Osiedle Akacjowa Aleja etap V

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lecha Falandysza, oferowane bezpośrednio przez VERODOM

Radzymin, ul. Lecha Falandysza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Akacjowa Aleja etap V

7 zdjęć

Osiedle Akacjowa Aleja etap V
Osiedle Akacjowa Aleja etap V
Osiedle Akacjowa Aleja etap V
Osiedle Akacjowa Aleja etap V

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Akacjowa Aleja etap V logo

Etap V Osiedla Akacjowa Aleja to kolejna inwestycja naszej firmy bezpośrednio przy ulicy Lecha Falandysza, pod numerem 10. Nowo budowany, czterokondygnacyjny obiekt to:

- 54 mieszkania o powierzchni od 27 do 62 m.kw.,

- 9 lokali usługowych o powierzchni od 44 do 72 m.kw.,

- 34 miejsca postojowe w hali garażowej na parterze budynku,

- 4 klatki wejściowe, każda obsługiwana przez osobną windę cichobieżną.

Kształt budynku to litera C z częścią wewnętrzną (na I piętrze, drugiej kondygnacji) w postaci zielonego patio stanowiącego zarówno teren wspólny budynku (w części środkowej patio) jak i zagospodarowaną tarasami zielonymi przynależnymi do mieszkań piętra I. Odpowiednia ilość klatek i wind zapewnia kameralny charakter naszej inwestycji. Wszystkie mieszkania oferowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Na zagospodarowywanej działce, od strony zachodniej zaprojektowane zostały miejsca postojowe ogólnodostępne oraz zieleń i plac zabaw dla dzieci. Od strony wschodniej planowane jest wykonanie ciągu pieszego wraz z elementami zieleni oraz infrastrukturą do odpoczynku.

Inwestycja Osiedle Akacjowa Aleja etap V znajduje się w Radzyminie, ul. Lecha Falandysza (8.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez VERODOM.

Inwestycja Osiedle Akacjowa Aleja etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców VERODOM przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Ściany malowane na biało, grzejniki, parapety, powiększone okna (3-szybowe), oprawy elektryczne, piece gazowe kondensacyjne, gres na balkonach

Konstrukcja budynku

Budynek oparty na konstrukcji żelbetowej, ściany murowane z cegły silki, ściany działowe cegła ceramiczna.

Dach

Dach płaski ze spadkiem w jedną stronę pokryty papą termozgrzewalną i docieplony styropianem

Elewacja

Docieplenie styropianem o zwiększonym współczynniku przenikania ciepła, pokryty tynkiem silikonowym firmy Bolix. Elementem charakterystycznym jest deska nadająca niecodzienny, nowoczesny charakter budynku, dzięki czemu wytycza nowy kierunek aranżacji przestrzeni.

Stolarka okienna

Okna trzyszybowe powiększone na profilu Veka

Balkony

Balkony o powierzchni 4,5m2 wyłożone eleganckim szarym gresem (płytki o wymiarach 60x60cm)

Posadzka

suchy beton nakładany maszynowo zapewniający idealne płaszczyzny.

Ściany

tynki gipsowe gruntowane i malowane na biało

Sufity

podobnie jak ściany tynk gipsowy malowany na biało

Parapety zewnętrzne

blacha malowana proszkowo

Parapety wewnętrzne

białe plastikowe

Instalacje

wod-kan., elektryczna, gazowa

Ogrzewanie

ogrzewanie piecem gazowym kondensacyjnym

Wentylacja

wentylacja grawitacyjna,

Wyposażenie łazienki

wszystkie potrzebne podejścia w tym do pralki, umywalki, prysznica bądź wanny, pieca gazowego

Wyposażenie kuchni

siła, gniazda elektryczne (kuchenka, wentylator, oświetlenie), podejścia wod-kan.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

V etap Osiedla Akacjowa Aleja zlokalizowany jest również na ul. Lecha Falandysza w Centrum Radzymina i stanowi kontynuację dotychczas realizowanej przez naszą firmę zabudowy centrum miasta. Lokalizację kolejnego etapu budowanego przez nas Osiedla Akacjowa Aleja wyznaczają: - od południa - ulica Lecha Falandysza wraz miejscami parkingowymi oraz zielenią - od zachodu - wewnętrzna dwukierunkowa uliczka, która oprócz funkcji dojazdowej do parkingów będzie również wyjazdem z budynku w kierunku ulicy Lecha Falandysza a w przyszłości również w kierunku ulicy Strzelców Grodzieńskich. Uliczka ta na całej długości ma pas szerokości 15 metrów od ogrodzenia co daje możliwość zlokalizowania również miejsc parkingowych służących wygodzie mieszkańców oraz zieleni i infrastruktury osiedlowej, - od północy - przyszła inwestycja Verodom (prawdopodobnie etap VI Osiedla Akacjowa Aleja), całość oddzielona pasem zieleni od obecnej inwestycji, - od wschodu - nasza wcześniejsza realizacja - IV etap Osiedla, które to budynki sąsiadują z nowym budynkiem V etapu. Pomiędzy budynkami w planach mamy zaprojektowanie pasażu pieszego wraz z infrastrukturą miejską typu ławki, drzewa, kosze na śmieci. Wspólne miejsce do spacerowania i spędzania czasu na powietrzu.

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ks. Czartoryskiej 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych w odległości 230 m, Szkoła Policealna w odległości 230 m, Technikum Zawodowe w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Panorama, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Akacjowa Aleja etap V w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

Data publikacji: 26.08.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: