Fort Służew

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Turret Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Południe(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, u. Śródziemnomorska 41 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Nowe Południe
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 70 - 148 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  NAPOLLO
 • Green Mokotów etap I(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, Al. Wilanowska (6.1 km od centrum Warszawy)
  Green Mokotów etap I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 92 m2
  Liczba pokoi: 4
  Robyg S.A.
 • Rezydencja Dolina Mokotów(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Dolina Mokotów
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 31 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Yareal Polska Sp. z o. o.

Opis Inwestycji

Fort Służew to zespół trzech nowoczesnych budynków o kaskadowej formie, charakteryzujących się harmonią, elegancją i wygodą oraz idealnie wpisujących się w otoczenie. Najwyższe, 9-piętrowe partie budynków znajdują się u zbiegu ulic Doliny Służewieckiej i Nowoursynowskiej, zaś najniższe – sąsiadują z istniejącą już niską zabudową.Budynki mają prostą i nowoczesną formę. Ceglane elewacje nawiązują do historycznych zabudowań pobliskiego Fortu VIII. Eleganckie, łukowe wejścia do klatek w przejściach bramowych, inspirowane są koszarami szyjowymi. Klimatu dodaje podświetlana fontanna chodnikowa, wykończona granitem.Sercem osiedla Fort Służew jest rozległy dziedziniec. Będą miały tu miejsce m.in. place zabaw dla dzieci, duże wielofunkcyjne boisko, ławki oraz stojaki rowerowe. Wszystko to jest otulone zielenią: ozdobnymi trawami, krzewami i żywopłotami oraz zastanym bogatym drzewostanem.ARCHITEKTURAOsiedle Fort Służew – dzięki temu, że jest wkomponowane w historyczne miejsce, które było inspiracją dla architektów przy projektowaniu detali architektonicznych, elewacji i wykończenia – jest inwestycją niezwykłą.Część mieszkalną stanowią trzy równolegle realizowane budynki, o różnej liczbie mieszkań:budynek A – 80 mieszkańbudynek B – 189 mieszkańbudynek C – 234 mieszkaniaKażdy z budynków posiada dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni monitoring (system CCTV), wideodomofony i ochrona. W niższych partiach budynku, uroku dodają zielone dachy.MIESZKANIAFort Służew zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a także z myślą o komforcie użytkowników. Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą spełnić najwyższe wymagania przyszłych mieszkańców.W trzech budynkach znajdują się mieszkania o powierzchni od 40 do 144 m2. Są to zarówno kameralne i przytulne mieszkania 2-pokojowe, jak i przestronne 5-pokojowe. Minimalna wysokość mieszkań to 2,80 m.Każde z mieszkań posiada loggię, a dodatkowo na najwyższych piętrach zaplanowane zostały tarasy, natomiast przy najniższych kondygnacjach – ogródki. Wszystkie mieszkania wyposażone są w drewnianą stolarkę okienną.W ofercie inwestycji Fort Służew znajduje się szeroki wachlarz mieszkań. Wybrane mieszkania posiadają przestronne tarasy i ogródki, dwie łazienki oraz garderobę.Rozkład mieszkań W ofercie inwestycji Fort Służew znajduje się bogaty asortyment typów lokali mieszkalnych. Wybrane mieszkania posiadają przestronne tarasy i ogródki, dwie łazienki oraz garderobę.

Inwestycja Fort Służew znajduje się na Starym Służewcu, ul. Nowoursynowska (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Turret Development.

Inwestycja Fort Służew została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 503 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fort Służew pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 109 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Turret Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 503 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Fort Służew

Inwestycja Fort Służew usytuowana jest na granicy dwóch warszawskich dzielnic – Ursynowa i Mokotowa. Jest to lokalizacja, która stanowi doskonałe połączenie zalet wielkiego miasta oraz spokoju i ciszy zielonego zakątka Warszawy. Ursynów jest dzielnicą o rozwiniętej infrastrukturze, z siecią sklepów, restauracji i instytucji kulturalno-rozrywkowych. Zaś sąsiadujący z nim Mokotów, to mający wiele parków i niską zabudowę, jeden z najbardziej zielonych obszarów Warszawy. W okolicach inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne, parki, obiekty sportowe, a także siedziby renomowanych firm i instytucji, takich jak np. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, która jest najstarszą i największą uczelnią tego typu w Polsce.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Fort Służew znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NOWOURSYNOWSKA 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Fort Służew znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Deutscher Kindergarten Warszawa w odległości 500m, Przedszkole Nr 30 w odległości 500m, Przedszkole nr 80 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Gabinet Medycyny Estetycznej Q Clinique, w odległości 300 m znajduje się Skrzypiec Halina, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet, w odległości 350 m znajduje się Tretiakow-Fudała Teresa, lek. med. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Cinema City Poland Sp. z o.o., w odległości 250 m znajduje się DATACARD, w odległości 400 m znajduje się Kościół Św. Katarzyny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Rodzinny Ogród Działkowy "Ursynów", w odległości 500 m znajduje się HADIKA architektura krajobrazu, w odległości 550 m znajduje się Park Dolinka Służewiecka.

Data publikacji: 13.12.2016

Data aktualizacji: 07.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie