Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Idea Venus

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Listopadowa, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Radom, ul. Listopadowa 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 594 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Idea VenusOsiedle Idea Venus

4 zdjęcia

Osiedle Idea Venus
Osiedle Idea Venus
Osiedle Idea Venus
Osiedle Idea Venus

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (6)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (111 miejsc) : garaże w bryle budynku w cenie 35 000 zł (w tym 20 miejsc rodzinnych - na dwa samochody w cenie 35 000 zł za pierwsze i 17 500 zł za drugie
  • miejsca postojowe naziemne (93 miejsca) : zewnętrzne (w tym 2 dla niepełnosprawnych w cenie 25 000 zł) cena 17 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Idea Venus logo

Osiedle Idea Venus, będące częścią większej koncepcji urbanistycznej, to kompleks 2 budynków, w których zaprojektowaliśmy łącznie 137 mieszkań. Na co dzień docenisz przemyślane rozwiązania architektoniczne takie jak obecność wind z dostępem do parkingów podziemnych, komórek lokatorskich i wózkowni, a także przestrzeni do przechowywania rowerów. Ucieszy Cię również sąsiedztwo terenów zielonych, które będą do Twojej dyspozycji.

Na terenie 29ha w spokojnej okolicy Radomia, powstaje nowoczesne, wieloetapowe Osiedle Idea. Projekt rozpoczął się od wielorodzinnego budynku Idea, potem powstały domy bliźniacze Idea Ogrody. Następnie wybudowany został 3-piętrowy budynek Alfa, w sąsiedztwie którego powstały dwa budynki Omega a teraz kolejne dwa pod nazwą Venus.

Wyobraź sobie, że do sklepu zdążysz jeszcze kwadrans przed zamknięciem. Nastawiasz budzik pół godziny później, niż dotychczas, zaprowadzając dziecko do przedszkola na czas.

Niedzielny obiad zjadasz w pobliskiej restauracji, a kawę wypijasz z sąsiadami w zaprzyjaźnionej kawiarni. Tutaj wszystko jest za rogiem.

Inwestycja Osiedle Idea Venus znajduje się w Radomiu, ul. Listopadowa 5 (2 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Osiedle Idea Venus została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Idea Venus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (111 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (93 miejsca)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Idea Venus?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Idea Venus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Idea Venus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Listopadowa / al. Róż (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Idea Venus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Idea Venus znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w odległości 205 m, szkoła w odległości 299 m, szkoła w odległości 321 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Idea Venus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mazowiecka Klinika Psychoterapii i Psychiatrii w odległości 547 m, Stomatologia SMILE Jasińscy w odległości 552 m, Centrum Medyczne PZU Zdrowie Polmedic w odległości 587 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Idea Venus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 237 m znajduje się Stokrotka, w odległości 304 m znajduje się Biedronka, w odległości 402 m znajduje się Wild Bean Cafe.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Idea Venus w odległości 223 m znajduje się boisko / kort, w odległości 239 m znajduje się boisko / kort, w odległości 667 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.06.2022
Data aktualizacji: 08.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023