Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pauza Ochota

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Joteyki, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Tadeusza Joteyki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pauza OchotaPauza Ochota

9 zdjęć

Pauza Ochota
Pauza Ochota
Pauza Ochota
Pauza Ochota

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (52): wielkość 2,11-5,40 m2 cena 8 000-10 000 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc) : cena 89 000 zł miejsca standardowe (cena 99 000 zł większe miejsce - dla osób niepełnosprawnych), zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Pauza Ochota logo

W jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy, przy ulicy Joteyki realizowany jest prestiżowy projekt. Będzie się on składał z 56 mieszkań o podwyższonym standardzie, z czego większość z widokiem na sąsiadujący park.

W inwestycji Pauza Ochota zaprojektowane zostały przestronne tarasy, balkony od strony dziedzińca, duże ogródki lokatorskie, rowerownia z miniserwisem, stojaki na rowery na patio oraz lokale usługowe na parterze.

Inwestycja Pauza Ochota będzie wkomponowana w niewysoką, miejską zabudowę składającą się głównie z kamienic.

Elewację frontową budynku tworzyć będą szlachetne materiały, stanowiące kontrast do gładkiego betonu. Szklane witryny lokali usługowych dodadzą budynkowi lekkości. Całości dopełnią funkcjonalne rozwiązania i szlachetne materiały w przestrzeniach wspólnych.

Inwestycja Pauza Ochota znajduje się na Starej Ochocie, ul. Tadeusza Joteyki (2.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Pauza Ochota została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pauza Ochota nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc)

W inwestycji znajdują się 52 komórki lokatorskie wielkość 2,11-5,40 m2 cena 8 000-10 000 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Warszawska Ochota to dzielnica, której dzieje biorą początek w dwudziestoleciu międzywojennym. Jej charakter kształtowała w tym czasie warszawska inteligencja, dbając o walory estetyczne, funkcjonalność nowo powstających budynków, a także zapewnienie zielonej, naturalnej przestrzeni. Ze względu na bliskość centrum Warszawy dzielnica posiada bardzo dobrą komunikację miejską (linie autobusowe, tramwajowe, WKD, SKM). Ochota to doskonała dzielnica dla rowerzystów. Oferuje wiele ciekawych tras rowerowych, które przebiegają przez parki i główne ulice.

To spokojna okolica słynąca z terenów zielonych, takich jak Park Szczęśliwicki z jeziorem i popularną wśród narciarzy górką oraz park im. Marii Skłodowskiej-Curie. Na Starej Ochocie znajdują się Och-Teatr, miejsca występów muzycznych na żywo oraz Muzeum Ikon, gdzie można oglądać prawosławne ikony. W okolicy pełno jest restauracji serwujących dania kuchni polskiej, lokali w stylu amerykańskim oraz wegańskich bistr popularnych wśród studentów.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pauza Ochota?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pauza Ochota mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 187 metrów od inwestycji Pauza Ochota znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Narutowicza 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pauza Ochota znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pauza Ochota znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 174 w odległości 83 m, Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej ze Sprzężonymi Niepełnosprawnościami w odległości 198 m, Przedszkole Niepubliczne Specjalne "Tęcza" w odległości 241 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pauza Ochota jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w odległości 27 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 93 m, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w odległości 97 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pauza Ochota składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 139 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 165 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 195 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pauza Ochota w odległości 33 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 38 m znajduje się boisko / kort, w odległości 47 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.02.2022
Data aktualizacji: 17.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023