, gazowa
Ogrzewanie
ogrzewanie piecem gazowym kondensacyjnym
Wentylacja
wentylacja grawitacyjna,
Wyposażenie łazienki
wszystkie potrzebne podejścia w tym do pralki, umywalki, prysznica bądź wanny, pieca gazowego
Wyposażenie kuchni
siła, gniazda elektryczne (kuchenka, wentylator, oświetlenie), podejścia wod-kan.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V

V etap Osiedla Akacjowa Aleja zlokalizowany jest również na ul. Lecha Falandysza w Centrum Radzymina i stanowi kontynuację dotychczas realizowanej przez naszą firmę zabudowy centrum miasta. Lokalizację kolejnego etapu budowanego przez nas Osiedla Akacjowa Aleja wyznaczają: - od południa - ulica Lecha Falandysza wraz miejscami parkingowymi oraz zielenią - od zachodu - wewnętrzna dwukierunkowa uliczka, która oprócz funkcji dojazdowej do parkingów będzie również wyjazdem z budynku w kierunku ulicy Lecha Falandysza a w przyszłości również w kierunku ulicy Strzelców Grodzieńskich. Uliczka ta na całej długości ma pas szerokości 15 metrów od ogrodzenia co daje możliwość zlokalizowania również miejsc parkingowych służących wygodzie mieszkańców oraz zieleni i infrastruktury osiedlowej, - od północy - przyszła inwestycja Verodom (prawdopodobnie etap VI Osiedla Akacjowa Aleja), całość oddzielona pasem zieleni od obecnej inwestycji, - od wschodu - nasza wcześniejsza realizacja - IV etap Osiedla, które to budynki sąsiadują z nowym budynkiem V etapu. Pomiędzy budynkami w planach mamy zaprojektowanie pasażu pieszego wraz z infrastrukturą miejską typu ławki, drzewa, kosze na śmieci. Wspólne miejsce do spacerowania i spędzania czasu na powietrzu.

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ks. Czartoryskiej 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych w odległości 230 m, Szkoła Policealna w odległości 230 m, Technikum Zawodowe w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Panorama, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

Data publikacji: 26.08.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie