Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dom Awangarda

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szczęśliwicka, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Szczęśliwicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom AwangardaDom Awangarda

9 zdjęć

Dom Awangarda
Dom Awangarda
Dom Awangarda
Dom Awangarda

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 313 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W zacisznej części Ochoty przy ulicy Szczęśliwickiej, wtopiony w sąsiedztwo parkowej zieleni i niskiej zabudowy - urzeka uniwersalną elegancją Dom Awangarda. Ten nowoczesny, sześciopiętrowy budynek oferuje 313 atrakcyjnych mieszkań, parking podziemny oraz powierzchnię handlowo-usługową. Charakteryzuje się jasną kolorystyką elewacji, przełamaną ażurowymi balustradami i podokiennymi zdobieniami.

Bez względu na to, czy mieszkasz w kameralnym studiu (28 m2), czy w przestronnym apartamencie (142 m2), Twój dom dostarcza Ci wiele energii. Z własnego ogródka, loggii, balkonu czy tarasu spoglądasz na Ochotę lub kaskadowe patio ze starodrzewem, pergolami i placem zabaw. Wyjątkowo urokliwe lobby, szerokie korytarze oraz wysokie, jasne mieszkania sprawiają, ze każdego ranka z radością witasz dzień.

Inwestycja Dom Awangarda znajduje się na Starej Ochocie, ul. Szczęśliwicka (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Dom Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 313 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom Awangarda nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom Awangarda?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 31 metrów od inwestycji Dom Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczęśliwicka 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom Awangarda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Awangarda znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 w odległości 92 m, Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w odległości 97 m, szkoła w odległości 107 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom Awangarda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lexum w odległości 147 m, Poliklinika 24 w odległości 176 m, Specjalistyczna Przychodnia dla Pracowników Wojska SP ZOZ w odległości 205 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 23 m znajduje się Żabka, w odległości 74 m znajduje się 8 minut, w odległości 281 m znajduje się Calineczka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Awangarda w odległości 101 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 115 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 123 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 30.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023