Fort Służew

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursynów, Stary Służew, ul. Nowoursynowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 169 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Fort Służew

41 zdjęć

Fort Służew
Fort Służew
Fort Służew
Fort Służew

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 503 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Fort Służew to zespół trzech nowoczesnych budynków o kaskadowej formie, charakteryzujących się harmonią, elegancją i wygodą oraz idealnie wpisujących się w otoczenie. Najwyższe, 9-piętrowe partie budynków znajdują się u zbiegu ulic Doliny Służewieckiej i Nowoursynowskiej, zaś najniższe – sąsiadują z istniejącą już niską zabudową.

Budynki mają prostą i nowoczesną formę. Ceglane elewacje nawiązują do historycznych zabudowań pobliskiego Fortu VIII. Eleganckie, łukowe wejścia do klatek w przejściach bramowych, inspirowane są koszarami szyjowymi. Klimatu dodaje podświetlana fontanna chodnikowa, wykończona granitem.

Sercem osiedla Fort Służew jest rozległy dziedziniec. Będą miały tu miejsce m.in. place zabaw dla dzieci, duże wielofunkcyjne boisko, ławki oraz stojaki rowerowe. Wszystko to jest otulone zielenią: ozdobnymi trawami, krzewami i żywopłotami oraz zastanym bogatym drzewostanem.

ARCHITEKTURA

Osiedle Fort Służew – dzięki temu, że jest wkomponowane w historyczne miejsce, które było inspiracją dla architektów przy projektowaniu detali architektonicznych, elewacji i wykończenia – jest inwestycją niezwykłą.

Część mieszkalną stanowią trzy równolegle realizowane budynki, o różnej liczbie mieszkań:

budynek A – 80 mieszkań

budynek B – 189 mieszkań

budynek C – 234 mieszkania

Każdy z budynków posiada dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni monitoring (system CCTV), wideodomofony i ochrona. W niższych partiach budynku, uroku dodają zielone dachy.

MIESZKANIA

Fort Służew zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a także z myślą o komforcie użytkowników. Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą spełnić najwyższe wymagania przyszłych mieszkańców.

W trzech budynkach znajdują się mieszkania o powierzchni od 40 do 144 m2. Są to zarówno kameralne i przytulne mieszkania 2-pokojowe, jak i przestronne 5-pokojowe. Minimalna wysokość mieszkań to 2,80 m.

Każde z mieszkań posiada loggię, a dodatkowo na najwyższych piętrach zaplanowane zostały tarasy, natomiast przy najniższych kondygnacjach – ogródki. Wszystkie mieszkania wyposażone są w drewnianą stolarkę okienną.

W ofercie inwestycji Fort Służew znajduje się szeroki wachlarz mieszkań. Wybrane mieszkania posiadają przestronne tarasy i ogródki, dwie łazienki oraz garderobę.

Rozkład mieszkań W ofercie inwestycji Fort Służew znajduje się bogaty asortyment typów lokali mieszkalnych. Wybrane mieszkania posiadają przestronne tarasy i ogródki, dwie łazienki oraz garderobę.

Inwestycja Fort Służew znajduje się na Starym Służewcu, ul. Nowoursynowska (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Turret Development.

Inwestycja Fort Służew została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 503 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fort Służew nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Turret Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Fort Służew usytuowana jest na granicy dwóch warszawskich dzielnic – Ursynowa i Mokotowa. Jest to lokalizacja, która stanowi doskonałe połączenie zalet wielkiego miasta oraz spokoju i ciszy zielonego zakątka Warszawy. Ursynów jest dzielnicą o rozwiniętej infrastrukturze, z siecią sklepów, restauracji i instytucji kulturalno-rozrywkowych. Zaś sąsiadujący z nim Mokotów, to mający wiele parków i niską zabudowę, jeden z najbardziej zielonych obszarów Warszawy. W okolicach inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne, parki, obiekty sportowe, a także siedziby renomowanych firm i instytucji, takich jak np. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, która jest najstarszą i największą uczelnią tego typu w Polsce.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fort Służew?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Służew mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Fort Służew znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowoursynowska 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fort Służew znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Służew znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 80 w odległości 500 m, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Br. Malinowskiego w odległości 550 m, Niepubliczne Przedszkole Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Służew składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Family, w odległości 90 m znajduje się Lidl, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Służew w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 13.12.2016
Data aktualizacji: 28.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Służewcu

Oferty na Starym Służewcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: