Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osada Brzeziny

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ostródzka 245 B, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Ostródzka 245 B

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osada BrzezinyOsada Brzeziny

8 zdjęć

Osada Brzeziny
Osada Brzeziny
Osada Brzeziny
Osada Brzeziny

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 28 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 24cm murowanych na zaprawie cementowej zakończone wieńcem.

Dach

Więźba dachowa drewniana z drewna klasy C-24 oparta na murłatach i wieńcach odizolowana od elementów murowych warstwą papy, impregnowana przeciwgrzybicznie i przeciwogniowo. Pokrycie dachu: Dachówka cementowa w kolorze czerwonym. Stopnie i ławy kominiarskie. Wywiewki dachowe. Łaty, kontrłaty impregnowane przeciwgrzybicznie i przeciwogniowo. Folia wstępnego krycia o paro-przepuszczalności min 1200g/m2/24h. Obróbki blacharskie dachu z blachy powlekanej.

Elewacja

Elewacja wykonana metodą lekką mokrą na styropianie grubości 12cm z wykończeniem wyprawą akrylową.

Stolarka okienna

Stolarka okienna z PCV K=1,1 W/m2K wg. zestawienia stolarki.

Drzwi zewnętrzne

Stolarka drzwiowa – drzwi wejściowe do budynku, do lokalu antywłamaniowe klasy C wg. zestawienia stolarki.

Balkony

W inwestycji nie ma balkonów.

Posadzka

Podłoża pod posadzki na parterze: Folia polietylenowa, Styropian FS 20 gr. 5cm, Szlichta cementowa gr. 5cm. Podłoża pod posadzki na piętrze: Folia polietylenowa, Styropian FS 20 gr. 3cm, Szlichta cementowa gr. 5cm.

Ściany

Tynki wewnętrzne gipsowe.

Sufity

Tynki wewnętrzne gipsowe.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne są, natomiast tylko przy jednym oknie, przy pozostałych są zbędne.

Instalacje

Instalacja wodno-kanalizacyjna Instalacja elektryczna Instalacja c.o. Instalacja gazowa Instalacja telefoniczna, telewizyjna,

Ogrzewanie

Kocioł jednofunkcyjny np. Brötje z zamkniętą komorą spalania, z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Sterowany termostatem pokojowym.

Wentylacja

Wentylacja grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Poziomy i piony kanalizacji sanitarnej z PCV łączone metodą wyciskową, zakończone w pomieszczeniach sanitarnych trójnikami. Piony wyprowadzone ponad dach i zakończone wywiewkami. Podejścia kanalizacji sanitarnej pomieszczeniach sanitarnych wykonane od trójnika na pionie do urządzenia. Podejście kanalizacji sanitarnej pod pralkę zakończone syfonem natynkowym. Podejścia do baterii wykonane jako sztorcowe, do baterii wannowej jako naścienne. Trasy instalacji wykonane zgodnie z projektem instalacji sanitarnych.

Wyposażenie kuchni

W każdym lokalu przewiduje się następujące obwody elektryczne: zasilania piekarnika elektrycznego w kuchence gazowej, zasilenia zmywarki, gniazd wtykowych w kuchni.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osada Brzeziny – to kameralne, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych położone na Zielonej Białołęce, oddalone zaledwie o kilka minut jazdy od Trasy Toruńskiej. Na osiedlu znajduje się 28 domów o pow. użytkowej poniżej 200 m2. Dwukondygnacyjne budynki wykonane są w tradycyjnej, murowanej technologii. Atutem osiedla są rozległe działki przynależne do poszczególnych domów (od 309 do ponad 500 m2), wyróżniające inwestycję spośród dostępnych w tym rejonie ofert.

W bezpośrednim otoczeniu osiedla rozwija się głównie zabudowa jednorodzinna. W bliskiej okolicy powstają nowe szkoły i przedszkola, modernizowany jest układ komunikacyjny. Wzdłuż Trasy Toruńskiej są duże centra handlowe z licznymi sklepami, centrami rozrywki, a także kafejkami i restauracjami.

Zaledwie 15 minut jazdy samochodem dzieli Osadę Brzeziny od terenów rekreacyjnych nad Zalewem Zegrzyńskim. To ulubione miejsce wypoczynku wielu Warszawiaków. Można tu spędzić czas bardzo aktywnie uprawiając nie tylko wodne sporty, ale także jeżdżąc konno czy też rowerem. Jest to także idealne miejsce dla spragnionych chwili spokoju po intensywnym tygodniu pracy.

Inwestycja Osada Brzeziny znajduje się na Kobiałce, ul. Ostródzka 245 B (12.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Osada Brzeziny została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osada Brzeziny nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Ostródzkiej 245 B.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osada Brzeziny?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Brzeziny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 91 metrów od inwestycji Osada Brzeziny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przejezdna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osada Brzeziny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Brzeziny znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Integracyjne "Nasz Domek" w odległości 504 m, przedszkole w odległości 509 m, Publiczne Przedszkole Biały Królik w odległości 542 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osada Brzeziny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DENT-LAND w odległości 548 m, SunDental w odległości 753 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Brzeziny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 308 m znajduje się Lewiatan, w odległości 519 m znajduje się Żabka, w odległości 588 m znajduje się Stokrotka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Brzeziny w odległości 291 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 623 m znajduje się boisko / kort, w odległości 624 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023